תמונות חדשות

Efrat K

New member
הן נראות נורא

נאמס לי מהפרצופים האלה,מילא הירידה במשקל אבל למה הפרצופי תחת המכוערים?איפה החיוכים של פעם? זה כל כך חבל עליהן,הן היו ממש יפות פעם למה הן הרסו את עצמן?למה? איפה השמחת חיים של שנת 2002?!

Ortal D

New member
גם אני מתגעגעת לימים ההם

ברור, כולנו מתגעגעים אני חושבת.. אבל זהו הן התבגרו הן מנסות להראות שהן כבר לא מה שהיה פעם אז עושות הכל הפוך מפעם.. בכל אופן, נורא אהבתי את התמונות דווקא. הן יצאו שם מדהים, במיוחד כשמשווים לתמונות האחרונות שלהן שראינו.. והפפראצי בעיקר...

Efrat K

New member
לא יודעת

עצם העובדה שמתבגרים לא אומרת שצריך לשנות את עצמך ולהיות ההיפך,כי לא ממש נראה לי שהן סבלו עד גיל 18 בתדמית הנחמדה שהייתה להן,היא התאימה להן הרבה יותר. לפי דעתי,הן סתם הרסו הכל ולא סתם הכל אלא את עצמן. אם הן מרוצות ממה שהן היום הן אמורות להיות מאושרות,אני לא צודקת?אז איפה לעזאזל רואים טיפת אושר אצלן לאחרונה?

Ortal D

New member
דווקא בגלל זה

הן כאילו מורדות בעבר שלהן, כאילו מנסות להראות לכולם שהן כבר לא מי שהיו פעם, שהן עצמאיות ומיוחדות כל אחת בדרכה שלה. בסופו של דבר זה רק הורס אותן יותר אבל כנראה שהן לא מבינות את זה... (יש לי דז'ה וו, כתבתי משהו כזה פה פעם, לא יודעת אם קראת, אבל את מוזמנת)

mk and ap

New member
זה מזה נכון..

כי פעם הן היו כמו מין חלום כזה של שתיי תאומות בלונדיניות מושלמות עם חיים מושלמים- מה שלא הגיוני. ז"א ראיתם את הסרטים שלהן? זה סרטים לא נעים לאגיד אבל דיי "עלובים"- כמעט בלי תוכן.בלי בעיות וכו.. אבל זאת הסיבה אוליי שכל כך אהבתי אותן כשהייתי קטנה. ואכשיו הן מנסות לעשות לעצמן שם של כאילו "מורדות" עם כל האיפור הכבד, הבגדים, ההבאות שלהן בפנים..=\ אני מתגעגעת לזה שהן היו תמיד מחוייכות והכל, אבל אוליי הן פשוט היו ככה בגלל שהן היו צעירות, בלי דאגות בחיים...(לא שאכשיו יש להן..\= וגם מודל לחיקוי.) קיצר-חבל אליהן. (בתמונה- פעם והיום).

אוקיי, אלו לא תמונות נחמדות

בחיי, הן כל כך מעוותות שם. פעם הן היו יפות, היום הן ממש מכוערות. וזה די עצוב, כי זה מהרעבה עצמית וכמו שאפרת אומרת - חוסר שמחת חיים בכלליות.

למעלה