תמונות מהרמת כוסית לכבוד יום העצמאות - התקווה

תמונות מהרמת כוסית לכבוד יום העצמאות - התקווה

אתמול יום שישי קיימה מפלגת התקווה כנס הרמת כוסית לכבוד יום העצמאות השישים למדינה ואני רוצה להגיד למי שהחרימו את החגיגות בגלל כל מיני סיבות. המדינה זה לא ראש הממשלה, המדינה זה לא הגירוש מגוש קטיף, המדינה זה לא הברוטאליות והאלימות המשטרתית בעמונה ובפקיעין, המדינה זה לא השחיתות השלטונית , המדינה זה לא הרעב והפערים החברתיים והשפלת ניצולי השואה ....ועוד..... המדינה זה אני ואתה ואנחנו, המדינה היא הנכס היקר שצריך לשמור עליה מכל משמר, להתגאות בה, ואם ישנם מקרים בהם אנו לא מרוצים, אז לא המדינה אשמה בכך אלא המנהיגות ותפקידנו להביא למדינה מנהיגות אמיצה ובריאה, בגלל זה יש את מפלגת התקווה.

מתודי

New member
אני מסכים עם כל מילה

אבל לא בטוח עד כמה מפלגת התקווה היא הפתרון.

אפשר לקיים דיון בנושא , תעלה את הסתייגויותיך

אני אתן לך תשובה על כל הסתייגות , ומבטיח שאעשה זאת ביושר ציבורי ללא כל זיגזג. לפעמים השינוי מתחיל בקביעת נורמות חדשות בפוליטיקה, ואם לא הכרת עד היום פוליטיקה נקייה והגונה, שמקפידה על מנהל תקין ויושר ציבורי, אני מזמין אותך להכירות עם זן חדש של פוליטיקאים.

אתם מצפים לעליה מטאורית

רוצים בבלתי אפשרי, לא יכולים לחכות בסבלנות לרגע שהמפלגה תחשף לכל. אתם צריכים לזכור שככל שהפרסום בא מהר יותר, כך הוא נעלם באותה מהירות.

אנחנו זקוקים למפלגה שתיתן תקווה לעם הזה

שראוי ליותר מהזבל הפוליטי שיש לנו כיום.

StrengthHonor

New member
נו וכמה אנשים היו?

כבר אמרתי לא פעם אחת , תפרסמו את המפלגה ולא אין לכם סיכוי אפילו לקבל יותר קולות לא מעלה ירוק ולא מברוך מרזל ובעצם גם לא מהמלחמה בבנקים :\

לחסרי האימונה ישנם שני טיעונים שברצוני להפריך

הטיעון הראשון הוא אתם עושים פילוג בימין ועל כך אני מביא בפניכם דוגמא קרובה מהבחירות האחרונות, כשישראל ביתנו והאיחוד הלאומי התאחדו בבחירות ורצו ביחד לכנסת קיבלו יחד 7 מנדטים, וישראל ביתנו נפגעה מהחיבור הזה, וכאשר התפלגו ישראל ביתנו קיבלה 11 מנדטים והאיחוד הלאומי קיבל 9 מנדטים, ז"א הכפילו את עצמם, כי ישנם הרבה בוחרי ימין חילוניים שאינם מזדהים עם המפלגות הציוניות דתיות רק בגלל שהן דתיות ולא בגלל האידיאולוגיה. הטיעון השני הוא בשנת 91 קמה מפלגת התחייה ולא הצליחה לעבור את אחוז החסימה וכאן בואו נחזור יחד בזמן לשנת 91, המצב הפוליטי היה שונה, והתחייה הצטיירה כמפלגה של כמה מאוכזבים שלא התברגו במפלגות הימין והקימו לעצמם מפלגה, והיום המציאות היא שונה, הליכוד העביר את מדינת ישראל והמחנה הלאומי טראומה קשה ביותר בגירוש גוש קטיף וצפון השומרון, טראומה שבעקבותיה הליכוד חדל מלהיות מפלגת ימין לאומית ובעיקר לאחר שהשתלטו עליה ח"כים שרובם תמך בגירוש, או כאלה הנחשבים מרכז, ובעיקר לאחר שנאמני הליכוד שהודבק להם השם (מורדים) נבעטו החוצה מרשימת הליכוד. בנוסף לכך ישראל ביתנו גם איכזבה הן את העולים מבריה"מ שהיו הבוחרים הטבעיים והן את הותיקים שהוקסמו מהנחישות של המפלגה, והאכזבה הזו נגרמה מהמהלך הטיפשי של ההצטרפות למפלגת הבושה של אולמרט שהביאה עלינו כישלון בניהול מלחמת לבנון השנייה, הזיגזג שאפיין את ליברמן בשנה האחרונה, וחולשתו לאחר החקירות. ותפנימו דבר נוסף, השחיתות מסוכנת מהטרור ואנחנו נוהגים ונמשיך לנהוג לפי מנהל תקין ויושר ציבורי. אני קורא לכל אנשי הימין לבוא ולהצטרף לשורות התקווה כי כוחנו באחדותנו, וכי נחוצה תקווה לישראל.

