תכינו את השלט: הסדרות שכולם ידברו עליהן ב-2021

דיברגנט חדש

Well-known member

למרות שהקורונה טלטלה את תעשיית הטלוויזיה והקפיאה הפקות בכל רחבי העולם, שנת 2021 כבר בפתח עם שלל סדרות חדשות. אספנו כמה מסקרנות במיוחד, בהן הסדרות על גיבורי העל של מארוול ודיסני, העיבוד הקודר של "הנסיך המדליק מבל אייר", הריבוט ל"גוסיפ גירל", פרויקט "שר הטבעות" וכמובן, דרמה נוספת עם ניקול קידמן​

דיברגנט חדש

Well-known member

למרות שהקורונה טלטלה את תעשיית הטלוויזיה והקפיאה הפקות בכל רחבי העולם, שנת 2021 כבר בפתח עם שלל סדרות חדשות. אספנו כמה מסקרנות במיוחד, בהן הסדרות על גיבורי העל של מארוול ודיסני, העיבוד הקודר של "הנסיך המדליק מבל אייר", הריבוט ל"גוסיפ גירל", פרויקט "שר הטבעות" וכמובן, דרמה נוספת עם ניקול קידמן​

"קוברה קאי", הרוצח הלילי וגיבורי העל של מארוול: הסדרות השוות של ינואר

עונות חדשות ל"קוברה קאי" ו"דיקנסון", עיבוד חדש לסטיבן קינג בכיכובה של וופי גולדברג, דוקו פשע על הרוצח הלילי והסדרה הראשונה של מארוול שמגיעה לדיסני פלוס. 2021 כבר כאן, והנה הסדרות השוות של חודש ינואר

Lhuna3

Well-known member
מה שיש לו פוטנציאל לעניין אותי פה:
תחנה 11 - וואו, הספר פשוט מעולה! קראתי אותו הרבה לפני הקורונה, אבל מובן למה עכשיו החליטו להפיק אותו. אני אהיה חייבת לבדוק את זה ומקווה שלא יהרסו. אני ממליצה יותר לכולם לקרוא את הספר קודם, אבל מעניין אותי אם ההרגשה ממנו עכשיו תהיה שונה.
סדרת שר הטבעות - בהחלט מחזיקה אצבעות שזה יהיה טוב.
כישור הזמן - לא קראתי את הספרים, אבל כסדרה זה יכול להיות טוב.
אנדור - לאור הצלחת המנדלוריאן יש מצב שאתן לזה צ'אנס קטן (אבל בלי ציפיות גדולות).
It's A Sin - ראסל טי.דיוויס ונושא מעניין.
כל השאר הדברים שם שהם לא מארוול וגיבורי על - אני אחכה לשמוע ביקורות.

didalf

Well-known member
רק הסדרות של מארוול|מאוהב|
אבל למי שכתב את זה אין מושג, בזה על לוקי הם כתבו:
" וסצנת החזרה בזמן לתקופת "קפטן אמריקה: מלחמת האזרחים", שאיפשרה ללוקי לגנוב את אבן הטסארקט ולברוח מרשויות החוק. " - זה היה הנוקמים הראשון לא מלחמת האזרחיםB-|
וגם קצת לול על מה שהם כתבו על הוקאיי - "הגיבור הכי פחות אהוב/מוערך/מעניין" - ממש:-D האמת אולי אני אוותר על הסדרה שלו תלוי מה יגידו עליה וכמה היא קריטית לשאר העולם. כי גם את היילי סטיינפלד אני לא כ"כ אוהבת יש בה משהו שמעצבן אותי.

אוקי ובכל זאת לא מארוול - It's A Sin - כי מה שלונה אמרה. אני חושבת שזה מה שהוכרז בהתחלה כ "ריבוט של הג"ש" לא? ואז פשוט החליטו במקום לרכב על מותג קיים פשוט להסתמך רק על הקרדיט של היוצר ולעשות משהו לא קשור שזה עדיף בעיניי.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
כעזרה למתבונן אני אעשה רשימה מהירה של כל הכותרים בכתבה:
המשמר (The Watch)
וונדה-ויז'ן
קלריס
פלקון וחייל החורף
The Nevers
Shadow and Bone
לוקי
סופרמן ולויס
סדרת שר הטבעות
כישור הזמן
גוסיפ גירל
אנדור
תשעה זרים מושלמים
What If…?
בל אייר
שיחות עם חברים
מסע בין כוכבים: עולמות חדשים ומוזרים
It's A Sin
Mare of Easttown
Inventing Anna
שוגון (Shogun)
סיפורי אימה אמריקאים
The White Lotus
סיפורה של ליסי
תחנה 11
הוקאיי
Y: האיש האחרון
העידן המוזהב (The Gilded Age)
פרזיטים

טוני החתול

Well-known member
מנהל
ועכשיו למחשבותי.
כרגיל העיניים שלי גדולות מאוד ולכן בתכלס יהיה קל יותר לעשות רשימה של התכנים שלא מעניינים אותי.
אבל אני פשוט אעבור על הכל.
המשמר (The Watch) - מבוסס על ספרי עולם הדיסק של טרי פראצ'ט - בהחלט מתכוון לראות.
וונדה-ויז'ן - לחלוטין הדבר שאני הכי מצפה לו בינואר.
קלריס -
קצת מפתה לבדוק רק בגלל שחניבעל (הסדרה הקודמת שהייתה קשורה לספרים על חניבעל) הייתה כל כך טובה. אבל בתכלס לא נשמע במיוחד מעניין לראות עוד סדרה על תפיסת רוצחים סדרתיים.
פלקון וחייל החורף -
לא מהתכנים שאני הכי מצפה להם של מארוול. אבל עדיין מצפה לזה.
The Nevers -
חיכיתי 10 שנים לסדרה חדשה של ג'וס ווידון. עצוב שזה מגיע כשאופיו של ווידון עצמו מרגיש מפוקפק. אבל אני עדיין מצפה לזה מאוד.
Shadow and Bone -
קראתי את אחד הספרים שעליהם הסדרה מתבססת. ואומנם לא תפס אותי מספיק כדי להמשיך, אבל עדיין מסקרן אותי לראות איך הדמויות יקומו לחיים בסדרה. (תזכרו את השם קאז ברקר)
לוקי -
עוד סדרה מסקרנת מאוד של מארוול.
סופרמן ולויס -
קצת נמאס מעולם הסדרות של DC, אבל אני עדיין מצפה לסדרה החדשה של סופרמן.
סדרת שר הטבעות -
רק עכשיו גיליתי לראשונה שהסדרה לא אמורה להיות שיחזור של הסרט, אלא סוג של פריקוול בעולם של שר הטבעות. מה שבהחלט יכול להפוך את זה למעניין יותר ושווה צפיה.
כישור הזמן -
אני לא יודע על זה בערך כלום, אבל שמעתי המון אז בהחלט יהיה מעניין לנסות.
גוסיפ גירל -
איזה כיף שיש דבר אחד שאני יכול לשים עליו איקס ענק. לא אהבתי את הסדרה המקורית, אבל בכל מקרה נראה לי שלעשות ריבוט פחות מעשור לאחר שהסתיימה זה מגוחך.
אנדור -
אני בהחלט אגיע ללראות אותה (למרות שעוד לא התחלתי לראות את המנדלוריאן)
תשעה זרים מושלמים -
לא נשמע מסקרן במיוחד
What If…? -
עוד תוכן מארוול. בהחלט אראה.
בל אייר -
לא ממש מעניין אותי. אבל אם זה יראה מסקרן אז אולי אני אבדוק.
שיחות עם חברים -
לא נשמע לי מעניין.
מסע בין כוכבים: עולמות חדשים ומוזרים -
עוד סדרה בעולם של מסע בין כוכבים - כן בבקשה.
It's A Sin -
ראסל טי. דייויס ועלילה מסקרנת - בהחלט שווה.
Mare of Easttown -
לא נשמע מעניין (למרות הקאסט המשובח)
Inventing Anna -
יכול להיות שווה בדיקה.
שוגון (Shogun) -
אני לא מכיר את המקור, אבל נשמע מעניין.
סיפורי אימה אמריקאים -
לא תודה ריאן מרפי.
The White Lotus -
אין לי מושג.
סיפורה של ליסי -
אני קצת נהיה יותר בקטע של דברים של קינג לאחרונה אז אולי אנסה.
תחנה 11 -
לא שמעתי על זה. אבל נראה לי שעד שזה יצא אני ארצה סדרות על מגפות בגלל הנוסטלגיה של זה.
הוקאיי -
עוד תוכן של מארוול שכמובן שאני אראה. אני לא במיוחד מעריץ של הוקאיי, אבל ספציפית הסיפור הזה מבוסס על קומיקס שמאוד אהבתי אז זה יכול להיות ממש טוב.
Y: האיש האחרון -
מבוסס על סיפור קומיקס מעולה שאני מאוד אוהב. הדבר הזה היה בdevelopment hell כל כך הרבה שנים שקשה להאמין שזה באמת הולך לקרות. אבל מסתבר שבאמת מצלמים את זה כבר.
העידן המוזהב (The Gilded Age) -
בתור אוהב אחוזת דאונטון אני חושב שאני אהיה חייב לבדוק לפחות.*
פרזיטים -
עוד לא ראיתי את הסרט המדובר. אבל אם הוא כל כך טוב באמת אז אני מניח שאני אשמח לסדרה.

