תיאוריות מהפכניות על מיון גרביים...

מריפוסה

New member
תיאוריות מהפכניות על מיון גרביים...

אחרי שכל היום מיינתי גרביים מהחורף - שנשר לטובת הקיץ, אני מרשה לעצמי לשתף אתכם בכמה הגיגים מרחיקי לכת שלי... (מומלץ לקפל כביסה תוך כדי קריאה כי זה עלול לקחת הרבה זמן) טוב, קודם כל גרביים זה משו שמיוצר לחוד, אבל לנו יש נטייה לראות אותם בזוגות, למה הכוונה? אם הולך לאיבוד בן זוג לאיזו גרב, יש לנו ישר נטייה לשים אותה באיזו שקית נפרדת ולשכוח ממנה עד שצץ לה פתאום בן זוג מאיזה שהו מקום. לפעמים קורה שגרב אחד מתבלה יותר מבת הזוג שלה, זה מצב נורא מרגיז, כי מצד אחד חבל לזרוק כי יש בן זוג , ומצד שני מעצבן ללכת עם אצבע בחוץ, אז מה שעושים בדרך כלל זה לשים את הגרב עם החור בשקית צדדית לתיקונים, ושוכחים ממנה, כי רוב האנשים לא נוהגים לתקן גרביים. מה שקורה זה שמקסימום אם יש זוג אחר שגם הגרב שלו התבלתה, מאחדים את הזוגות התקינים ואת הבלויים זורקים. המצב האידאלי זה זוג גרביים חדשות. הן זוהרות, מתאימות זו לזו, נעים ללבוש אותן... אבל תאמינו או לא, כמה כביסות וזה עובר. יש גרביים שעשויות מחומרים נורא טובים, גרביים של פעם (לא עושים כאלו היום) הן ניראות טוב גם אחרי 50 שנה. אבל הבעיה איתן שנורא קשה לגרוב גרביים כאלו כי הן נורא קשות וקשה להכניס אליהן את הרגל. אני מצאתי שיטה לא רעה לטיפול בגרביים . כשאני קונה גרביים אני קונה מראש כמה זוגות מאותו סוג (אני יודעת שיש גם כמה גברים שאוהבים לעשות בדיוק את אותו הדבר , כי אין להם סבלנות לחפש כל פעם את הגרב המתאימה.) ואז מה שקורה זה שאחרי הכביסה לא משנה איזו גרב מזווגים עם איזו גרב העיקר הוא הזיווג, וזה תמיד מצליח. זאת שיטה נורא טובה כי אז אין אף פעם גרביים בהמתנה. אלא שלפעמים זה יכול להיות קצת משעמם כי כל הזוגות ניראים בדיוק אותו הדבר, אין אף זוג נגיד פירחוני, או עם נקודות, זה מה שנקרא גרביים בלי נשמה.. אז אני מקווה שסיימתם לקפל את הכביסה, אני יודעת שבטח נשאר לכם איזה גבר ביד .. אופס.. גרב ! (אני עושה שגיאות איומות!) בפרק הבא נדון בתחתונים (וכל מה שהם עושים לעליונים) שלכם מריפוסה..

המתחיל במצווה אומרים לו גמור.....

מריפוסה !דחוף לעלות צפונה---הארון שלי מפוצץ בגרביים לא ממויינות....והרי את כבר מכירה את כל הטריקים..... חושבת שבעלך יתן לך יום חופש? סחטיין עלייך,איך מצליחה מכל פיפס בחיים לעשות סיפור.....

מריפוסה

New member
ואני חשבתי בתמימותי,...

שדווקא אתה מאוד אוהב למיין, ועכשיו מה מיסתבר? שאתה סתם אספן גרביים.. אוסף אוסף אוסף.. לא ממיין והגרביים נשארות בארון מייחלות לבן זוג.. הגרביים של היום זה לא הגרביים של ברוך.. (אגב ברוך כבר מצא את המגפיים? נמאס לי לחשוב איך הוא מלכלך על הגרביים בבוץ בלי בושה) שלך מריפוסה

אורמור

New member
סוף סוף הבנתי בזכותך..פרפרונת

על מה מדברים אלו שטוענים שיש נשים שמחליפות גברים כמו גרביים ולהפך..גברים שמחליפים.. במקום לתקן..לחפש ..להדחק..פשוט להחליף בקצב הטנגו.. אגב יש לך איזו גרב ספר בסטוק שמתאימה לזו האבודה מהשקית שלי? אפשר לעשות גם ``החלפות``..בינינו. שיהייה לך רק טוב.. כתמיד כיף לקרא אותך.. אור

מריפוסה

New member
דווקא יש לי..

