תמונות נבחרות מניו יורק

BoByBiRd

New member
תמונות נבחרות מניו יורק

הייתי בניו יורק במשך חודש בדצמבר. היה מדהים. תמונות אומנותיות נבחרות: 1. גרנד סנטרל.

BoByBiRd

New member
4. פסל החירות מאליס איילנד

זה תמונה שאני מאוד מחובר אליה. למי שלא יודע אליס איילנד זהו אי בנמל מנהטן שאליו הגיעו כל המהגרים הנכנסים לניו יורק. במקום הם עברו מבחנים קשים ומשפילים בכדי לשמוע בסופו של דבר (רובם לפחות...) את ה"לא". אתן לתמונה מעבר לכך לדבר בפני עצמה.

BoByBiRd

New member
5. גורד שחקים מהמם במידטאון

רח' 57 על השדרה ה9, למי שמתעקש!

תמונות טובות!

כל כך חבל שהעלת כל כך הרבה בבת אחת... אי אפשר להתייחס כראוי לכל תמונה. תפיסות מעולות של אנשים וארכיטקטורה בניו יורק... קשה לי להחליט מה אהבתי יותר.

BoByBiRd

New member
ואוו... תודה רבה...

לא חשבתי על זה ככה.. אבל אם את חושבת זה ממש מחמיא. תודה רבה...

OrdinaryDay

New member
פעם הבאה לקרוא את החוקים לפני..

אהבתי את התמונה הראשונה, השניה והשישית. האחרות לא מרשימות מבחינת קומפוזיציה. באיזו מצלמה צילמת? נראה שהאיכות לא משהו.

BoByBiRd

New member
זה לא קשור למצלמה... זה הסורק

צילמתי בNikon מקצועית שאין לי מושג מה הדגם. (אבל היא של אח שלי ועלתה די הרבה... מצלמת רפלקס..., סרט צבעוני של פוג'י שאתה קונה שם בכל Dwane Read)

frikin shin

New member
חחח איזה מצחיק שכמעט כולם

עושים אותם טיולים
. ואז אפשר כל פעם להגיד- היי הייתי פה הייתי פה
אהבתי בראשונה את כל האנשים שנמרחו לך (או בכוונה עשית?) ושכולם לובשים שחור רק מוסיף לנוף הניו יורקי
.

BoByBiRd

New member
זה בכוונה נמרח

העניין היה להראות את האופי הניויורקי ההיפראקטיבי... מדהים לפי דעתי... כולם כל הזמן רצים שם.

הסתכלתי על שלוש הראשונות רק

אח"כ התחלתי לרפרף... השלוש ראשונות יפות. כולן קצת מרוחות וזה יפה. סוג של צילומי תאורה נמוכה.

למעלה