תמונות מארה"ב ובהתחלה מונורייל

מצב
הנושא נעול.

בשדה התעופה של ניוארק יש מונורייל שמחבר בין המסופים. המונורייל כולו ממוחשב, ללא נהג.

מוזיאון הרכבות בבולטימור

בשדה התעופה של ניוארק יש מונורייל שמחבר בין המסופים. המונורייל כולו ממוחשב, ללא נהג.
מוזיאון הרכבות בבולטימור
בולטימור היתה תחנת הרכבת הראשונה בארה"ב ויש שם מוזיאון הכולל נסיעה ברכבת לאורך ה"מייל הראשון"

מפגש הענתיקות, מה שעשו מאוטובוס

מפגש הענתיקות, מה שעשו מאוטובוס
הרבה מוכרי חלפים משתמשים באוטובוסים מוסבים כמגורים זמניים ו/או מחסן חלפים והדבר הזה נוסע מאות ק"מ לתצוגה

davidfainshtein

Member
מנהל
מי בעד למכור שם את הטייגר שלנו? ../images/Emo3.gif

או אוטובוס ישן?
מי בעד למכור שם את הטייגר שלנו?

אוטובוס של "גרייהאונד"

אוטובוס של "גרייהאונד"
שאחר כך ראיתי אותו נוסע בכביש המהיר הביתה לניו יורק במהירות של 100 קמ"ש. אגב, נדמה לי שזה ג'י אמ סי

davidfainshtein

Member
מנהל
אני לא רואה שום הבדל

אוטובוס של "גרייהאונד"
שאחר כך ראיתי אותו נוסע בכביש המהיר הביתה לניו יורק במהירות של 100 קמ"ש. אגב, נדמה לי שזה ג'י אמ סי
אני לא רואה שום הבדל
בין האוטובוסים הישנים שלהם לחדשים. אותו עיצוב ואותו זבל.

ועוד איך

תודה רבה, בני! האם
חזרת עם שלל משם?
ועוד איך
המון חלקים גדולים וקטנים לפלקון בעיקר, כי המוסטנג כבר גמורה למעשה (גמורה משופצת...). אז הנה בתמונה גריל ושתי טבעות לפנסי חזית. הגריל הוא אופייני רק לפלקון 1960 ומאד קשה להשגה והשגתי כזה במצב חדש לגמרי.

והנה צלחות מיוחדות של פלקון

ועוד איך
המון חלקים גדולים וקטנים לפלקון בעיקר, כי המוסטנג כבר גמורה למעשה (גמורה משופצת...). אז הנה בתמונה גריל ושתי טבעות לפנסי חזית. הגריל הוא אופייני רק לפלקון 1960 ומאד קשה להשגה והשגתי כזה במצב חדש לגמרי.
והנה צלחות מיוחדות של פלקון
שקניתי באחד הדוכנים של שוק הענתיקות בחמישה דולרים לחתיכה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה