תמונות על הדרך

מצב
הנושא נעול.

katzofir

New member
תמונות על הדרך

תמונות על הדרך
כבר כמה זמן שאני מתכנן לקחת את הרכב ביום שלישי בבוקר ולצלם בדרך מערד לבאר-שבע. מאחר שהשבוע החלה פריחת האיריס השחום, החלטתי לנצל את ההזדמנות. אבל השעון המעורר שכיוונתי ל-6 נזכר לצלצל ב-6:45, והשיעור מתחיל ב-8:00, והנסיעה לפחות 30 דקות. ובנוסף לכל - היה מעונן ואף גשום.

katzofir

New member
אז נתחיל בצומת תל-ערד

תמונות על הדרך
כבר כמה זמן שאני מתכנן לקחת את הרכב ביום שלישי בבוקר ולצלם בדרך מערד לבאר-שבע. מאחר שהשבוע החלה פריחת האיריס השחום, החלטתי לנצל את ההזדמנות. אבל השעון המעורר שכיוונתי ל-6 נזכר לצלצל ב-6:45, והשיעור מתחיל ב-8:00, והנסיעה לפחות 30 דקות. ובנוסף לכל - היה מעונן ואף גשום.
אז נתחיל בצומת תל-ערד
האוטובוס הזה זרוק שם כבר לפחות 20 שנה. אני מתנצל על הזווית, לא רציתי להתחיל ללכת בשדות, אז עמדתי מרחוק וסחטתי את הזום עד הסוף.

דן פנימי 929, רישוי 36-708

אז נתחיל בצומת תל-ערד
האוטובוס הזה זרוק שם כבר לפחות 20 שנה. אני מתנצל על הזווית, לא רציתי להתחיל ללכת בשדות, אז עמדתי מרחוק וסחטתי את הזום עד הסוף.
רויאל טייגר וורלדמסטר עם שלדה בריטית דגם 1959. יבוא לישראל - ספטמבר-אוקטובר 1959 מרכב - "מרכבים" שירות ב"דן" - 26 נוב 59 - פבר' 79 והנה תמונה שצולמה מקרוב, בחודש אוקטובר -

אוהד11

New member
929 פעלה בקו 19 שנסע מרכבת

רויאל טייגר וורלדמסטר עם שלדה בריטית דגם 1959. יבוא לישראל - ספטמבר-אוקטובר 1959 מרכב - "מרכבים" שירות ב"דן" - 26 נוב 59 - פבר' 79 והנה תמונה שצולמה מקרוב, בחודש אוקטובר -
929 פעלה בקו 19 שנסע מרכבת
ארלוזרוב עד רחוב שינקין וחזרה. בשנת 77 הוא אוחד עם קו 32.

katzofir

New member
בונבונוס כפול

תמונות על הדרך
בונבונוס כפול
גם איריס שחום, וגם O303 מוגמר ששימש באותו הבוקר להסעת ילדי הפזורה לבתי הספר.

mucool2

New member
../images/Emo73.gif+../images/Emo20.gif=../images/Emo51.gif

בונבונוס כפול
גם איריס שחום, וגם O303 מוגמר ששימש באותו הבוקר להסעת ילדי הפזורה לבתי הספר.
+
=

katzofir

New member
האם לפנינו שיא?

תמונות על הדרך
האם לפנינו שיא?
קו 059 של אגד יוצא מבאר-שבע לבסיס חיל-האוויר בנבטים. כאן אנו רואים את הצומת שבו הוא עוצר (מי שיגדיל יוכל לראות עמוד תחנה בלי שלט). מכאן החיילים עוברים לאוטובוסים של צה"ל. התחנה נמצאת במרחק של כמה קילומטרים ממקום פורמלי (בסיס, ישוב, אזור תעשיה וכדומה), כך שאולי מדובר בתחנת הקצה המרוחקת ביותר בישראל.

טומי*

New member
תגיד ../images/Emo124.gif

האם לפנינו שיא?
קו 059 של אגד יוצא מבאר-שבע לבסיס חיל-האוויר בנבטים. כאן אנו רואים את הצומת שבו הוא עוצר (מי שיגדיל יוכל לראות עמוד תחנה בלי שלט). מכאן החיילים עוברים לאוטובוסים של צה"ל. התחנה נמצאת במרחק של כמה קילומטרים ממקום פורמלי (בסיס, ישוב, אזור תעשיה וכדומה), כך שאולי מדובר בתחנת הקצה המרוחקת ביותר בישראל.
תגיד

למי זה טוב כל הפרטים שאתה מוסר כאן?

katzofir

New member
אם אתה מתכוון

תגיד

למי זה טוב כל הפרטים שאתה מוסר כאן?
אם אתה מתכוון
אם אתה מתכוון לבני דודינו יש להם מאחזים בכל האזור (לא תפסתי את זה עם המצלמה, אבל בטווח ראיה מהצומת יש קרוב ל: 4-5 "ישובים". חלקם ישובי פלאחים, כלומר כאלה שיש להם משפחות בהר חברון. הם כבר יודעים הכל על הקו (זה גם מופיע באתר "אגד") לפי אתר "אגד", אגב, האוטובוס כבר נכנס לבסיס. ואם כבר - רק לפני שבוע היו כאן קווי אוטובוס למחנה צריפין, כולל שמות יחידות במחנה.