StrengthHonor

New member
מנדי לא ענית לי ~!

אם אני אשאל טיפוס אחד אקראי , אפילו אחד שמתעניין בפוליטיקה : "האם את\ה מכיר\ה את מפלגת התקווה" סביר להניח שגם אם הם היו מצביעים למפלגה הם לא היו מודעים לקיומה , אני מניח שאתם משוכנעים ששהפתגם "if you build it , they will come" חל עליכם ? צריך מסע פרסום והסברה רציני הרבה לפני הבחירות אני אומר שיש לנו פוטנציאל ל5 מנדטים אם נתאמץ , אם לא אין לכם אפילו כיסא אחד. מפלגות מוכרות משקיעות כספים אדירים כדי לסחוף כמה אלפי קולות צפים אם התקווה לא תתפרסם אלא רק כשיתחילו הבחירות הדרך היחידה שמישהו ידע על המפלגה הזאת הוא אם הוא יתעניין מה מצב הירוקים בסקרים :\

אכן אני מסכים שנחוצה לנו יותר חשיפה

וכאן ישנם שני מכשולים, האחד התקשורת השמאלנית שמסרבת לתת לנו במה ומשתדלים למנוע כל פרסום סמוי למפלגה, והמכשול השני הוא כספי (שאנחנו מנסים להתגבר עליו באמצעות גיוס תרומות) שכן לכל פרסום נחוץ כסף. באמצעינו הדלים אנו מנסים לערוך חוגי בית וכנסים ומפיצים את דברינו באינטרנט בכל מיני דרכים,אני יודע שזה לא מספיק , בע"ה נצליח להגיע לכל בית בישראל ומי ייתן ונצליח להביא 15 מנדטים בבחירות הראשונות.

StrengthHonor

New member
15 מנדטים בבחירות הראשונות , בלי פרסום?

הלוואי אבל זאת משימה לא קלה כשבסקרים אתם לא מוזכרים אפילו

אם תרצו אין זו אגדה

היעדר שמנו מהסקרים הוא חלק מנסיונות הדיכוי השמאלנית שהתקשורת מפעילה נגדנו, זה לא ירתיע אותי לחתור ל 15 וגם ל 20 מנדטים, התפקיד שלנו הוא לפעול להביא את מרבית המנדטים האפשריים 15 או אפילו 20 , ויחד עם זאת כל מנדט מעל אחוז החסימה הוא הישג,

ככל שאנחנו נרצה יותר אחוז הציבור שירצה יגדל

הכל תלוי באנשים שבאמת רוצים את השינוי ורואים את האינטרס הלאומי מעל לכל, בכל שיחת סלון ובכל דיון שיעלה להדגיש את הצורך בהצלחתה של מפלגת התקווה, וגם לא צריך שמישהו יפתח בדיון אפשר גם ליזום דיונים עם חברים ומכרים ולשכנעם שנחוצה לנו תקווה בישראל. ידידיי, יש לנו יכולת להשתלט על הטוקבקים בכל ידיעה שנוגעת לענייני המדינה והביטחון, להכניס תגובות ולהביא את דרך התקווה למודעות הציבורית גם דרך הטוקבקים, עובדה שהקמנו תנועת מחאה אחרי המלחמה דרך הטוקבקים, ואנחנו התחלנו את המחאה לפני המילואימניקים תחת השם "אחריות אישית" דרשנו התפטרות שלושת הליצנים, והפגנו כל יום חמישי בכיכר מלכי ישראל (רבין). אפשר להגיע להרבה מאוד אנשים בדרכים שונים רק הרצון הוא נקודת המפנה.

StrengthHonor

New member
נו זה ברור , אבל מנדי תודה ש

חסרה תוכנית פרסום אחידה למפלגה ומישהו שם צריך לעבוד על זה , "אחריות אישית" אולי הייתה ידועה בזמנה אבל זה לא נגע בכלל בפוליטיקה של מפלגות ההכרזה על הקדמת הבחירות לתאריך XX.XX.2008 יכולה להיות קרובה מאוד ואפילו מחר במקרה וזה יהיה המצב במקרה הטוב נוכל לספור את הכיסאות שנקבל על היד

אני לא מתנער מהצורך בתוכנית פרסומית סדורה

אבל הכל דורש תקציבים ואנחנו שחרטנו על דגלנו מנהל תקין ויושר ציבורי לא נוכל להרשות קבלת תרומות לא חוקיות, לא נהיה קדימה של אולמרט ולא הליכוד של שרון ושות. אנחנו מגייסים תרומות בדרך החוקית המחמירה ביותר וב"ה בקרוב נחל בפרסום משמעותי שכולם יראו ולא יוכלו להתעלם ממנו. אמונה ידידיי

למעלה