תמציות במבער

תמציות במבער

שלום
לפני כחצי שנה סיימתי קורס בפרחי באך ויש לי שאלה, אני זוכרת שהמרצה הזכירה שניתן לטפטף לתוך מים במבער וזה עושה את העבודה, היא הזכירה את התמציות impatiens ן- crab apple אחרי זה היא חזרה בעצמה ואמרה שרק את ה-impatiens ניתן לשים במבער... אני לא חושבת שהיא היתה סגורה על עצמה... האם טיפטוף תמציות במבער עושה את העבודה? וזה משנה איזה תמציות? תודה!

הבהרה

"עושה את העבודה" כלומר: האימפיישנס מרגיע את האווירה בחדר והקרב אפל מטהר מאנרגיות שליליות...

Balancedflow

New member
ברוכה הבאה אינדיגואית ../images/Emo140.gif

שאלה מעניינת את שואלת. אני חייבת להודות שמעולם לא שמעתי ולא קראתי על שימוש כזה בתמציות. אשמח לקבל דעות של מטפלים נוספים וכל מי שיש לו ניסיון בשימוש בתמציות פרחי באך במבער. זה בהחלט מעורר מחשבה ואני מתכוונת לחפש על זה מידע. אז מתשובתי את בטח מבינה שמעולם לא ניסיתי להשתמש בתמציות פרחי באך במבער, מה שכן, אם המטרה שאת רוצה להשיג היא להרגיע את האוירה בחדר, ולטהר מאנרגיות שליליות עם פרחי באך (גילוי נאות, אני משתמשת בתמציות למטרה זו לעיתים רחוקות, ומעדיפה להשתמש במרווה לטיהור ובסוגים שונים של קטורת להרגעה), אני יכולה להמליץ לך על דילול התמצית במים, ושימוש בבקבוק ספריי, זה בהחלט עובד. אני משתמשת בשיטה הזו בעיקר באזור המחיה של הכלבה שלי.

הפעם אנו מאוד מסכימים

למה לשים פרחי באך במבער? מבער מיועד לפזר ריחות (בעיקר של שמנים אתריים) לפרחי באך אין ריח... אלו תמציות אנרגטיות של צמחים שונים, הריח היחיד שיש לפרחי באך זה ריח נפלא של ברנדי ענבים. באופן כללי אני לא כל כך מבין למה אנשים מנסים לעשות כל מיני שימושים שונים ומשונים בפרחי באך... כל כך קשה לטפטף 4 טיפות מתחת ללשון? אגב טיהור, מור ולבונה גם עושים את העבודה... וגם קעריות של מלח גס בפינות החדר. יש גם שמנים אתריים ממש טובים לטיהור, אך כיוון שרוב האוכלוסיה לא יכולה לקנות שמנים אתריים לא אפרט אותם כאן.

תודה :)

אני גם משתמשת במרווה לטיהור אני באמת לא יודעת למה למצוא שימושים אחרים לתמציות... צודק...

למעלה