*בכתבה כתוב "כמו 'אחוזת דאונטון', גם סדרתו החדשה של היותר ג'וליאן פלואוז, 'העידן המוזהב', היא דרמה היסטורית על אמריקנים עשירים במאה ה-19." - שזאת נקודה מעניינת לאור זה שאחוזת דאונטון בשום דרך לא עוסקת באמריקאים עשירים במאה ה19.

Lhuna3

Well-known member
פרזיטים - עוד לא ראיתי את הסרט המדובר. אבל אם הוא כל כך טוב באמת אז אני מניח שאני אשמח לסדרה.
אני ראיתי אותו, ולמרות האוסקר לא הייתי קוראת לו "כל כך טוב", אבל בהחלט מבדר ושווה צפיה.

תחנה 11 - לא שמעתי על זה. אבל נראה לי שעד שזה יצא אני ארצה סדרות על מגפות בגלל הנוסטלגיה של זה.
פחחחחחחח

*בכתבה כתוב "כמו 'אחוזת דאונטון', גם סדרתו החדשה של היותר ג'וליאן פלואוז, 'העידן המוזהב', היא דרמה היסטורית על אמריקנים עשירים במאה ה-19." - שזאת נקודה מעניינת לאור זה שאחוזת דאונטון בשום דרך לא עוסקת באמריקאים עשירים במאה ה19.
:-D |כן|
אם לפחות היו שמים פסיק אחרי "היסטורית" (ואולי מוסיפים "הפעם" אחרי הפסיק).

dilia snake

Well-known member
מכול הרשימה הזאת נראה לי שרק כישור הזמן. כי אני מאלו שסוג של גדלו על הספרים, גיליתי את הסדרה שהייתי בתיכון ומאז קראתי 4 פעמים את כול הסדרה, 5 פעמים את הספר הראשון אין לי מושג כמה את ה-6/3 אחרונים שסנדרסון השלים ופעם אחת את הפריקוול שאף פעם לא תורגם(וזו סדרה של 28 ספרים בעברית סה"כ ...). אז תתכוננו להשוואות ו-HATE WATCH מהצד שלי ותלונות על כול מה שהם שינוB-|. ואולי גם הסדרה החדשה של סטארטרק.

נערך לאחרונה ב:

nerdkey treky

Active member
לא נכנסתי לכתבה כי לרוב הדברים שנכתבים באתרי החדשות הישראלים חסרי מושג לגבי התעשיה, סתם כותבים כותרות כדי למשוך עיניים. מנגד, יש אכן סדרות מסקרנות לשנת 2021, כמו בכל שנה אחרת. מחכה למארוול ושר הטבעות, אבל אני לא מבין למה שוב נכנסים לעולם של שר הטבעות כשהסרטים עשו יופי של עבודה. אין פה טריטוריה שלא נחקרה כמו שצריך.

נערך לאחרונה ב:

nerdkey treky

Active member
רק הסדרות של מארוול
כל השאר הדברים שם שהם לא מארוול
אתן יודעות על מה אתן מדברות! אני ממש מחכה למארוול, במיוחד מכיוון שזה מתקשר ישירות לסרטים וזה סוף סוף לא משהו צולע כמו INHUMANS\HELSTROM.

כעזרה למתבונן אני אעשה רשימה מהירה של כל הכותרים בכתבה:
לא עברתי על כל הסדרות, אני גם ככה לא אזכור מתי כל אחת תצא, אז פשוט אתבסס על סדרות שמתחילות משבוע לשבוע.

Lhuna3

Well-known member
אתן יודעות על מה אתן מדברות! אני ממש מחכה למארוול, במיוחד מכיוון שזה מתקשר ישירות לסרטים וזה סוף סוף לא משהו צולע כמו INHUMANS\HELSTROM.
עדי (didalf) אכן התכוונה למה שאתה, אבל אני למעשה ההיפך ;-) (לא צופה בסדרות של מארוול, רק את ג'סיקה ג'ונס אהבתי. גם לא ראיתי את הסרטים.)

nerdkey treky

Active member
עדי (didalf) אכן התכוונה למה שאתה, אבל אני למעשה ההיפך ;-) (לא צופה בסדרות של מארוול, רק את ג'סיקה ג'ונס אהבתי. גם לא ראיתי את הסרטים.)
o_O:-0 ודמעה שלא הופיע לי. מה רע במארוול?
*תיקון - עוד פרצופים לא מופיעים לי, אנסה להביא גיף

