תינוקת

רקע

אני בחל"ת , פעם שניה, אחרי הפעם הראשונה , הוא הציע לי פיטורים או חצי משרה, הסכמתי לחצי משרה, אבל ממש לא טוב

מאז שחזרתי, גם מבחינה כלכלית, לקחתי לי גם עוד משרה, ואני כרגע שוב בחל"ת, ובתוך תוכי מאד רוצה לבקש מהבוס שיפטר אותי

אבל לא החלטתי האם כדאי להשאר בחל"ת .......... או לסיים עכשיו, בתוכי החלטתי סופית לעזוב את מקום העבודה

אך לא יודעת מתי כדאי לי.

החלום

אני עם חברה מטיילת, פתאום רואה תינוקת יפה בתוך קסדה, מתגלגלת ויורדת לכביש ועוברים מכוניות ואני מיד יורדת לכביש

עוצרת את המכוניות שלא ידרסו אותה, והיא ממשיכה להתגלגל, לכביש אחר, ונעלמת לתוך שיח, ואז אני מרימה אותה, שואלת

אנשים בסביבה מי האמא ואף אחת לא עונה לי ומתחמקים מהתשובה, ואני ממשיכה לחפש, אז פתאום אני רואה זוג והתינוקת

הולכת לאישה והאישה לא מתייחסת ואני אומרת לה את האמא היא אומרת לא, ואז הגבר לוקח את התינוקת ודופק לה את

הראש במראה ואז אני לוקחת את התינוקת ומתרחקת מהם.

אלישבע777

Well-known member
הי יערונת, הפרוש שלי לחלום על התינוקת בקסדה

התינוקת זו את ואת מרגישה מתגלגלת מאיגרה רמה לבירא עמקיתא. אומנם את מוגנת יחסית מפגיעה ( קסדה) אבל את חסרת אונים . קטנה וחלשה מול הארועים הניצבים בפנייך והמצב בכלל בארץ, המחלה המסוכנת , המצב הכלכלי שלך וההחלטות שאת צריכה להחליט בעידן של אי וודאות. בחלום את יורדת לכביש כדי להציל את התינוקת, כלומר – את עצמך מפגיעת מכוניות, כלומר – כל הפגעים הרעים של התקופה הזו. גם הניסוח –"יורדת לכביש" מסתיר איזו השפלה שאת עוברת בחיים, או בעבודה, ביחס מהבוס- כדי להתפרנס ולהציל את עצמך מהמצב. אבל את אינך מצליחה להציל את התינוקת והיא ממשיכה להתגלגל, ממש כמוך – מתגלגלת ממשרה לחצי משרה, לחל"ת אולי לפיטורין. כל אפשרות אינה טובה ואינך מצליחה להחליט היכן לעצור.

כשסוף סוף עוברים אנשים במקום הם לא די בכך שאינם עוזרים, הם מתחמקים מתשובה. אפילו הזוג עם התינוקת מתנהג (אליך) בצורה נוראה. התינוקת ( את) , רצה אל אימא שלה והיא מתכחשת לה והאב מכה אותה באכזריות בלתי נתפסת. מי האם והאב בחלומך? האם הם הורייך האמיתיים? אולי חברים לעבודה? או בן זוג לשעבר ואשתו? הבוס והמזכירה או המנהלת? רק את יכולה לדעת את מי מסמל הזוג.

החלום הנורא מסתיים דווקא באיזו שהיא נימה אופטימית, אומנם אין לצפות מהאנשים הקרובים ובוודאי לא מאנשים זרים, לעזרה. הם יתכחשו לחובותיהם ואפילו יהרסו או יחבלו ברצונותייך. את פותרת את הבעיה בעצמך – לוקחת את התינוקת ומגנה עליה בעצמך מכל פגע. את מושיעה את עצמך. ממצב של חוסר אונים וחוסר ישע, את מבינה שרק את יכולה להרים את עצמך מהקרקע ולהתרחק מהמקום הזה ולהגיע למקום יותר טוב. אולי זו ההחלטה שלך לעזוב סופית את מקום העבודה . ההחלטה על סיום, היא גם התחלה של תקווה חדשה.

החלום אינו נבואי ואינו אומר לך מתי כדאי לך להחליט כך או אחרת. הוא משקף בסמליו, את המצב עכשו . בתוך תוכך החלטת החלטה הרת גורל, בימים אלה ועל כן, יתכן את חשה שאת מצילה את עצמך מפגיעות של אנשים רעים או מצבים רעים. אם בהתחלה היתה לך קסדה מגנה איך שהוא, בסוף כבר אפילו הקסדה נעלמה. אבל את לקחת את עצמך בידיים ועתה הדרך פתוחה לפניך להתרחק מהמקום הנורא שבו את נמצאת. כל מקום אחר - יהיה טוב ממנו.

אשמח אם תוכלי להגיב על הפרוש אם הוא מתאים או לא מתאים. אילו היה לי יותר רקע עלייך, יכול להיות שהייתי משנה לכאן או לכאן את הפרוש.

ואוו גדול, תודה, אז כך לצערי אני ילדה מוכה, לא מאבא, אבא נהרג שהייתי בגיל 4, האח שלי "הפך" להיות אבא בעל כורחו
אמא הייתה מאוד קשה ולא חברה. ו בנוסף - שהייתי אישה מוכה. כרגע אני גרושה, הייתי בקשר
עשר שנים , של חיים טובים......הוא החליט לסיים. כן אהבתי את תשובתך. ולקחתי עצמי והחלטתי - לסיים את העבודה
היות וממש לא מתייחסים אלי יפה ולא מכבדים אותי יותר, ופעם זה היה אחרת שם.
שולחת לך עוד חלום שחלמתי. תודה

אלישבע777

Well-known member
הי יערונת, תודה על תגובתך! החלומות שלנו, משקפים לנו לא פעם, את הפתרונות שהכי מתאימים לנו שלא העזנו לחלום...:)
שיהיה מאחלת לך הצלחה במציאות עבודה חדשה, מעניינת ומכבדת.

תודה לך , ורק בריאות.
רשמתי כרגע, שאני יערונת 11, בלינק של סבתא.......... בעבר.

למעלה