תמונות מאתמול: חלק 2

מצב
הנושא נעול.

אורי404

New member
לא ניתן לראות את כל המספר. לפי

הסיומת (15 במקום 01 באגד), זהו אחד מארבעת הוולוואים שנמכרו מ"מטיילי עירון" לאגד תיור ונופש. המספר נע בין 30-627-15 עד 30-630-15. בתמונה המצורפת 627 בתחנה המרכזית של הרצליה.

זה הוסתר בכוונה, לתת למומחי הפורום

הסיומת (15 במקום 01 באגד), זהו אחד מארבעת הוולוואים שנמכרו מ"מטיילי עירון" לאגד תיור ונופש. המספר נע בין 30-627-15 עד 30-630-15. בתמונה המצורפת 627 בתחנה המרכזית של הרצליה.
זה הוסתר בכוונה, לתת למומחי הפורום
לזהותו
אתה מתחמם! נשאר לך לזהות אותו עד הסוף

אורי404

New member
אני מסתפק בזה. ידעתי ש-627 ו-630

(אם אני לא טועה, דרור צילם אותו בעבר) שייכים לאגד תיור ונופש מרכז. לגבי אם זה 628 או 629 - זה יהיה יותר מזל משכל. לכן, לא אהמר. לבחירתך, אם החידה תעבור הלאה או לגלות את התשובה.

יצאת מלך ../images/Emo47.gif

(אם אני לא טועה, דרור צילם אותו בעבר) שייכים לאגד תיור ונופש מרכז. לגבי אם זה 628 או 629 - זה יהיה יותר מזל משכל. לכן, לא אהמר. לבחירתך, אם החידה תעבור הלאה או לגלות את התשובה.
יצאת מלך

846

Active member
tambus נידמה לי מסלובקיה, יובא ע"י

ואחרונה, לשבור את רצף הוולוואים:
הורן את ליבוביץ', חלקם הגיעו מוגמרים וחלקם ניבנו בהארגז מקיטים. עבדו רק בהורן את ליבוביץ' עד שנימכרו, להערכתי זה היחיד ששרד ועובד חברה חיפאית : נוף המטיל או משהו כזה. יש אחד מושבת במצב מצוין עם הצבעים המקוריים של הורן את ליבוביץ'. מיקום מדוייק ימסר לחבר הפורום שגר הכי קרוב במסר פרטי.

היה אחד שעבד עד לא מזמן ברובין

הורן את ליבוביץ', חלקם הגיעו מוגמרים וחלקם ניבנו בהארגז מקיטים. עבדו רק בהורן את ליבוביץ' עד שנימכרו, להערכתי זה היחיד ששרד ועובד חברה חיפאית : נוף המטיל או משהו כזה. יש אחד מושבת במצב מצוין עם הצבעים המקוריים של הורן את ליבוביץ'. מיקום מדוייק ימסר לחבר הפורום שגר הכי קרוב במסר פרטי.
היה אחד שעבד עד לא מזמן ברובין
טורס, שקרוב משפחה שלי היה נוהג עליו. הם מכרו אותו... השלדה מסלובניה למיטב זכרוני.

יש לאותה חברה חיפאית עוד אחד כזה,

יש לאותה חברה חיפאית עוד אחד כזה,
רק בצביעה הפוכה מזו של האוטובוס בתמונה: האוטובוס לבן והכיתובים באדום.

amitasafzabida

New member
נסעתי על אחד כזה!

תמונות מאתמול: חלק 2
נתחיל באוטובוס TEMSA Safari על שלדת M.A.N HOCL שמורכב בטורקיה, כרגע נמצא במגרש היבואן (כלמוביל, יבואן מרצדס בד"כ) בעטרות.
נסעתי על אחד כזה!
ממש נוח, שקט. אוטובוס טוב מאוד. גם העיצוב. אשמח אם תרחיב עליו.

מצב
הנושא נעול.
למעלה