Lhuna3

Well-known member
o_O:-0 ודמעה שלא הופיע לי. מה רע במארוול?
*תיקון - עוד פרצופים לא מופיעים לי, אנסה להביא גיף
שום דבר לא רע, לא אומרת שרע... פשוט לא מתחברת לז'אנר גיבורי העל, פרט למקרים חריגים, ובאמת שרציתי וניסיתי.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
סתם כותבים כותרות כדי למשוך עיניים.
אבל אני לא מבין למה שוב נכנסים לעולם של שר הטבעות כשהסרטים עשו יופי של עבודה. אין פה טריטוריה שלא נחקרה כמו שצריך.
אם היית נכנס לכתבה אז היית רואה שהסדרה היא פריקוול לעלילה של שר הטבעות. כלומר מתרחשת באותו עולם, אבל בזמן אחר. (זה עולם עם היסטוריה עשירה אפשר לבחור כל מיני נקודות להתמקד בהם)

לא עברתי על כל הסדרות, אני גם ככה לא אזכור מתי כל אחת תצא, אז פשוט אתבסס על סדרות שמתחילות משבוע לשבוע.
בגלל זה עשיתי רשימה שלא כוללת תאריכי יציאה אלא רק שמות של הסדרות.
דווקא בגלל שאתה חדש כאן נשמח לדעת איזה סוג של דברים מעניינים אותך.
למשל אנחנו כבר יודעים שאתה בעד הסדרות של מארוול.
מה לגבי סדרות פנטזיה?
מה לגבי סופרמן ולואיס?
מה לגבי סדרה חדשה של מסע בין כוכבים?

אין לי מושג איך הגיפים האלה פועלים, בפייסבוק זה כל כך אינטואיטיבי!!!!:mad:
אנשים כאן התלוננו בפני על הרבה דברים שקשה לעשות - להגיב אל מישהו מסויים, להגיב ושהתגובה תופיע למטה, לצטט, לעשות ספוילר ועוד...
אבל אף אחד עוד לא התלונן על קושי להעלות גיפים.
מבחינה של ההודעה שלך הבעיה היא שניסית להעלות גיף על ידי שימוש בצירוף מדיה במקום צירוף תמונה.
צירוף מדיה יכול לעשות את העבודה גם, אבל אז זה בעצם מביא את הפוסט מהמדיה שאתה מקשר אליה. למשל גיפי או טאמבלר.

nerdkey treky

Active member
מבחינה של ההודעה שלך הבעיה היא שניסית להעלות גיף על ידי שימוש בצירוף מדיה במקום צירוף תמונה.
אני לא שומר גיפים במחשב. אולי חוץ מאחד ממש מוצלח של על טבעי, אבל באופן כללי אני מחפש אותם ומה שצץ אני מצרף.

fake-shock-gif-3.gif

אם היית נכנס לכתבה אז היית רואה שהסדרה היא פריקוול לעלילה של שר הטבעות
זה לא רלוונטי, עדיין העולם של שר הטבעות נחקר בצורה נפלאה בסרטים. אין צורך לעשות סדרה נוספת. הייתי מעדיף לעשות סדרה מושקעת בעולם שלא נחקר או אחד שנחקר באופן רשלני.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
זה לא רלוונטי, עדיין העולם של שר הטבעות נחקר בצורה נפלאה בסרטים. אין צורך לעשות סדרה נוספת. הייתי מעדיף לעשות סדרה מושקעת בעולם שלא נחקר או אחד שנחקר באופן רשלני.
אם תסתכל ברשימה תראה שיש עוד איזה 3 סדרות שנכנסות לעולמות פנטזיה אחרים, אז זה לא שמדובר בזה או זה.
וזה כמו שיכולים להיות (ויש) ספרים נוספים בעולם הפנטזיה של טולקין. תמיד יש מקום. בחלק גדול מעולמות הפנטזיה יש יותר מסיפור אחד.

nerdkey treky

Active member
אם תסתכל ברשימה תראה שיש עוד איזה 3 סדרות שנכנסות לעולמות פנטזיה אחרים, אז זה לא שמדובר בזה או זה.
אמזון השקיע מאוד מיליונים (מיליארדים?) בסדרה הזו, לא בתכנים אחרים. סבירות גבוה שהיא לא תשקיע אותו סכום לסדרה נוספת במקביל, לכן זה כן בא על חשבון של השני (אני מדבר ספציפית על אמזון).

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אני לא שומר גיפים במחשב. אולי חוץ מאחד ממש מוצלח של על טבעי, אבל באופן כללי אני מחפש אותם ומה שצץ אני מצרף.
אתה לא חייב לשמור את הגיפים במחשב. אפשר להעתיק את כתובת הגיף.
כדי לא למלא מקום כאן כתבתי עכשיו הסבר ארוך כאן:

מילי08

Well-known member
ראיתי את הכתבה בסופ"ש, וחשבתי גם להעלות לכאן, בעיקר בגלל ההלם הזה:
1609075524023.png
מה?! ווידון? שלנו? הצדיק?
הסדרה עצמה נשמעת מעניינת, וגם אם לא.. שוב - זה ווידון
חוץ מזה שיש כמה דברים שנשמעים טוב

למעלה