גרב שחורה שלא רואים עליה את הכתמים אבל היא ממעמד סוציואקונומי נמוך, וגרב לבנה מאוד אליטיסטית, אבל רואים עליה כל כתם, וצריך על כל כתם ועדת חקירה ממלכתית, לא כדאי.. משו מזה מתאים לך? מריפוסה..

מריפוסה

New member
מה פתאום מרק , השתגעת?

גברים וגרביים? אני מכחישה כל קשר! יש לי המון כבוד לגברים, כמה מחברי הטובים ביותר הם גברים, אני מכבדת כל מילה שלהם, יש לי אפילו ברית עם המילה שלהם.. (היא אפילו התפרסמה וזכתה לכינוי המכובד -ברית מילה) אז אני מבקשת קקטוס לא להוציא אף מילה שלי מהקשרה. מה שלגרביים לגרביים ומה שלגברים לגברים.. (ומה אני בכלל מבינה בגברים? לעומת זאת עם גרביים יש לי המון ניסיון..) שלך מריפוסה...

ariegur

New member
מתנדב להסביר לך הכל על גברים .

איך אני בשבילך ? אריה המדריך

אהובה.א

New member
לנו , הקיבוצניקים..

יש את הפתרונים כבר.. ברגע שמסיימים להשתמש ``זורקים`` את הגבר לשקית הגרביים המשומשות. וכן הן מגיעות ישיר למכבסה. חשבת על זה , פרפר? תנסי את השיטה. למרות שלקיבוצניקים יש רק סוג אחד של גרביים,הם לא מאבדים,משום מה,או שלא יודעים שאיבדו,כי תמיד יש ממה להשלים. אני , למשל , לאאקנה כמה זוגות אותו דבר... אבל אקנה שתי זוגות לפחות. כך שתמיד אהיה עם זוג אחד שלם לפחות. הרסת אותי על הבוקר , פרפר, גדולהההההההההה את. אוהבת אותךךךךךךך אהובה

מריפוסה

New member
אני מאוד מודה לך ש..

הוספת עוד סוג של גרביים לפנתאון הלאומי האישי שלי. אני משוכנעת שמליוני מקפלי ומקפלות כביסה, מודים ומודות לך ברגע זה על העושר התרבותי שהוספת למערכות המידע שלנו. על הקיבוצניקים באמת לא חשבתי..מעניין למה? כי דווקא אצל הקיבוצניקים, בניגוד ליתר העולם החופשי, כל הגרביים עד האחרון שבהם נכנסים לשקית.. ואיזו שקית יש להם.. שקית רשת מחוררת שמכסה טפח ומגלה טפחיים.. מתה על גרביים בשקיות רשת..(נורא סקסי) ושוב תודה לך.. שלך מריפוסה..

אנושית~~

New member
יששש..ברכות על הודעה נבחרת H-)

וגם הצעת יעול כדי שלא ילכו לאיבוד אחלה פיתרון לפני שמכניסים לכביסה לוקחים את זוג הגרביים וקושרים אותן מהקצה אחד לשני ואז מכניסים למכונה תמיד ישארו יחד ..מה שלא תופס אגב לגבי גברים נשים.. אחלה אחלה מריפוסההההההההה . אנושית~~

זוגות ללא נשמה

מרי היקרה !!!! כמה טוב ומצחקי ומרנין לדבר על זוגות ללא נשמה, לא קורה כלום אם אחד מהזוגות הלך לאיבוד או נשחק. ומה על אותם זוגות עם נשמה??.. מה אותם אותן שהלכו לאיבוד או נשחקו... מה קורה איתם, מה יהיה על נשמתם.......... (*** חרוז ***)

zar

New member
גרביונים

גם אצלנו במושב נתקלנו בבעיה הזו, הלכנו לוועד, הבאנו יועץ חיצוני, הטלנו מטבעות למזרקה של תומרקין עד שלבסוף עלה עשן לבן מבין טיפות המים. החלנו כולםםםםם ללכת עם סנדלים (לא במודה של הפולנים), וכך מונעים מעצמנו את הצורך הן שבכביסה והן שבמיון ובא לציונה גואל. (הנשים טוענות שזה נורא סקסי לראות את האצבעות, והן פיתחו להן שיטה לאבחון והשוואה בין ארך האגודל ל..... ובכך לחסוך לעצמן את האכזבה שבגילוי). הבעייה שנותרה הינה דווקא בגרביונים של הנשים ולאו דווקא בשל השידןך אלא מה עושים כאשר יש רכבת ברגל אחת בלבד. ניסינו להלביש גרביון אחד מכל סוג על כל רגל, אלא שנותרנו עם עדף של רגל בכל גרביון. אבל גם לזה נמצא פיתרון לבסוף על יד קשירת העודפים. הבעייה שנותרה היא שהנשים מתלוננות שקר להן למטה שכן החיבור נעלם. נשמח לקבל תשובה, החרף מתקרב או טו טו (5 חדשים) ויפה שעה אחת קודם צאר - בבגדי עבודה

