תנועה עם מלווה בלידה - סרטון הדרכה

ענתש

New member
סרטון וידאו חדש - תנועה עם מלווה

בלידה. מקסים. מי שרואה, אשמח אם תגיב או תסמן
שראתה

טאש

New member

הי בנות הסרטון הזה נעשה ישר מהלב. היה כיף להכין אותו ולערוך אותו, ואני מקווה שלכן יהיה כיף לצפות בו, ובמיוחד - שישמש אתכן ואת המלווים אתכן בלידה. צפיתן? אהבתן? סמנו לי פה
או
תגובות נוספות תתקבלנה בשימחה
.

יש אפשרות לשמור את הסרטון?

כדי להסתכל וללמוד קרוב יותר ללידה? כי זה עוד נורא רחוק לי!!!

אורניקי

New member
שומרים במועדפים. ראיתי. מצויין

יש תנוחה אחת שקשה להימנע מאסוציאצית "תנוחת הכלב" במיוחד שאני חושבת על הבעל בתפקיד המלווה. אבל בקטנה...

טאש

New member

הי בנות הסרטון הזה נעשה ישר מהלב. היה כיף להכין אותו ולערוך אותו, ואני מקווה שלכן יהיה כיף לצפות בו, ובמיוחד - שישמש אתכן ואת המלווים אתכן בלידה. צפיתן? אהבתן? סמנו לי פה
או
תגובות נוספות תתקבלנה בשימחה
.

yoyo10

New member
אחלה סרטון../images/Emo45.gif+שאלה

בעלי כל כך רצה לעזור לי בלידה ובאמת עשה שעורי בית טוב אבל בזמן הצירים לא יכולתי לסבול מגע בכלל העדפתי להתכנס בתך הכאב יש לך הצעות או שפשוט יש נשים שלא יכולות לסבול מגע בזמן צירים?

אני פשוט זזתי לבד

הקשבתי לגוף, והוצאתי קולות. גם לי המחשבה על מגע פשוט עשתה רע ב*זמן האמת*.

אמאדמא

New member
אחלה סרט ושאלה

האם את העיסוי- תנועה הזה עושים במשך כל הלידה או רק בזמן הציר. אני מדמיינת את הלידה ככאב עצום שבא בגלים-צירים כשבין ציר לציר אין כאבים ואפשר לנוח , האם אני אפטימית מידיי?

טאש

New member
לא. את אופטימית במידה ../images/Emo8.gif אכן, יש

מנוחה בין הצירים, ורצוי לנצל את המנוחה בין הצירים - גם להרפיה של הגוף שלך וגם למנוחה ושיחרור של המלווה. לשירותים, לשתיית מים (שניכם) או ביס מהסנדויץ (למלווה). ככל שהלידה מתקדמת ההפסקות מתקצרות ולעיתים נעלמות. אז העבודה של היולדת ושל המלווים אינטנסיבית יותר.

טאש

New member
שומדבר לא רע, ואם היא רעבה - אדרבא

אבל בד"כ בשלב מתקדם של היולדת לא תחוש ברעב....

למעלה