תיזהרו מהבטחות.

בקהאם2

New member
תיזהרו מהבטחות.

ישנו אתר מאוד מפורסם באינטרנט שמשחק בכספי לקוחות. אני עדיין לא רוצה לפרסמו, מתוך סיכוי שישלם את כספי חברי ששיחק שם. יש מיילים וצילומים שממחישים את כל הנאמר כאן. הלקוח פשוט נמחק וחשבונו באתר נעלם כליל. מזלו שצילם את הכל מבעוד מועד. כרגע מנהל האתר שלח לו הודעה ובה נאמר כי הוא יכול לשכוח מכספו. אתר זה מאוד מפורסם ורבות נכתב עליו.הבטחות מנהל האתר לתשלום הכסף נדחו שוב ושוב וכל פעם מחדש הבטיח משהו אחר. זה סיפור ממש ארוך ובמידה ויהיה צורך יפורסם כאן כולל כל החומר הנדרש להזהרת כולם. שמו של מנהל האתר ידוע כולל תעודת זהות שלו וכל פרט חשוב שצריך כבר תוייק אצל קצינים בכירים במשטרה כשבכיר הקצינים הוא קרוב משפחה של אותו מהמר ולקוח ומעורב בכל פרט ובכל מהלך. מנהל זה מתנהג כמו עבריין ושמו מבויים כל אימת שהוא מדבר עם לקוחות. יומיים יש לאתר זה לשלם את חובו ובמידה ולא ישלם תדעו כולכם על מי מדובר ויגולל כאן סיפור שלם ומדהים של מסכת עיכובים קשה שבסופה חיפש מחק המנהל את החשבון כאילו לא קיים היה. אם ידוע לכם על איזה אתר מדובר או אם ידוע לכם על אתרים דומים שמתנהגים ככה. אתם מוזמנים להשאיר לי הודעה במייל.

Ybet

New member
הימורים ברשת ../images/Emo128.gif../images/Emo31.gif../images/Emo32.gif

תראה... אני מזהיר אנשים בכל הזדמנות שלא להמר באינטרנט. אישית אני שיחקתי באתר אנגלי ענק (מהגדולים בעולם) וכפי שכבר ציינתי קודם רימו אותי בודאות. כאדם שמנסה ללמוד מטעויות לא שיחקתי באינטרנט מאז ואיני מתכוון גם בעתיד. בהודעתי אין הכוונה לאתר ספציפי אלא לכלל האתרים. יתכן שישנם אתרים שירמו יותר וישנם פחות,אך אין בכוונתי לשמש כשפן ניסוי בעניין הזה.. בגדול, בלתי אפשרי להרוויח באינטרנט לטווח ארוך נגד הקזינו מאחר שהסיכויים תמיד נוטים לרעת השחקן. המשחק היחיד שניתן לנצח בו את הקזינו לטווח ארוך הוא בלק גק,אבל אתרי ההימורים לא טיפשים והם דאגו לנטרל את האפשרות לספור קלפים. על כן אין שום סיבה להמר באינטרנט נגד הקזינו אלא אם רוצים להתאבד כלכלית.. ישנם משחקים שלא משוחקים נגד הקזינו כגון פוקר וששבש שבהם ניתן לשחק מול שחקנים אחרים.במשחקים אלו אתר ההימורים מקבל את הפרמיה הקבועה שלו ולכאורה אין לו אינטרס ששחקן זה או אחר ירוויח או יפסיד. כדי להרוויח מול יריבים אחרים צריך לשחק ברמה גבוהה מאד, ורק מעטים מצליחים "לשרוד" ואף לגרוף סכומים נאים כמקצוענים לכל דבר. יש לקחת בחשבון שתיתכנה רמאויות גם מול שחקנים אחרים בשיטות שונות ומשונות. החל מהאתר עצמו שיכול לשתול רובוטים שמשחקים מול בני אדם וכך האתר מרוויח כפול,ועד לשחקנים עצמם שמנסים דרך רמאות ומניפולציות על שחקנים אחרים בדרכים שונות שלא אפרט כאן כעת.