טומי*

New member
גם זה לא בסיידר....

אם אתה מתכוון
אם אתה מתכוון לבני דודינו יש להם מאחזים בכל האזור (לא תפסתי את זה עם המצלמה, אבל בטווח ראיה מהצומת יש קרוב ל: 4-5 "ישובים". חלקם ישובי פלאחים, כלומר כאלה שיש להם משפחות בהר חברון. הם כבר יודעים הכל על הקו (זה גם מופיע באתר "אגד") לפי אתר "אגד", אגב, האוטובוס כבר נכנס לבסיס. ואם כבר - רק לפני שבוע היו כאן קווי אוטובוס למחנה צריפין, כולל שמות יחידות במחנה.
גם זה לא בסיידר....
שכותבים כאן שמות של יחידות צבא

katzofir

New member
נולדת באוטובוס?

תמונות על הדרך
נולדת באוטובוס?
לדעתי, משמש למגורים. צולם מצומת יתיר, במבט דרומה. כאן עשיתי משהו לא יפה, ועצרתי בתחנת אוטובוס.

אורי404

New member
וואו. מגוש דן לנגב.

נולדת באוטובוס?
לדעתי, משמש למגורים. צולם מצומת יתיר, במבט דרומה. כאן עשיתי משהו לא יפה, ועצרתי בתחנת אוטובוס.
וואו. מגוש דן לנגב.
לפי מה שרואים מרחוק זה כנראה, "וספה". אם לא "וספה", אז זה מרכב "ג'ימבו" על שידלת ליילנד טייגר. אחל'ה תמונות!

katzofir

New member
מי אמר שצריך מסילה?

תמונות על הדרך
מי אמר שצריך מסילה?
מאחורי הברק של קו 388, ניצבים שני קרונות רכבת ישנים. התמונה צולמה מעל צומת חורה, בערך 10 קילומטרים מהמסילה...

katzofir

New member
בחזרה לערד

תמונות על הדרך
בחזרה לערד
לערד כבר חזרתי באוטובוס, ובגרע שהגעתי למקום המכונה " ת.מ. ערד " שלפתי את המצלמה, וצילמתי את הרכבים שמחכים בחניון של התחנה (יש עוד חניון באזור התעשיה, אליו אגיע בהזדמנות אחרת).

katzofir

New member
וקצת ימינה

תמונות על הדרך
וקצת ימינה
הזוג המאוהב מחכה, כנראה, לאוטובוס שממנו ירדתי, וממשיך אל ים המוות.

katzofir

New member
הרציף הארור

תמונות על הדרך
הרציף הארור
האנשים שעמדו פה ב-26.1 בשעה 9:25 נדרסו. למזלי אני הגעתי ב-9:27. התמונה הזו צולמה מהמקום שבו נעצר החלק האחורי של האוטובוס. למי שזוכר את תמונת ההרוגים שהועלתה לפורום (והורדה לאחר זמן קצר), אני עומד בערך חצי מטר מהמקום.

katzofir

New member
תמונת פרידה

תמונות על הדרך
תמונת פרידה
אחרי שהוסר הגל-עד המאולתר, הכיפוף הזה של הסככה הוא העדות היחידה בשטח לתאונה המחרידה.

ה דרומי

New member
../images/Emo51.gif להסברים בלוי התמונות../images/Emo45.gif

תמונות על הדרך
להסברים בלוי התמונות

אשמח להיפגש איתך לסיבוב הכרות מקרוב של כול אותם נטושים שבפזורה. וגם לגבי החניון בא.ת ערד {אבו כבר היה שם פעם}

katzofir

New member
בכיף

להסברים בלוי התמונות

אשמח להיפגש איתך לסיבוב הכרות מקרוב של כול אותם נטושים שבפזורה. וגם לגבי החניון בא.ת ערד {אבו כבר היה שם פעם}
בכיף
אבל כנראה לא בזמן הקרוב. אגב - ליד חורה, מול הקרונות שצילמתי, יש שני אוטובוסים ישנים שמשולבים בחצרות של בתים. צילמתי אותם אבל התמונה יצאה גרועה מאוד.

מצב
הנושא נעול.
למעלה