תיקון קרע בגיד בכתף

השחיין 1

New member
תיקון קרע בגיד בכתף

אני בן 40 ומשתתף עד לפני כחודש בתחרויות שחיה .לפני כשנה אובחן אצלי קרע של 4 מ"מ בגיד הסופר ספינטוס בכתף, המשכתי בשגרת האימונים וקרעתי את הגיד כולו לפני מס' שבועות., ביקרתי אצל טובי הרופאים ,וכולם המליצו פה אחד לעבור ניתוח לתיקון הגיד, ניתוח שההחלמה ממנו תארך מס' חודשים. חשוב לציין כי אני לא סובל מכאבים כאשר אני לא מבצע מאמץ פיזי. לפני כשבוע הגעתי דרך חברים לרופא סיני העוסק בדיקור אשר טען בהחלטיות שיש ביכולתו לתקן את הגיד על ידי דיקור. בעוד כחודש יש לי תאריך לניתוח ואני מאוד מתלבט ולא יודע מה לעשות, האם באמת אפשר לתקן קרע מלא בגיד רק על ידי דיקור ? אשמח אם משהו מכם הקוראים עבר חוויה דומה או שמע על אפשרות של תיקון גיד רק על ידי דיקור ובכך נחסך הצורך בניתוח. לדברי הרופאים אם אתעכב עם הניתוח, המצב יחמיר.|

קרע בגיד הכתף

האמת? אני ממש לא יודעת. אם תיתן לי עוד כמה ימים, אשמח לנסות לברר לך עם מטפלים אחרים.

yasminclinic1

New member
היי שחיין

אני אישית מכירה מטופל שע"י דיקור ורפלקסולוגיה נמנע מניתוח לתיקון גיד בכתף. כמובן שסיכויי ההצלחה אינם גורפים וקשה להכליל זה תלוי בפרמטרים שונים לדוגמא:גיל,תזונה ,מצב האברים השונים בגוף וכו... אנחנו שונים אחד מהשני ובגלל זה לא ניתן להבטיח מראש שהדיקור יכול לעזור לכולם באותה המידה. אני חושבת ששוה לך לנסות את הטיפול שהוצע לך, אין פה מה להפסיד אלא רק להרוויח תתן לדיקור הזדמנות אמיתית מתוך אמונה והרבה ביטחון במטפל שלך זה הכי חשוב....רק ככה זה עובד באמת

השחיין 1

New member
גיד קרוע

היי יסמין, אם יש באפשרותך לבדוק אם אוכל לקבל את הטלפון של האדם שהגיד אצלו תוקן, אשמח מאוד לדבר איתו מאחר ואני מאוד סקפטי בעניין ושומע על תיקוני גיד רק דרך צד שלישי ולא ממקור ראשון .

yasminclinic1

New member
הי שחיין

ניסיתי להשיג לך את הטלפון של המטופל אך הוא נמצא בחו"ל

ינוקא1

New member
אני גם הצלחתי

להעלים את הכאבים במקרים כאלו (אם הגיד נרפא אין לי מושג , אבל הכאב נעלם). אני מציע לך לנסות את הדיקור - יש לך כ4 פעמים במשך חודש. אם תהיה הקלה משמעותית , תמשיך עם הדיקור עד להחלמה מלאה , אם לא - ניתוח. רפואה שלימה וחג שמח !

השחיין 1

New member
גיד קרוע

אני מבין שהצלחת להעלים את הכאב אבל אצלי כמעט ואין כאב, כל שמעניין אותי אם ניתן לתקן גיד קרוע ולא לטפל בכאב, האם יש מטופל שאתה יכול לומר לי שאצלו הגיד התאחה בעקבות טיפול כלשהו פרט לניתוח ?

בד"כ ניתן לטפל בכך בהצלחה

אבל הטיפול יארך יותר מחודש, סביר להניח שלפחות חדשיים שלושה ואולי אף יותר. הסיבה לכך היא שגיד הוא רקמה עם אספקת דם נמוכה יחסית ולכן ההחלמה ארוכה. הטיפול משלב דיקור וצמחי מרפא שמסייעים באופן ניכר לתהליך ההחלמה וחשוב שתימנע מאימון במהלך הזמן הזה ע"מ למנוע החרפה של הקרע והתפתחות דלקת. רפואה שלמה

RanLoel

New member
קרע בגיד הכתף

שלום השחיין 1, מאחר ואין לי נסיון עם פציעה מהסוג הזה, התייעצתי עם נועם באומץ, מנהל תחום הרפואה הסינית בתל השומר. לדברי נועם, כאשר הקרע בגיד חלקי, ביכולתו של הדיקור לעודד זרימה של דם ואנרגיה לאיזור הפגוע ולאפשר החלמה מלאה. כאשר הקרע בגיד מלא, קיימת סכנה של כיווץ השרירים באיזור, מצב שלא יאפשר לגיד להתאחות חזרה. לדעתי האישית נכון לשלב בין שתי הרפואות. הניתוח הינו פרוצדורה לא נעימה שבצידה זמן החלמה ארוך ומייגע. דיקור לאחר הניתוח עשוי לעודד את הריפוי ולקצר משמעותית את זמן ההחלמה. הרבה הצלחה רן

קרע שלם.

צר לי לאכזב, אך אין שום אפשרות "לתקן" גידים או רצועות שהקרע בהם שלם. ניתוח במקרה כזה הוא הכרחי! עד למועד הניתוח ניתן להקל את סבלך באמצעות דיקור או צמחים מאלחשים ואף להפחית את הבצקת או הדלקת אם קיימת. לאחר הניתוח, גם כן מומלץ לגשת לטיפול ברפואה סינית על מנת לזרז את ההחלמה- איחוי ושיקום הרקמות הרכות וחיזוק המפרק וכן על מנת למנוע סיבוכים ומצבים לא רצויים שמתרחשים לעיתים לאחר ניתוחים [קבעון מפרקי וכד']. בשורה התחתונה, אל תתעכב כי המצב באמת עשוי להחמיר. בברכה. שירי.

קרע בגיד

שלום, מצטרף להמלצתה של שירי, יש להבין כי פרט לניתוח, תזדקק לטיפולי פיזיותרפיה, ולא תוכל להסתפק בדיקור או צמחי מרפא. הרפואה הסינית בהקשרים האלו מעולה בשיכוך כאבים ועזרה בשיפור טווחי תנועה. אם לא תעשה את הניתוח עכשיו, משמעות הדבר היא שאתה משתמש בשרירים חילופיים, ומאבד את השימוש בשריר שכאב. דבר שאינו נכון לך גם מבחינה רפואית וגם מבחינה ספורטיבית. ערן

קרע בגיד

נוכחתי במקרים בהם התאחה שריר או גיד ללא ניתוח אך אותם אנשים בחרו להמנע מספורט המערב את האיבר הפגוע. במקרים של גיד קרוע קרע מלא, אצל מטופל שרצה לחזור לשגרת הפעילות שלו, לא הצחלתי הצלחה מלאה. כאשר הקרע חלקי יש יותר פוטנציאל לשיקום באמצעות רפואה סינית. מובן שטוב ללוות את הניתוח בטיפול רפואה סינית, לפני ואחרי. פורמולת הצמחים spzm יכולה לעזור גם כן. רויטל כרם 0544770241 www.revitali.co.il [email protected]

אבל במקרה של פורמולה....

כדאי קודם להיות אצל מטפל, לקבל אבחנה, ורק לפי זה להתאים את הפורמולה.

למעלה