טוטומט

New member
למה לא אולי תפרט..

אתה כותב מאוד לעניין אולי תפרט על שיטות רמאות

haboles

New member
למה לא אינטרנט?

אין לי מושג באיזה אתר הימרת אבל הטענה שלך לגבי רמאות של כלל האתרים מופרכת. רוב בתי הקזינו הוירטואליים מנוהלים ע"י אנשים מקצועייפ שמבינים שאין צורך ברמאות כדי להרוויח כסף כי ממילא לטווח הארוך הסיכויים נוטים לטובת הקזינו. הקזינו רוצה שיהמרו נגדו כמה שיותר כי אז ה3% רווח שלו הוא מסכום גדול יותר ויש לו גם מוניטין לשמור עליו. בנוסף , כמעט כל הקזינואים הוירטואלים מציעים לך בונוסים נדיבים מאוד עם הצטרפות אליהם (ולא רק כשאתה מפסיד) - מה שאי אפשר להגיד על הקזינואים הרגילים.

Ybet

New member
הימורי אינטרנט ../images/Emo128.gif

haboles יקירי, אתה מגן על "האנשים המקצועיים".כל הכבוד אולי אתה גם עובד שם בעצמך שהרי איזה אינטרס יש לך להגן עליהם? בתור בחור בן 22 אין לי ספק שיש לך נסיון רב בתחום ההימורים וכן השכלה נרחבת.. "רוב בתי הקזינו הוירטואליים מנוהלים ע"י אנשים מקצועייפ שמבינים שאין צורך ברמאות כדי להרוויח כסף כי.." שמע,אתה גם בן 22, וגם מכיר כבר את רוב בתי הקזינו (שאני מניח שיש אלפים בתחום) כל הכבוד לך ידידי תמשיך ככה ותחלוש על כל הענף בסוף.. בקשר לבונוסים: מנסיון של רבים שהכרתי וראיתי את תגובותיהם באינטרנט יש בעיות רבות בנושא כגון:הבונוס החד פעמי שמציעים נועד כדי שתמשיך לשחק ולהפקיד כספים.לא ניתן להוציא כל כך מהר את כספי הזכיה דרך הבונוס (במקרה נדיר של זכיה) והאתר מאלץ אותך לשחק שעות רבות עד שיעשה לך טובה ויתן לך למשוך אם בכלל.. אני בדעה שלא צריך טובות והרי בד"כ אין מתנות חינם בעולמינו לכן עדיף להגיע לקזינו אמיתי שלא ירמה אותך ולראות את הכסף מונח מולך על השולחן. אתה תוכל להכנס ולצאת מתי שבא לך ולא תאלץ תסמוך על ה"אנשים המקצועיים שמאחורי המסך" שלא ניתן לדעת על מהמנותם דבר. העובדה שרימו אותי במשחק הראשון שלי באינטרנט גרמה לי חוסר חשק ועניין לסמוך על אתרי הימורים מכל סוג. במשחק הראשון שלי בקזינו אמיתי לא רימו אותי וזה ההבדל. כמו כן נהנתי פי אלף בקזינו אמיתי. אני בא להגן על כלל המהמרים ויש לי איתם אינטרס משותף-הקמת קזינו בישראל בו המשחק יהיה הגון וההנאה תהיה מקסימאלית.אני קורא למיסוד ההימורים ולהרס התשתית הלא חוקית בישראל מה שיועיל למדינת ישראל גם מבחינה כלכלית כלומר יש כאן אינטרס לאומי מובהק. כל מי שמתנגד לדברי כאן כנראה שהוא עובד באתר הימורים אחרת איזה אינטרס יכול להיות לו להגן עליהם? תחשבו על כך!! האינטרס שלי לטובת כל המהמרים+מדינת ישראל מי שנותר מאחור אלה מפעילי אתרי ההימורים הלא חוקיים והעולם התחתון.. זהירות מהפשע סביב אתרי ההימורים!! הם לא משלמים מס כחוק ומוציאים כסף מהמדינה. הם גורמים נזק אדיר לכלכלת ישראל ויש הלבנת כספים דרך אתרים רבים!! המשטרה חייבת לטפל בהם גם אם הם מופעלים ממדינות אחרות שהרי המהמרים הם ישראלים ויש חוק האוסר על הימורים בארץ-והם מהמרים בארץ מהבית.

