תעודות (אי) אחריות + תמו(וווו)נות

מצב
הנושא נעול.

צחקן

New member
מצבר(ים)

חניון עמנואל
ב"ה לאחר מכן נסענו ב 9191 לחניון עמנואל. מטופלות בו מיפרקיות של בת-ים,קו 82 וכל מיני מכנות שעשות טורים בקווי פ"ת. מהחניון אין לי תמונות - כי את הבטריות קניתי בחזרה לת"מ פ"ת. נסענו לשם לצורך הבאת מצבר ל 6006.
מצבר(ים)
ב"ה אחד המצברים הוחלף, השני תקין. יש שניים לצורך 24 וולט ובניהם חיבור. הנה החיבור:

צחקן

New member
מצבר שוקל הרבה? לא נורא!

חניון עמנואל
ב"ה לאחר מכן נסענו ב 9191 לחניון עמנואל. מטופלות בו מיפרקיות של בת-ים,קו 82 וכל מיני מכנות שעשות טורים בקווי פ"ת. מהחניון אין לי תמונות - כי את הבטריות קניתי בחזרה לת"מ פ"ת. נסענו לשם לצורך הבאת מצבר ל 6006.
מצבר שוקל הרבה? לא נורא!
ב"ה ויש מנוע אוויר ל 9191. יש להכל פתרונות. עובדה. הנה:

amitasafzabida

New member
אממ מה הקשר שלך ל6006?

חניון עמנואל
אממ מה הקשר שלך ל6006?

צחקן

New member
רציתי לעשות סיבוב על הגרר

אמרת שנסעת להביא לה מצבר.
מה הקשר שלך למצבר?
רציתי לעשות סיבוב על הגרר
ב"ה אז הוא הציע לי את זה סוף. ואז עליתי. סה"כהלך להביא מצבר מהמוסך. זה לא יותר מידי קשה להתקין מצבר. רק צריך עגלה כזאת לסחוב אתזה ולהעלות לרכב במנוע (גם כי זה כבד). המצבר הוא בערך פי 2.5 ממצבר של רכב רגיל. 24V 2 המצברים.

צחקן

New member
../images/Emo41.gif

תעודות (אי) אחריות + תמו(וווו)נות
ב"ה לךפני זמן לא רב, היה לנו טיול שנתי. בתמורה ללקיחת המצלמה לטיול סיכמנתי עם אחי שאקח את העדשה לתיקון (זכוכוית שנשברה, המצלמה עצמה עובדת יפה כפי שתראו). יום ד' בבוקר כ"ט סיוון ה'תשס"ה, ה 6 ביולי 2005 למינינם(בקיצור : היום) שעה: 9:13 בבוקר. יצאתי את ביתי לאחר נשיקות לרחלי (הבת ה 12 של בת דודה שלי שבאה לפה ללדת) וחיבוקים. הכל כבר היה מאורגן, ארנק, תיק, שתיה. המטרה: מגדל "שלום מאיר" בת"א ממול יש חנות לספרי משפט. היתי צריך להביא משם משהו לאבא. אז גילתי ש 51 מיגע למטרה. ראיתי שפיספסתי את האוטובוס, ויש למטה (ליד תחנת הדלק) משהו מעניין. גרר 9191 של דן. מנוע: לילנד. בקרוב יוחלף ל מ.א.ן.

ב"ה אחרי כן נסעתי בטרמפ שנציע לי נהג משאית שהביא דלק/מים לתחנה לסוע טרמפ איתו עד לגהה. נסעתי ושם עלילתי על 464, קו 82. תמונה פנימית :

אורי404

New member
ככה זה בחברות השונות. רוכשים

ונדליזים ב 464
ככה זה בחברות השונות. רוכשים
אוטובוסים חדשים והנוסעים 'דואגים' 'לקשט' את האוטובוס. גם ברכבת יש ואנדיאליזם או לכלוך. ביום ראשון האחרון נסעתי בIC3 והג'יפה בה חגגה.

צחקן

New member
מיפרקית SG, כמדומני 394

ב"ה אחרי כן נסעתי בטרמפ שנציע לי נהג משאית שהביא דלק/מים לתחנה לסוע טרמפ איתו עד לגהה. נסעתי ושם עלילתי על 464, קו 82. תמונה פנימית :
מיפרקית SG, כמדומני 394
ב"ה צולמה בגלל המספר המיוחד.

מצב
הנושא נעול.
למעלה