תנו עצה לפנסיה!!!!!!!!!!!

קובי 65

New member
תנו עצה לפנסיה!!!!!!!!!!!

אני בן 37 והייתי מעונין לדאוג לעתידי אני עובד עצמאיוהייתי מעונין שכשאגיע לגיל הפנסיה תהיה לי הכנסה קבועה בסדר גודל של משכורת בסך4000 ש"ח כיום נא תשובתכם

barish98

New member
גיל פרישה

ראשית כל:אל תפנה או תיזום פנייה לביטוח לאומי.במקום ברכה תקבל קללה במקום אישור לתשלום קיצבת זיקנה תקבל הודעה לתשלום.לא חשוב כמה שנים שילמת כדין למוסד לביטוח לאומי.הם ידרשו ממך כסף או שישלחו אותך לבית דין לעבודה.כן זה נשמע דימיוני אבל זו אמת מבוססת על ידע אישי טרי טרי

bacs

New member
עצה לפנסיה

אופציה 1: תשלום חודשי בסך 1100 ש"ח לקרן פנסיה חדשה יספק פנסיה חודשית מגיל 65 כ4,000 ש"ח בגין גבר. זה בהנחה שהתשלום לקרן נשאר קבוע מגיל 37 עד גיל 65. פנסיות שארים ישולמו בנוסף לאחר גיל הפרישה. אופציה 2: תשלום חודשי בסך 1100 ש"ח לפוליסת ביטוח מנהלים/עדיף יספק פנסיה חודשית מגיל 65 כ2,300 ש"ח בגיל גבר. זה בהנחה שהתשלום לפוליסה נשאר קבוע, ש90% מהפרמיה היסודית מיועדים לחסכון, ששיעור התשואה על קופת החסכון כ2.5% לשנה קבועה מגיל 37 עד גיל 65 ועלות הפרמיה המיועדת לביטוח אובדן כושר עבודה כ5% מסה"כ הפרמיה המשולמת. בפועל פרמיה או התשלום לקרן פנסיה נגזר מהשכר ובפועל השכר משתנה בשנה לשנה. בנוסף התנודות גבוהות בשיעור התשואות על החסכונות של פוליסת ביטוח מנהלים. יתר על כן, כח הקניה של 4000 ש"ח ישחק משנה לשנה. אך כדאי לתכנן הכנסה גבוהה יותר. מומלץ: A. לפנות לסוכן ביטוח כדי לקבל המלצה לפוליסת ביטוח אך כדאי לבקש תחזית להכנסה החודשית (גמלה) מגיל הפרישה לפי שיעור תשואה (על החסכונות) "צנוע" כ2.5% לשנה ברוטו B. במקביל לפנות ישר לקרן פנסיה חדשה כדי לקבל המלצה לחברות בקרן אך כדאי לבקש תחזית להכנסה החודשית מגיל הפרישה לפי אותו סכום חודשי פרמיה מותאם להמלצה A הנ"ל. בהצלחה! BACS

למעלה