Ybet

New member
הימורי אינטרנט ../images/Emo128.gif

haboles ידידי.. אתה מגן על "האנשים המקצועיים".כל הכבוד אולי אתה גם עובד שם בעצמך שהרי איזה אינטרס יש לך להגן עליהם? בתור בחור בן 22 אין לי ספק שיש לך נסיון רב בתחום ההימורים וכן השכלה נרחבת.. "רוב בתי הקזינו הוירטואליים מנוהלים ע"י אנשים מקצועייפ שמבינים שאין צורך ברמאות כדי להרוויח כסף כי.." שמע,אתה גם בן 22, וגם מכיר כבר את רוב בתי הקזינו (שאני מניח שיש אלפים בתחום) כל הכבוד לך ידידי תמשיך ככה ותחלוש על כל הענף בסוף.. בקשר לבונוסים: מנסיון של רבים שהכרתי וראיתי את תגובותיהם באינטרנט יש בעיות רבות בנושא כגון:הבונוס החד פעמי שמציעים נועד כדי שתמשיך לשחק ולהפקיד כספים.לא ניתן להוציא כל כך מהר את כספי הזכיה דרך הבונוס (במקרה נדיר של זכיה) והאתר מאלץ אותך לשחק שעות רבות עד שיעשה לך טובה ויתן לך למשוך אם בכלל.. אני בדעה שלא צריך טובות והרי בד"כ אין מתנות חינם בעולמינו לכן עדיף להגיע לקזינו אמיתי שלא ירמה אותך ולראות את הכסף מונח מולך על השולחן. אתה תוכל להכנס ולצאת מתי שבא לך ולא תאלץ תסמוך על ה"אנשים המקצועיים שמאחורי המסך" שלא ניתן לדעת על מהמנותם דבר. העובדה שרימו אותי במשחק הראשון שלי באינטרנט גרמה לי חוסר חשק ועניין לסמוך על אתרי הימורים מכל סוג. במשחק הראשון שלי בקזינו אמיתי לא רימו אותי וזה ההבדל. כמו כן נהנתי פי אלף בקזינו אמיתי. אני בא להגן על כלל המהמרים ויש לי איתם אינטרס משותף-הקמת קזינו בישראל בו המשחק יהיה הגון וההנאה תהיה מקסימאלית.אני קורא למיסוד ההימורים ולהרס התשתית הלא חוקית בישראל מה שיועיל למדינת ישראל גם מבחינה כלכלית כלומר יש כאן אינטרס לאומי מובהק. כל מי שמתנגד לדברי כאן כנראה שהוא עובד באתר הימורים אחרת איזה אינטרס יכול להיות לו להגן עליהם? תחשבו על כך!! האינטרס שלי לטובת כל המהמרים+מדינת ישראל מי שנותר מאחור אלה מפעילי אתרי ההימורים הלא חוקיים והעולם התחתון.. זהירות מהפשע סביב אתרי ההימורים!! הם לא משלמים מס כחוק ומוציאים כסף מהמדינה. הם גורמים נזק אדיר לכלכלת ישראל ויש הלבנת כספים דרך אתרים רבים!! המשטרה חייבת לטפל בהם גם אם הם מופעלים ממדינות אחרות שהרי המהמרים הם ישראלים ויש חוק האוסר על הימורים בארץ-והם מהמרים בארץ מהבית.

למעלה