תמונה שמצאתי (אל תדאג איירה- לא ספוילר)

BiNa8866

New member

redsnowhite

New member
תשמעי... לגבי לורי...

זה יפה שמיד כשהיא גילתה שריק בחיים היא התרחקה משיין ולא הסכימה להיות בקרבתו, אבל גם מהר מאוד היא שכחה מבעלה, לא ראינו שהיא התאבלה בכלל. והחבר הכי טוב שלו? כל כך מהר? באמת?...

אז נכון שאלו סיטואציות אחרות (בכל זאת זומבים..) ממה שיש לנו בחיים המציאותיים, אבל זה כן גורם לא לחבב דמות כזו כשאת כל כך מחבבת אחרת (=ריק). אם היינו רואים אותה מתאבלת עליו, אני לא חושבת שהיינו מגיבים בחוסר אהדה וחיבה כלפיה בצורה שכזו, ואם זה היה גבר אחר ולא שיין, אז אפילו עדיף.

בקיצור, היא יכלה לפעול יותר טוב ובהרבה, התחושה שאני קיבלתי כשצפיתי בעונה הראשונה זה שהיא כלל לא אהבה את בעלה באמת.

לא ראינו הרבה ממנה...

בעונה הראשונה וזה גם היה שוק טוטאלי. חוץ מזה, עברו חודשיים. מי אמר שזה מהר מאוד לשכוח מהבעל? וכמה זמן צריך עוד להתאבל עליו כשבני אדם מתים לאכול אותך?
לי לא הייתה שום בעיה איתה, או אם אף דמות אחרת. אולי חוץ מההריון עצמו, שממש לא מתאים לעולם מחריד שכזה. הרשל היה יכול לעשות הפלה, לא?

redsnowhite

New member
נכון, כמו שאמרתי

זו סיטואציה מאוד שונה ממה שאנחנו רגילים אליה, אבל העין שלנו והרגש שלנו עדיין ישפטו את זה כאילו זה קרה בתנאים שלנו. שוב, לא כולנו, אלא חלקנו, אבל כן..
מה גם, אחרי מות שיין, כשהיא זו שרמזה לריק שהוא צריך להרוג אותו, היא בסופו של דבר התרחקה ממנו וכעסה עליו - בדיוק בזמנים שהוא הכי היה צריך אותה. זה לא עניין של מה בכך להרוג בן אדם, גם בזמנים שלהם, ובטח שלא כשהוא החבר הכי טוב שלך...
היא יכלה להיות אשה קצת יותר טובה, לריק הגיע את זה.

ולגבי ההפלה, אי אפשר לעשות הפלה בלי החומרים לכך, הפלה נעשית בעזרת כדור. גלן הביא לה כדורים, לא יודעת עד כמה הם היו עוזרים ומתאימים, כי כבר עברו 72 שעות, אבל היא החליטה שלא לקחת בכל מקרה.. דבר שבאמת היה מאוד לא מתאים ונכון בעיניי. זה לגזור חיי סבל לילדה הזו.

BiNa8866

New member
תראי

אני מודה שבתחילת הסדרה ממש שנאתי אותה באמת בגלל
מה שאמרת = שאיך היא עשתה את זה לריק.
אבל בעיניי היא כן פיצתה על זה, כי קודם כל - היא לא רק אמרה לשיין
שהם יותר לא יהיו יחד אלא ממש(אז, כשהוא וקארל תפסו צפרדעים
ליד הנהר
) דחפה אותו ואמרה לו אפילו לא להתקרב אליה, והיא
רתחה עליו על זה שהוא השלה אותה שכביכול בעלה נהרג.

גם בהמשך, בעונה 2 אני בכל אופן ראיתי מצידה השתדלות
אינסופית לדאוג שריק לא יהיה מודאג, בכלל - כל העונה ההיא
היא נראתה לי מודאגת ללא הפסקה.

redsnowhite

New member
היא פיצתה על זה ואז עשתה טעות גרועה יותר

כמו שכתבתי לאיירה, אחרי שריק הרג את שיין, היא התרחקה ממנו נפשית מאוד וממש ממש לא בצדק.. לא היו רגעים שהוא היה צריך אותה יותר מאלו.

BiNa8866

New member
טוב, בזה את צודקת

גמאני האמת לא הבנתי בכלל את הקטע הזה.
הרי היא הייתה חלק מהרצון ששין ימות, אני זוכרת את השיחה שהיא
עשתה עם ריק על כך ששין מסוכן ובאמת ריחמתי על ריק אז...

אני לתומי חשבתי שהיא התרחקה ממנו לאחר שהוא סיפר לה שהרג את שיין
כי היא הייתה פשוט בהלם, לא יותר מזה.

ורגע, אני פתאום נזכרת גם שמאוחר יותר כאשר הם כבר הגיעו
לכלא, זה היה נראה יותר כאילו ריק מתרחק ממנה ולא כ"כ הבנתי
אז מדוע
...

redsnowhite

New member
כי הוא נפגע ממנה...

כי כשהוא היה זקוק לה יותר מכל, היא נעלמה לה ולא חשבה עליו.
היא פגעה בו בדרך שהיה קשה לו לסלוח עליה.
ובצדק

Uri04

New member
אגב, לא רק לורי "בעייתית"...

תמונה לכריסטמס:

למעלה