תמונות מהיום

מצב
הנושא נעול.

צחקן

New member
תמונות מהיום

תמונות מהיום
ב"ה צילומים: אני ואני ואני ואני מטוס מעל גשר מסובים

צחקן

New member
../images/Emo41.gif לשעבר של אגד י-ם.

תמונות מהיום
ב"ה צילומים: אני ואני ואני ואני מטוס מעל גשר מסובים
לשעבר של אגד י-ם.
ב"ה מידבוס, לשעבר של אג.ד רואים זאת לפי ה 01 ברישוי.

gen1

New member
שאלה חברים?

לשעבר של אגד י-ם.
ב"ה מידבוס, לשעבר של אג.ד רואים זאת לפי ה 01 ברישוי.
שאלה חברים?
שלום! המידים האלה הגיעו לארץ ב2 גירסאות מוגמרת וכל המוגמרים קיבלו מספר רישוי מתחיל ב83 (כמו הגימור העירוני) ומורכבת בארץ ע"י מרכבים וכולם קיבלו קידומת 84 (כמו הגימור הבין עירוני 0303 או 0404 ) ,2 הדגמים היו בעלי אותו גימור והוא כמו הבין עירוני למה ההפרדה במספרי הרישוי ? נא תשובתכם

לא כל ה-83 היו מוגמרים

שאלה חברים?
שלום! המידים האלה הגיעו לארץ ב2 גירסאות מוגמרת וכל המוגמרים קיבלו מספר רישוי מתחיל ב83 (כמו הגימור העירוני) ומורכבת בארץ ע"י מרכבים וכולם קיבלו קידומת 84 (כמו הגימור הבין עירוני 0303 או 0404 ) ,2 הדגמים היו בעלי אותו גימור והוא כמו הבין עירוני למה ההפרדה במספרי הרישוי ? נא תשובתכם
לא כל ה-83 היו מוגמרים
במוזיאון אגד, למשל, שוכן לו 83-876-01 עם איבזור עירוני (מושבים בעיקר) מתוצרת מרכבים. העירוניות סומנו כ-83 והדגם היה 614D והבינעירוניות (עם כיסאות מפוארים יותר) סומנו כ-84 והדגם היה 814D (יותר חזק כמובן) ומרכבים יצרו משניהם. למען האמת, אני כלל לא זוכר מידיבוסים מוגמרים כאלו באגד...

846

Active member
הטורקים! חלון קידמי גדול יותר

לא כל ה-83 היו מוגמרים
במוזיאון אגד, למשל, שוכן לו 83-876-01 עם איבזור עירוני (מושבים בעיקר) מתוצרת מרכבים. העירוניות סומנו כ-83 והדגם היה 614D והבינעירוניות (עם כיסאות מפוארים יותר) סומנו כ-84 והדגם היה 814D (יותר חזק כמובן) ומרכבים יצרו משניהם. למען האמת, אני כלל לא זוכר מידיבוסים מוגמרים כאלו באגד...
הטורקים! חלון קידמי גדול יותר
ופנסים אחורים בפינות ולא פגוש.

levikon

New member
זה לא מצלמה... זה MP פלייר...

דיגטלית פשוטה מאוד:
ב"ה AUPTEK DV 3500. 2 מיליון מגה פיסקל. תומך ב MP3, הקלטה של MP3, וצילום MPEG4. אין לי במצלמה שום דבר מיוחד פרט לפלאש.
זה לא מצלמה... זה MP פלייר...

מצב
הנושא נעול.
למעלה