ת'למה בישראל

Warby Parker

New member
ת'למה בישראל

אהלן חבר'ה. רציתי לשאול האם מישהו\י כאן שמעו על פעילות המקושרת לפילוסופיית הת'למה (קראולי וממשיכיו) בישראל. אני יודע שהיה פעם סניף של אגודת הOTO, אבל נראה לי שהיה בו רק חבר אחד, היא זו שניהלה את הדברים. אשמח לכל שביב של מידע או הכוונה בנושא, סופ"ש גשום ונעים

Widsith

New member
לפני כמה שנים

פעם הכרתי מישי שאמרה לי שהיא משלבת רעיונות מהת'למה לצד אחרים בתפיסת החיים שלה. אבל אין לי מושג מה איתה כבר הרבה זמן. למרות שלמיטב ידיעתי, אם רעיונות מבוססים על דברים שקראולי כתב (כמו הוויקה שהושפעה ממנו המון) זה מה שאת מחפשת ולא ספציפית את מסדר המקדש המזרחי, לא יהיה לך קשה למצ וא. ישנם מעט מאוד אשר לא הושפעו מקראולי בעקיפין או ישירות, למעט אלה שמסתמכים על טקסטים מלפני המאה ה19 (אם מחשיבים את התיאוסופיה כתפיסה שהשפיעה בדרך על קראולי וממשיכיו). או במילים אחרות (למרות שאני שייך לבודדים הנ''ל שלא קשורים לקראולי) - ברוכה הבאה :)

Warby Parker

New member
אני גבר, ותודה

קראולי השפיע המון על האזוטריקה של היום, אבל אני מחפש את מקום נביעתו של המעיין, so to speak, אנשים שמתעסקים במודע בת'למה ובונים את תפיסת העולם שלהם על פי ספר החוק וכל מה שקשור בזה.

Widsith

New member
אם אתה מחפש את מקור המעיין...

אני לא חושב שקראולי הוא המתאים. המעיין עתיק בהרבה ממנו, וקראולי בעצמו הושפע המון משחר הזהב והתיאוסופיה, שבתורם מאוד הושפעו...

יש את "מחנה עמק הגיהנום"

ובתחתיתו יש אימייל - http://www.otoisrael.com/ שם ענו לי לפני שנתיים. נכון לאז, היו כ-2 פעילים בו. יש לי במייל ברושור ששלחו לי מהסניף הבינלאומי בגרמניה - תשלח לי מסר פרטי עם המייל שלך ואשלח לשם. אם משנתו של קרואלי מעניינת אותך, הייתי מציע לך לפנות גם ל :.A:.A דרך הלשכה הגדולה של ה-OTO של ארה"ב http://www.oto-usa.org/aa.html

Endendros

New member
תלמה בישראל

לפני יותר מ-10 שנים, כשנעשו הנסיונות הראשונים להקים את ‫"מחנה עמק הגיהנום" (זה לא עניין פשוט, יש הרבה בירוקרטיה ב-OTO), התאספו לא מעט אנשים סביב העניין. אבל מאחר שהאנשים הגיעו ממקומות שונים מאוד ומאחר שלא התקיימה פעילות מעניינת באמת, מרבית האנשים הלכו כלעומת שבאו. בסופו של דבר הצליחו להקים את המחנה הזה, וגם ערכו בארץ כמה טקסי חניכה, אבל למיטב הבנתי (וכפי שכבר נאמר כאן) לא קורה הרבה במסגרתו ואין בו יותר מחבר או שניים (אני עזבתי כבר מזמן). כל הנסיונות "למסד" את התלמה בארץ לא באמת הצליחו. וכרגע אי-אפשר להיות ב-OTO ולהתקדם בתוכו מבלי להיות בקשר עם לודג' בחו"ל ועם אחים מחו"ל. אם זה מה שמעניין אותך - כדאי לך לפזול לכיוון גרמניה או קליפורניה. ואתה גם מוזמן ליצור קשר במערכת המסרים. (-:

למעלה