תעודות (אי) אחריות + תמו(וווו)נות

מצב
הנושא נעול.

צחקן

New member
מוקדש לאושרי, לשעבר תחנת קו33

ב"ה אחרי כן נסעתי בטרמפ שנציע לי נהג משאית שהביא דלק/מים לתחנה לסוע טרמפ איתו עד לגהה. נסעתי ושם עלילתי על 464, קו 82. תמונה פנימית :
מוקדש לאושרי, לשעבר תחנת קו33
ב"ה

צחקן

New member
480 - עדיין פגועה

ב"ה אחרי כן נסעתי בטרמפ שנציע לי נהג משאית שהביא דלק/מים לתחנה לסוע טרמפ איתו עד לגהה. נסעתי ושם עלילתי על 464, קו 82. תמונה פנימית :
480 - עדיין פגועה
ב"ה לא הצלחתי לצלם את הפגיעה. חבל.

צחקן

New member
../images/Emo41.gif לאחר נסיעה בקו 30/1/2

לאחר נסיעה בקו 30/1/2
ב"ה עליתי באלנבי על קו 3X (או 0 או 1 או 2) עד לתמח"ת. שם מצאתי את עצמי בקומה 4. עליתי לקומה 7 והלכתי למודיעין. ביקשתי איך להגיע לרחוב מסויים. אמרו לי קו 53. המשך אח"כ. עכשיו תנו ניחוש: באיזה סוג אוטובוס צילמתי את זה: (הזווית יפה, המצתלמה לא כ"כ)

צחקן

New member
מיפרקית בתמח"ת, צולם מקו 53

לאחר נסיעה בקו 30/1/2
ב"ה עליתי באלנבי על קו 3X (או 0 או 1 או 2) עד לתמח"ת. שם מצאתי את עצמי בקומה 4. עליתי לקומה 7 והלכתי למודיעין. ביקשתי איך להגיע לרחוב מסויים. אמרו לי קו 53. המשך אח"כ. עכשיו תנו ניחוש: באיזה סוג אוטובוס צילמתי את זה: (הזווית יפה, המצתלמה לא כ"כ)
מיפרקית בתמח"ת, צולם מקו 53

amitasafzabida

New member
אגב, מפרקית בתמח"ת זה נדיר ויתכן

כנראה.. חוץ מצזה זה נראה כמו סתם חנ
ב"ה חניה ולא רציני. בדוק את העניין אנבי - ה רחוב בה"א הידיעה של מיפרקיות דנדשות. מ 459 עד 508.
אגב, מפרקית בתמח"ת זה נדיר ויתכן
שהיא לקחה טור על 60, וסתם שמו אותה עם שילוט של 127?

צחקן

New member
מסוךף קרע - מלית :

לאחר נסיעה בקו 30/1/2
מסוךף קרע - מלית :

צחקן

New member
עזרה בזיהוי:

לאחר נסיעה בקו 30/1/2
עזרה בזיהוי:

846

Active member
אוטובוס ספרדי אינטגרלי כלומר לא

עזרה בזיהוי:
אוטובוס ספרדי אינטגרלי כלומר לא
מרכב על שילדה AYATS OLYMPUS במיקרה הזה עם מנוע מרצדס, יש דגם עם מרכב זהה שיושב על שילדת MAN.

צחקן

New member
לאביתר ושאר מחזיקי סיגריה:

לאחר נסיעה בקו 30/1/2
לאביתר ושאר מחזיקי סיגריה:

צחקן

New member
בעוד כחצי שעה- הסיפר על הכותרת

לאחר נסיעה בקו 30/1/2
בעוד כחצי שעה- הסיפר על הכותרת

צחקן

New member
../images/Emo41.gif מאג יבואנים, ותעודת אי- אחריות

לאחר נסיעה בקו 30/1/2
מאג יבואנים, ותעודת אי- אחריות
ב"ה למה נסעתי ב 53? היתי צריך להגיע לשיראות מאג. השירות נמצא ביד אליהו. הגאעתי למקום .עליתי מבמעלית להשאיר את המצלמה (שעדיין באחריות) לתיקון העדשה שנשברה (אין לי מושג למה, המצלמה לא נפלה). הדעתי, הפקידה אמרה שהעדשה נשברה כתוצאה מנפילה והם לא אחראים. רוצה לתקן? שלם 100 ש"ח. תהתקשרתי לאחי הגדולל. הצעתי לו שישכנע אותה שזה לא מנפילה וכו'. הוא אים בפניה לתקשורות (הוא עובד בזה) והנ"ל לא הסכימה (מניסיון זה בד"כ עובד, לפחות אצל HP והסיפור שלי איתם זה עבד). הגיע חוץ צממני עוד משיהו ואמר שמתג המצלמה התקלקל. (מצלמה זהה לשל אחי) הנ"ל הראתה את התעודת (אי) אחריות - "חברת מאג אינה אחראית לתקן כל נזק בזכוכית, פלסטיק, פח" ו "אי התשלום על התיקון ההוא עפ"י שיקולי החברה בלבד" חוצפה. זו נקראת תועדת אי אחריות. מה במצלמה לא עשוי פה מפח, פלסטיק וזכוכית? אם על זה אין אחריות, זוא נקראת תועדת אי אחריות. לאחר מכן הלכתי לעזריאלי ברגל (מיצחק שדה פינת משהו ביץ', מול ACE ליד המשרדים שלהם) ושם עליתי על 51. לךיד עזראלי היתה ה 367 של זיותני (הארגז, אגד) ולא צילמתי אותה כי זה היה מול השמש. אני אפלצצה אותכם בתמונה האחרונה. בתמונה: פרוסומת של "דרך אגד" ליד עזריאלי.

מצב
הנושא נעול.
למעלה