תיקונים ותוספות במשחק 4.7.2007

gindis

New member
תוספות...

* תוקנה הבעיה שיחידות נעלמו במשחק ובכך הראו לכם מינוס בזמן או שאין מפקדה וכו... * הסיסמה לעולם עובדת מעכשיו וכך תוכלו לבקש מחברים בלבד להתחבר לעולם שלכם.

ערן אתה לא עונה במייל

רשמתי לך על הבאג שמחזיר את האדמה שלך למי שכבשת צריך לתקן את זה כמה שיותר מהר זה קרה לי בכל המפות כשיחקתי!

daniel dahan

New member
באג

שלחתי את האגודה שלי למקום לא הגיוני T103 והוא מחק לי אותה מהמפה

smg200

New member
באג

פתחתי בלילה משחק של 24 שעות על 20 נקודות ושחזרתי בבוקר לראות אם מישהו נכנס כתוב לי את זה: אין מנצח במשחק כי לאף אחד אין יותר אדמה מהשני ולכן הפסדת במשחק! עברו רק 9 שעות אז זה בטח באג מקווה שתסדר את זה...

smg200

New member
עכשיו רציתי לפתוח עולם חדש

וזה מה שזה כותב לי:שגיאה: השחקן שלך כבר פתח עולם ואינך יכול לפתוח עולם נוסף עד שתצא מהעולם הקודם! הבדיקה מתבצעת על מספר שחקן וכתובת IP. אני לא מבין היה לי באג שהפסדתי ושאני רוצה לפתוח עולם חדש זה אומר שיש לי כבר עולם פתוח תודה לעוזרים

smg200

New member
זה לא עוזב אותי

זה כותב לי שוב:אין מנצח במשחק כי לאף אחד אין יותר אדמה מהשני ולכן הפסדת במשחק! וזה בלי שנגעתי בכלום! הפסדתי 2 פעמים בלי ששיחקתי במשחק!

smg200

New member
ושוב

ככה זה בחדשות:תאריך החדשות תאור אירוע 2007-07-05 (0) אין מנצח במשחק כי לאף אחד אין יותר אדמה מהשני ולכן הפסדת במשחק! 2007-07-05 (0) אין מנצח במשחק כי לאף אחד אין יותר אדמה מהשני ולכן הפסדת במשחק! 2007-07-04 (9) אין מנצח במשחק כי לאף אחד אין יותר אדמה מהשני ולכן הפסדת במשחק!

למעלה