תסכול קל...

JasmineFlower

New member
תסכול קל...

היי, אני חדשה פה.. אני לא מצליחה למחוק הודעת פרסומת בפורום שלי (מופיעה לי הודעת תקלה בתפוז ושהודעה נשלחה וכו'....) העיקר שאת הודעת המחיקה למשתמש הצלחתי להעביר
זה מביך נורא!!!) חיבוק? מישהו?

טוב שהסתדר

אפילו שאין לי מושג על מה את מדברת...
אה - וקבלי
- יותר טוב מאוחר מאשר אף פעם לא.

EdisonGirl

New member
../images/Emo24.gif, אבל הוא משוחד לגמרי..

כי אני גם זקוקה לאחד. אני לא מצליחה לשרשר..
מה אני לא עושה נכון? (או במילים אחרות, איך משרשרים שרשור לשרשור?)

JasmineFlower

New member
תודה../images/Emo24.gif

הממ.. לפי המספר שלו, אני אנסה להסביר אבל זה עלול להסתבך.. את מעתיקה את מס' השרשור שאת רוצה לשרשר (בפתיחה של ההודעה הראשונה בשרשור הזה) ואז אחרי שהעתקת (בלחיצה על המספר עצמו הוא נותן לך להעתיק) את עוברת לשרשור שאליו את רוצה לשרשר ופותחת אותו ולמטה בוחרת "שרשר לכאן" ונפתח לך חלון ואת מדביקה את המספר שהעתקת קודם. ממש פשוט אה?!

EdisonGirl

New member
אוקיי, אז ככה עשיתי.. מאוד הגיוני..

אבל בחלון שנפתח לי לא הופיע כלום.. לא היה לי מקום להדביק בו מספר ולא שום דבר... כנראה תקלה זמנית.. אני אנסה שוב היום. תודה

אני עושה אחרת,

אני עומדת על ההודעה שאני רוצה שתהיה משורשרת, לוחצת על העיגול הכחול. היא נפתחת, ואז אני מעתיקה את שורת הכתובת שלה. אח"כ מגיעה להודעה שאליה אני רוצה לשרשר, לוחצת על ה"בייגלה" הלבן שלידה (לצד העיגול), ואז מדביקה למקום המתאים - רק את המספר (מוחקת את האותיות של הכתובת המלאה). זה טיפה יותר ארוך, אבל זה רק בגלל שאצלי משום מה השתבשה באיזשהו שלב האופציה להעתיק את מספר ההודעה (שאותה אני רוצה לשרשר). ואין לי כח להתלונן על התקלה אז השארתי ככה. אבל אם אצלך יש אפשרות להעתיק ישירות את מספר ההודעה אז עדיף. אוף.. יצא סיפור.. אבל למעשה הפעולה פשוטה וקצרה. וזה מצחיק שענו לך שתי יסמינות, שמי האמיתי הוא יסמין (-:

EdisonGirl

New member
יש! הצלחתי!! תודה!!../images/Emo24.gif

וכבר אמרתי ליסמין בפורום אחר
שאני מתה על השם שלה.. כתבתי לה בצורה חושנית
מה שבפשטות אומר שיש לי בושם שיש בו יסמין, תה ירוק בתוספת יסמין ושמן יסמין.. אני אוהבת את כל מה שקשור לפרח הזה..
איזה פורומים אתן מנהלות, אגב? (כל אחת בנפרד, כמובן..)

JasmineFlower

New member
../images/Emo9.gif שוב תודה

פורום 'שבוע סוף' החדש... רק ההתחלה, אבל יהיה שם כיף!

אפשר גם לסמן את ההודעה בצד ואז

בהודעה שרוצים לשרשר אלייה ללחוץ על "שרשר לכאן" וזה ישרשר להודעה הזו את כל מה שמסומן.:)

למעלה