אורמור

New member
שתי ידיעות מרעישות..שה שה בלי רעש

גרביונים זו המצאת המאה..ואצלנו בברנג`ה..כשיש רכבת באחד ישר מוסיפים מטוס בשני ובעיניין הקור..שולחת לך אי מייל של אחד מסברינה שהמציא עוד המצאת מאה קוראים לו קרלו בטוסי(ק)..נחש מה המציא? ואישתו..מריה תוללה..מה המציאה? את האי מייל אשלח לך במייל בהזדמנות..כשאסיים למיין גרביים אור

סוף סוף הגעתן למסקנה הנכונה

אחרי 2000 שנות גלות כש הנשים מנסות כל הזמן לשכוח את יעודן האמיתי סוף סוף. חוזרים ליעוד האמיתי של האשה והוא התעסקות עם כביסה בכלל וגרביים בפרט הגיע העת להחזיר את הנשים למטבח נמאס לנו מ נשות הקריירה מנפחות הצוואר שמרגישות שמפרנסות את הבית ובעצם רק הפדיקור מדיקור איפור וטיפול בורידים מנפחים לנו את המינוס אאאאאאאאאאאאאאאאחחחחחחחחחחחחחחחחחחח איפה אמא שתסביר לנשים עד כמה אושר יש באורז עם שעועית שהתבשל כהוגן והבעל יושב ואוכל וזה שהוא לא מעוות את הפרצוף כבר סיבה למסיבה שוויון זכויות יאללה יאללה למטבח ולגרביים דרך אגב הופתעתי כי חשבתי שמריפוסה אחרי כל הפוזות בצאט (מת עליה ) באמת לא מזיזה אצבע בבית והנה מסתבר ש כמו כל הנשים עושות דאוווינים בצאט אבל בבית הן פודליות כהוגן המשכנה עם הגרביים ותביאו תועלת לעולם בפרט לגברים בני

אורמור

New member
אם נשב במטבח..מי יסביר את המהויות..

בני.. עכשיו הסתבכת איתי.. היעוד האמיתי שלנו זה להאיר את העולם מהמטבח מהסלון מהמשרד והתועלת העיקרית שלנו היא בלהעמיד אתכם במקום כשאתם טועים ``פודל`` זו לא מחמאה..קוראת אותך לסדר!! חוש הומור..טוב אבל בלי שוביניזם טהור בוא נתקדם הלאה כי כבר חלפו אלפי שנות אור אור

מריפוסה

New member
הבדלים קריטיים בין מטבח למטבחון

בטח שהמקום הטרדיסיונלי שלנו כנשים הוא במטבח. למרות שבמקרים כמו שלי זה לא כ``כ מוצלח... אז מה בעצם מבשלות נשים במטבח? אז ככה: המאכל שנשים הכי אוהבות לבשל זה בעצם ביצים. כשהן לא רוצות להתאמץ הן מבשלות אותן שלמות. אבל בדרך כלל הן מעדיפות קודם לשבור את הביצים, אחר כך לטרוף אותן טוב טוב עם מזלג (יש כאלה שמעדיפות להוציא קודם את הלבן מהביצים..) ובסוף הן מטגנות אותן בשמן הכי עמוק והכי חם שיש. אגב יש מיתאם חיובי בין התיסכול ממשך זמן השהות במטבח לבין מידת האגרסיביות בטיפול בביצים... מה לעומת זאת קורה במטבחון? המטבחון בעצם קטן מכדי שיתבשלו בו דברים גדולים באמת (כמו למשל שלום..) אבל אפשר לבשל בו בקלות דברים פשוטים כמו סלט לבנוני או מעורב ירושלמי על האש (אללא אל -אקצא) ... אולי באמת הגיע הזמן להחליף מקומות? לא חושב שאולי צריך אישה עם ביצים שתבשל שלום במטבחון? זאת התרומה הקולינרית שלי לפורם להיום.. ממני מריפוסה אישה קטנה ונשית עם הצעות פרוגרסיביות מהמחבת..

למעלה