תלונות

שחר ל.

New member
תשובה

לא יודע מי המדריך ומה מהות התלונה ( בטיחות\ הדרכה\ אישי.... ) אבל באפשרותך כמה אופציות. אם המדריך עובד במועדון מסודר ( לא פרי-לנסר) אתה יכול לפנות למנהל המועדון עם התלונה. אם מדובר על כשל בטיחותי או הדרכתי, אפשר לפנות לארגון המסמיך שהסמיך את המדריך ( פאדי SSI, ההתאחדות הישראלית....), אופציה נוספת, אם כי חייב להקדים ולציין שאני מעדיף לא להגיע ולא להעזר בהם, בשום דרך, על משקל " לא מדובשך ולא מעוקצך..." היא פניה לרשות הצלילה ... אם תעלה לכאן את עיקרי הדברים, ללא הזכרת שמות , כמובן , ללא מתן פרטים מזהים אחרים, יהיה קל יותר להפנות אותך לגוף המתאים... בכל אופן, בהצלחה שחר

שחר ל.

New member
פליישר, יכול לתת לנו תקציר של התשובה ?../images/Emo8.gif

הבעיה עם התשובה שלך היא אורכה הרב, עומס פרטים ומספרים המבלבלים את הקורא .. לכן אנא ממך, תמצת את תשובתך והתמקד בעיקר , אם אפשר לצרף תרשימים ומצגות, ייטב ...לילה טוב שחר (מה קרה? "צפוף" ורועש לך שם בפורום ההוא ונכנסת לכאן ע"מ למצוא קצת שקט רוגע והגיון ?
)

ofleisher

New member
ברור ../images/Emo9.gif

סתם ניסיון לבדוק אייקון בפורום לא פעיל... ואיפוא נעלמת? כבר לא מקבל ממך אפילו מיילים

שחר ל.

New member
למה לא פעיל ? למה להשמיץ , למה ?

הנה, אתה רואה בעצמך, בחור שאל שאלה , קיבל תשובה, היה גם אחר ( איזה פליישר אחד...) שנתן חוות דעת שונה, הפוכה... תשובה מנומקת ומפורטת, מלאה דוגמאות והסברים, תשובה ששכנעה אפילו אותי ... למה לא פעיל ? נכון, אין כאן תעבורה כמו בפורום ההוא, שלכם, כאן הכל הרבה יותר שקט רגוע , שנטי שנטי... אבל עדיין לא יפה להגיד שלא פעיל... נעלמתי ? לא נעלמתי בכלל. ממעט כמה שאפשר מלהכנס לפורום ההוא, לא מרגיש שם בנוח, לא נעים שם... כרגע צולל בעיקר עם החברים מהצלילה הטכנית ( גריזלי וחברים) או עם החברים מחוג הצלילה של עמותת אתגרים, בעיקר אילת ( כזכור לך, אני לא מחסידי "השלולית" התיכונית...) מיילים? כן, אני יודע, אעבוד על הנושא, מיד אחרי שאסיים מילואים... אי שם בתחילת אפריל.... חג שמח , שקט ובטוח לכולם

ofleisher

New member
לא נורא אין כאן ממש רייטינג ../images/Emo8.gif

קודם כל כבוד על העשייה באתגרים
שמעתי והתרשמתי - תחליף ראוי ביותר למה שהיה קודם (
). לא יודע למה נהייה לך פתאום כל כך רע שם - זה עניין של תקופות טובות יותר ופחות.... תן לי
בהזדמנות נחליף כמה מילים... בכל מקרה תהנה לך ב
(אני מוזמן לטקס פטורים אחרי עידן ועידנים
) ותן שם מבט מתי ראית פוסט שלי שם
נהייה לי צפוף, אבל מקווה שיעבור הלחץ מהר
חג שמייח

למעלה