תסמונת טורט

yigal108

New member
תסמונת טורט

שלום לכולם, אני חדש בפורום והייתי שמח לקבל עזרה במציאת חומר על תסמונת טורט. ספרים, מאמרים וכל מה שקשור לנושא, מזוית סינית כמובן. המון המון תודה מראש! יגאל

הי יגאל

חיכיתי לראות אם יתקבלו תגובות ומתברר שלא... לי אישית אין מקורות מיוחדים בעניין. נסה אולי ב-Journal of Chinese Medicine, יש שם המון מאמרים בהרבה תחומים. חלקם בחינם. בהצלחה ואנא עדכן אם אתה מוצא. אבי

omerblas

New member
היי

היי יגאל, אין לי הרבה להוסיף לך איפה אפשר למצא על זה חומר, אבל כשהייתי בסין הגיע מטופל כבן 20 עם תסמונת טורט, הרופא התייחס לזה בתור רוח חום שחדרה למטופל והפורמולה שנתן הייתה מותאמת לכך כמובן. מקווה שזה עוזר במשהו, בהצלחה :) __________________________ עומר בלסברג B.med מטפל ברפואה סינית מסורתית בבאר שבע :)

KarenSharon

New member
טורט

היי יגאל, בנושא מאמרים לצערי גם לי אין מה להוסיף אלא רק לחזק את מה שכתבו קודמי. כשהייתי בסין הרופא התייחס לתסמונת כרוח ולכן השתמש בנקודות מאוד ייניות. נראה לי שהחלטה לגבי רוח חמה או קרה היא יותר ברמת המטופל אבל בהחלט רוח. המטופל שהגיע לבית החולים אז, היה מטופל קבוע, ילד בן 16 ולכן הייתה התייחסות לעץ המשתולל. לפי מה שסיפר הרופא, אחרי סדרה של 12 טיפולים המטופל התחיל להגיע פעמיים בשנה לטיפול תומך וזהו. בהצלחה !

למעלה