תסכולים בנוגע להורות גאה

mobyboy

New member
תסכולים בנוגע להורות גאה

שלום רב.
בימים אלו אני ובן זוגי מהרהרים בעניין הורות. אני לא יודע אם אין לנו מספיק דרייב או חשק או אומץ, אבל כל אופציה נראית לנו מפחידה, ולא ריאלית. הכרנו כמה נשים למען המטרה הזאת, אבל אין לי יכולת להתחבר באמת לעומק ולהגיד - וואלה בא לי לערב אותה בחיים שלי מעתה. פונדקאות זה נורא יקר - ובכל זאת אני רואה בפייס כל מיני גייז שכל שני וחמישי מציגים איזה ילד חדש לתא שלהם, כאילו הזמינו אותו מאיביי. אני פוחד לפנות אליהם בשאלה טיפשית - "מאיפה לכם?" אבל משהו בקלות הזאת שאחרים עושים ואנחנו לא מאד מאד מתסכלת אותי. אני לא מצליח להתנתק מהמחשבות האלה, ותוהה אולי בכלל לא מתאים לי להיות אבא, ואם לא.. אז למה אני לא מרפה מזה? ולמה נדמה לי שלאחרים זה קל יותר מלי?

חיא2

New member
הדשא של השכן תמיד ירוק יותר

אם יש משהו שמטריד אותי מאוד בקהילה ה-הומואית [ כן - הומואית בלבד ] זו העדריות הבלתי נסבלת.
כולם מתלבשים אותו הדבר
כולם מצטלמים אותן תמונות לגריינדר
כולם הולכים למכון כושר
כולם מחזיקים בן זוג
ועכשיו לכל הזוגות חייב להיות ילד/ה
ואני ממרומי גילי ומעמקי הזוגיות ההטרוטסקסואלית שלי ומחיים ביסקסואליים ארוכים לא מוצא סיבה להיות "כמו כולם".

mobyboy

New member
אתה צודק, וגם אני הרבה פעמים חי בגישה שלך

אני לא חושב דרך אגב שהם יותר מאושרים ממני או משהו כזה..
פשוט תהיתי איך זה קורה אצלם בכזו קלות

חיא2

New member
זה לא בקלות בכלל

יש להם כסף, קשרים כנראה... והרבה הרבה כסף.
יש גם משמורת משותפת, שכנה מעלינו הסכימה להיות אם לילד של זוג ואחר כך התחתנה ויש לה ילדים מבן זוגה.
זוג חברים שלנו מגדלים תאומות במשמורת משותפת.

ItsikH

Member
הורות סטרייטית היא כמעט מובנת מאליה
נכון שלא תמיד, ויש זוגות שמתקשים להכנס להריון, אבל בדרך כלל המצב הוא הפוך - להשתדל צריך בכדי להמנע מהריון ולא בכדי להכנס להריון.
אצלנו זה לא פשוט בכלל, ברירת המחדל היא הפוכה, ללא ילדים, וצריך להשתדל מאוד בכדי שיהיו ילדים. בעיני הורות משותפת עדיפה על פונדקאות. צריך פשוט להעז וזהו.

mobyboy

New member
צריך לצערי גם להיות מיליונר בשביל זה!

לך תגייס 400 אלף שח בשביל זה

חיא2

New member
אני מאמין שכלב/חתול/חמוס

יכולים לספק חוויות הורות לא פחותות.

ItsikH

Member
עלות הורות משותפת היא רק הייעוץ והליווי המקצועי
מעבר לעלות הורות רגילה כמובן, שכל הורים מוציאים.

למעלה