תכנית אולדיז60-90 ייחודית ואיכותית-כנסו |טייפ

mmns1

New member
תכנית אולדיז60-90 ייחודית ואיכותית-כנסו |טייפ

מי מאיתנו לא צמא למוזיקת אולדיז לועזית ועברית מהעבר מהשישים , מהשבעים ומהשמונים , הימים שבהם היינו צעירים ויפים? הבעיה שמוזיקה כזו בישראל שומעים במרוכז רק בימי שבת ושעה פה ושעה שם באמצע השבוע , וגם אם שומעים , השירים חוזרים על עצמם וישנה הרגשה של -לשים דיסק וללכת הביתה . מה עם השדרן? לאן הוא נעלם? אז לכל חובבי הזאנר יש פתרון ברדיו המקומי שלהם וגם באינטרנט , רדיו נס ציונה 106FM ,כל יום שלישי בשעה 18-19 עם מוטי יצחק , שירים שנבחרים אחד אחד עם קשר ביניהם , עם רקע על השיר ו/או המבצע , שירים שחלקם לא הושמעו בארץ והגשה ייחודית ושוקקת חיים שלא משאירה את המאזינים אדישים . קישור לשידור באינטרנט - http://www.radio106.org.il/ קישור לאתר שבו מאופסנות כל תכניותיי - http://www.icast.co.il/SearchResults.aspx?c=0&t=1&pn=1&s=מוטי יצחק

mmns1

New member
בכיף אבל לא השבוע כי ...

השבוע זה ספיישל ילדים וחזרה לבי"ס . עדיין מאוהב ב 10CC ????

מטורף עלייהם עם האוסף הגדול ביותר בעולם

שלהם. 42 שנה, מאז גיל 6, אני אוסף אותם באינטנסיביות יום-יומית....כל העטיפות האפשריות בכל הפורמטים בעולם כבר נמצאים אצלי. כל הבוטלגים האפשריים נרכשו ואני עולה לרגל לאולפני סטרוברי בעיירה סטוקפורט מדרום למנצ'סטר כמעט כל שנה.... האובססיה כוללת כמובן גם את כל מי שמחובר אלייהם בעקיפין או בישירות. ולכן אלן פארסונס נכלל גם הוא בענין עם אוסף עצום שלו שאני אפילו לא מעיז לספור. הכל החל עוד בימי ה-MINDBENDERS עם וויאן פונטנה ואריק סטיואטר ונמשך כיום ללא הרף. אשתי לא סובלת את הלהקה הזו כבר... ואגב: בוא תשמיע בשבוע הבא שיר מדהים של להקת SUPERTRAMP המדהימה (כנ"ל יש לי אוסף אובססיבי שלהם של מאות פריטים) עם השיר CHILD OF VISION הענק והיחודי שהוא השיר האחרון בתקליט ארוחת בוקר באמריקה משנת 79'. 'ילד של חיזיון' נבחר להיות השיר האהוב ביותר על קהל המעריצים הכבדים של הלהקה....הוא ביחד עם "באבא-ג'י" משנת 77' ויש לך תכנית פגז!!! חכה.... לא דיברנו עדיין על האובססיה ל- PROCOL-HARUM, WANG-CHUNG, LEVEL 42, PLAYER, AMBROSIA וכמובן האובססיה המטורפת לחלוטין ללהקת TOTO שיש לי כמעט 6000 פריטים שלה.... עלה והצלח !!! אם תצטרך משהו נדיר מאוד לתכנית, שלח מסר.... אההההה, איך שכחתי את האהבה בת-אלמוות ללהקת PILOT..........

Modium

New member
האמת שחשבתי כבר מזמן לעשות מגה-מיקס ל-Level42

ככה שאינסטרומנטלים, אקפלות וגרסאות למיניהן יתקבלו בברכה

תבוא בחופשת חנוכה ותקבל. כדאי גם

להסתמך על בוטלגים של הלהקה משום שבתוכם יש לא מעט קטעי גיטרה סולו מדהימים של מרק קינג. אפשר לשלב גם אותם. יש כמובן גם את האתר מדנמרק בו קיימים מספר בוטלגים להורדה חינמית. רשימה חלקית למענך: Downloads Bootleg concerts 19810313 - The Central Hotel, Gillingham, UK (10 files) 19810422 - The Paris Theatre, London, UK (5 files) 19810821 - The Venue, Victoria, UK (8 files) 19820429 - De Souburg, Vlissingen, NL (2 files) 19820429 - De Souburg, Vlissingen, NL (Radio broadcast) (7 files) 19830216 - Regal Theatre, Hitchin, UK (9 files) 19851207 - Weser-ems Halle, Oldenburg, Germany (10 files) 19870325 - The NEC, Birmingham, UK (18 files) 19880216 - l'Olympia, Paris, France (13 files) 19910614 - The National Ballroom, London, UK (5 files) 19911101 - Enschede Muziekcentrum, Holland (21 files) 19941013 - The Brighton Dome, Brighton, UK (16 files) 19990216 - Die Fabrik, Hamburg, Germany (NDR TV) (18 files) 20031116 - Cliff's Pavilion, Southend, UK (18 files) 20040731 - Langelandsfestival, DK (1 file) Music videos Dreams & Visions (13 files) Other videos 20030617 - Tennis Indoor Senayan, Jakarta, Indonesia (1 file) Radio recordings Jammin' - New Year's Eve show on Radio Two BBC (2005?) (1 file)

למעלה