תסריט לסרטון הסברה התקפתית נוסף:

מתכNET

New member
תסריט לסרטון הסברה התקפתית נוסף:

או במילים אחרות איך לא להסביר חצי פנים של ילד בן 4: 1.סצינה ראשונה-בחורה דנית יפהפייה וחייכנית בת 18 בשם אנט(מפאת צנעת הפרט לא אסגיר את השם המלא....) רוקדת במסיבה על חוף הים עם בקבוק בירה באדווייזר ביד,לאחר שמסיימת לשתות זורקת אותו לעבר הסלעים,הבקבוק מתנפץ,המצלמה מתמקדת בחתיכה מהבקבוק. 2.המסך משחיר,נראים פנים של ילדה בת 13 ללא איפור,עיניים חומות וגדולות ועור בהיר ונקי היא מתחילה לדבר:":שמי לילה בתו של אחמד ומונירה,אני בת 13,וכולי......ולבסוף " היום הפכתי לאישה" 3.המצלמה מתרחקת ואט אט מתגלה לילה יושבת בישיבה מזרחית לבושה בשמלה לבנה על השטיח כאשר סימני דם נראים בין רגליה 4.המסך משחיר,חתיכת מבקבוק הבאדוויזר שאנט(אוי אנט...) זרקה מתגלה על המסך ומתחתיה הכתובת "אלפי ילדות מוסלמיות עוברות מילה(אתם לא צריכים שאתאר בדיוק את התהליך...) רבות מהן נעשות בעזרת חתיכת זכוכית"* 5.סצינה אחרונה-מסך שחור,מוזיקה אוטנטית וכתובת "איסלאם- בקרוב אצליכם". *גם לתשומת לב השמאלנים הנאורים שמפגינים נגד זכותינו להגנה עצמית

vodka6

New member
עוצמתי מתכNET

מאוד עוצמתי ומעביר את המסר, אבל לי אישית נראה מעט מוגזם...

מתכNET

New member
בוא אני אגלה לך סוד, הסרטון הזה הוא חלבי

לעומת מה שרואים בתחנות הערביות,רק מי שחשוף לתמונות בערוצים הערביים יכול להבין שאין שום סיכוי להסברה שלנו במלחמה הזאת לא לוקחים שבויים אנחנו נלחמים על חיינו וכל האמצעים כשרים!!! הערבים קוצרים את פירות השנאה שזרעו במשך שנים!

למעלה