תמונות היומידור,

tcbelvis

New member
חבל שכל הודעות שלך הם יחצנות לשמה

במקום להתייחס לגופו של ענין אתה מתייחסת לגופו של אדם .חבל אתם לא עונים בצורה קונקרטית.לשאלות אבל בהחלט מבין למה.להבדיל מדבריך שהם פרסום לשמו "המקום הכי שווה" כדבריך.אני מוכן לקחת על עצמי את תפקיד ליצן החצר ולומר המלך הוא ערום.ועם קצת מאמץ אפשר לחסוך הרבה כסף אבל שוב הדברים נכונים למעשנים של 3 סיגרים ביום ולא לחברה שבאים לבלות שישי נעים בצהורים אשר מעשנים סיגר בשבוע

rafui18

New member
אם לא יהיו לנו בפורום חברים כמוך

יהיה לנו פורום משעמם

גופו של ענין?!

קודם כל- גירל זה בעברית בת ומכאן אתה יכול לצאת מנקודת הנחה שאני אישה,תודה. לא ברור לי על איזו יחצנות אתה מדבר וגם לא נראה לי להתווכח איתך. הפורום הזה עוסק בסיגרים ולא במלחמה נגד הסיגרים בישראל. בתור עולה ישנה-פשוט נמאס לי לשמוע התקפות חוזרות ונשנות על ישראל והעסקים שלה ואם אתה רוצה להיות ענייני-דבר על סיגרים,חווית העישון,המלצות וכו' ומספיק עם ההשמצות! אני מעשנת סיגרים בדיוק כמוך ולא בעלת עסק! ובזה נסיים את הנושא. תודה.

bigsmoker

New member
חייב להגיב

קודם כל, שמחה גדולה למצוא את הפורום הזה...סימן טוב לגבי קהילת המעשנים והמעשנות (!) בארץ. שנית, אני חייב להגיב להודעות החוזרות ונשנות שלך tcbelvis שמגנות ללא הפסקה את קניית הסיגרים בארץ: כל אחד עושה את הבחירה שלו בהתאם לכיסו ולנוחיותו. מרבית המעשנים שאני מכיר בוחרים לעשות את השילוב בין סיגרים זולים ליקרים יותר (אם הם מעשנים יותר מאחד ביום) או שהם קונים גם בחו"ל וגם בארץ כי אין כמו לשבת ליד הבית במקום שאתה נהנה בו, אפילו אם זה עולה כמה שקלים יותר... אין סוף להשוואות אבל יש סוף להטפות! בכל תחום אתה יכול לעבור חצי עולם ולמצוא יותר בזול ובטח ובטח שיותר ביוקר. צריך לתרום לעסקים בישראל - המיסים והמכסים שמעלים את המחיר אינם באחריותם ולפעמים האיכות והשירות עושים את כל ההבדל. עד כאן הרצאתי להיום.....

rafui18

New member
אכן אוסף מרשים

לאורך זמן הטעמים והאיפיון של כל סיגר וסיגר מתערבבים יחד במיוחד עם הסיגרים מעורבבים ערומים ביומידור. יוצא מכך שיחוד של כל סיגר וסיגר מתפוגג ברמה זו או אחרת אני ממליץ לך ליישן אותם ביומידור מסודרים לפי מותגים כך שתישמר היחודיות לאורך זמן ובסיגרים לא קובנים פשוט להשאיר את הצלופן

מני.ת

New member
נכון,

אבל יש לי יותר משניים שלושה סוגים, לפעמים סיגר או שניים מחברה מסויימת. בהיומידור הגדול הסיגרים מסודרים בחלק התחתון והעקרי לפי סוגים, אבל עדיין יש "זרימה" של ריחות. אין מה לעשות. נדיר למצוא סיגר עבודת יד שמגיע עטוף בצלופן. צלופן מעיד בדרך כלל על גלגול מכונה. הסיגרים שלי כולם מגולגלי יד.

tcbelvis

New member
ענין הצלופן נכון בעיקר לגבי הקובנים

למשל הויה דה ניקרגואה קרלוס טיאנו גם כן באים בצלופן

מני.ת

New member
וגם רוקי פאטל

אבל נדמה לי שלאחרונה גם פאטל מגיעים ללא צלופן.

rafui18

New member
רוב הסיגרים הלא קובנים באים בצלופן

וזה כלל וכלל איננו מדד לכך שהסיגר מגולגל ביד או במכונה. וכמו שציינתי לעיתים אף קל יותר לשמר סיגר בצלופן. כאשר מדובר בסיגרים קובנים - סיגרים בצלופן הם בדרך כלל עשויים במכונה או בחלקם מבכונה כמו רומאו בלוודרס אבל יש גם סיגרים קובנים במכונה ללא צלופן ראה חוזה לה פיידרה.

מני.ת

New member
אני לא כל כך מסכים איתך בעניין הזה.

לא מעשן דומיניקניים וניקרגואים כמעט אבל מבקורים בJR שם מוכרים מאות סוגים שונים של סיגרים, כמעט כל אלה בעבודת יד מגיעים בקופסה ללא צלופנים ואילו אלו במכונה עטופים צלופן. אני חייב לציין שהדעה הזו שלי מתבססת רק על סמך הביקורים בJR. ועדיין , סיגר מאד נחשב כמו הארטורו פואנטה אופוס אקס שעולה עד 20 דולק ליחידה מגיע עטוף בצלופן, כך שאי אפשר לעשות שום דבר שקרוב להכללה בעניין.

rafui18

New member
צלופנים

כנראה ש JR מבקש לרכוש סיגרים שאינם עטופים בצלופן לדעתי זאת לא מטמטיקה יצא לי לרכוש תיבת סיגרים של פלור דה קופן עם צלופן ובלי צלופן (סיגר נהדר) אצל הקובנים הנושא הזה יותר מוסדר.

edok23

New member
רק לבלבל את העניינים ../images/Emo36.gif

לגבי עניין הצלופן ה PRIVATE STOCK תוצרת הרפובליקה הדומיניקנית מגיע עטוף בצלופן בתוך טיוב מתכת והוא עבודת יד.........

שור3

New member
סבינלי

יש לי מקטרות שלהם, איכות לאורך כל החיים (חלקן בנות 20) היומידור נראה מדהים כמה שמכיר אותם בוודאי מאד יקר

מני.ת

New member
SAVINELLI

יקר, אבל נפלא. רמות הלחות נשמרות באופן מופתי. וגם רמת הגימור מצדיקה את המחיר הגבוה.

bigsmoker

New member
חואן לופז מס' 2

יזהר, אני חייב לחזק את דבריך. חואן לופז מס' 2 הוא אחד האהובים עליי ותמיד כשאני מבקש לרכוש אותו בארץ או בחו"ל, מתלווה אליו המון הערכה כסיגר לא ממש מוכר, מצויין ולמביני עניין בלבד. בארץ בחודשים האחרונים הוא דווקא תפס חזק - אפילו חסר במלאי מספר פעמים. (עכשיו התחילו להוציא אותו עם חבק)

למעלה