תמצית השבוע - Mustard - חרדל

Balancedflow

New member
תמצית השבוע - Mustard - חרדל

בהתאם לבקשתה של אלקסה, השבוע נכיר לעומק את תמצית מס' 21 - תמצית החרדל, שגם היא כמו תמציות ה - Clematis, Olive, White chestnut שכבר הכרנו בחודשים האחרונים, משתייכת לקבוצה המטפלת ב"חוסר עניין בהווה". מילות המפתח של התמצית הזו הן עצבות, דכדוך

Balancedflow

New member
בוודאי ../images/Emo9.gif

תמצית החרדל היא תמצית מצב של דכדוך, זמני או מחזורי. התחושה של האדם היא שעננה שחורה נוחתת עליו משום מקום. הוא נכנס ויוצא מדכאון בלי סיבה ידועה. באך אמר שזה זמן שבו הנשמה כאילו מתנתקת, האדם צונח לתהום הנשיה, לאבדון. אלא שהמצב הזה הוא מצב חולף, כמו עננה. החוויה יכולה להיות חוויה של רגעים ספורים, שעות או ימים מספר, אבל היא קצרה באופן יחסי. כמו שהיא מגיעה, כך היא חולפת. מחר המשך...

Balancedflow

New member
עוד על תמצית החרדל ../images/Emo39.gif

מועקה כבדה ללא סיבה ידועה או נראית לעין. צורך לישון ולברוח, אכילת יתר והסתגרות, עצבנות, נטייה לבכי, חוסר רצון להתמודדו ותחושת "נמאס לי". בנוסף למצב הרוח הקודר יתכנו גם התקפי חרדה. התמצית יכולה לעזור במקרים בהם הדיכאון הוא תוצר של חוסר איזון הורמונלי, בעת מחזור או ביוץ.לבעיות של חוסר איזון בבלוטת התריס. בד"כ ישנה איזושהיא מחזוריות בהופעת ה"עננה", כמו ב - PMS. כמו כן השפעה של קרינה חיצונית, או שינויים ברומטריים כמו של הירח למשל, גאות ושפל. מצבי הרוח משתנים. תמצית ה - MUSTARD מרוממת את הרוח, מעוררת את כוחות הריפוי ומעודדת את האדם לחזור לכיוון האור.

Alexa

New member
תודה

עכשיו אני מבינה כמה אני צריכה את התמצית הזאת ואני שמתי ג'נטיאן... יום קסום

Balancedflow

New member
שמחה שיכולנו לעזור ../images/Emo140.gif

אני מאמינה שלא סתם קורים דברים...

למעלה