תסבירו לי משהו על רוני דואני

תסבירו לי משהו על רוני דואני

כיצד ילדה חביבה, שלא נראית מדהים, שאין לה קול יוצא מן הכלל, שלא מחדשת שום דבר - לא בהופעתה ולא ב"אמנות" שהיא יוצרת, שהקשר שלה למוזיקה איכותית הוא רופף במקרה הטוב, ושהמתיקות המזויפת שלה יוצאת מכל החורים, איך היא הופכת לכוכבת, שיש סביבה מסע פרסום אגרסיבי ודוחה, כיאה לתרבות הפופ הדוחה שמציפה אותנו מעברו השני של האטלנטי?? רוני היא לא בן אדם. היא מוצר שיווקי, שהופשט מאנושיותו. ילדונת תמימה שגזלו ממנה את נעוריה בתמורה לחופן דולרים ולהבטחות של תהילה. קבוצה של רשעים תאווי ממון ובצע התאגדו סביבה במטרה לסחוט את כיסם של הורים לילדים קלי-דעת, ששואפים אף הם להתלכלך בבוץ של השואו-ביז התל-אביבי. אני מבקש ממכם, ילדים טובים וחביבים. אין לי דבר נגד רוני דואני, פרט לרחמים. אם אתם אוהבים את רוני ואיכפת לכם ממנה, מוטב שלא תסייעו לרשעים ש"יצרו" אותה להרוויח כסף על חשבונה. עזרו לרוני להפסיק להסתנוור מהתהילה המדומה שיצרו סביבה, ולהבין שהיא למעשה כלי בידיהם של בעלי הון ויזמים חסרי-לב. ואגב, אני לא איזה זקן מעפן. אני בחור בן 19 שלא סובל שמנצלים ילדים כדי לסחוט את כספם של ילדים אחרים. זה גורם לי לבחילה.

perrinat

New member
הגזמנו ונסחפנו...../images/Emo103.gif

"רוני היא לא בן אדם. היא מוצר שיווקי, שהופשט מאנושיותו"
"אין לי דבר נגד רוני דואני, פרט לרחמים"
נסחפנו קצת [הרבה]
להיות זמרת פופ זה לא כזה נורא, זה גם לא כזה חטא... היא נהנית מזה, היא רוקדת ושרה ועושה את מה שהיא אוהבת, בדרך היא גם משמחת אנשים. אז מה רע
מי שרוצה לקנות את הדיסק שלה יקנה אותו, מי שלא רוצה - לא מכריחים אותו, מי שרוצה להיות בפורום- בכיף. מי שלא רוצה - אז זה גם בסדר. ההפסד כולו שלו

למעלה