תעודות

תעודות

קבלנו תעודה נורא משעממת
כולה "שולט היטב"
פה ושם משפט שהעותק כנראה מאיזו תבנית
הערכה יפה
אין אצלנו בבית הספר תעודות הצטיינות על לימודים
שניהם קיבלו תעודת הצטיינות חברתית
(שני ילדים מכל כיתה קבלו סך הכל)
אז בסדר..לפעמים זה נראה לי יותר חשוב מתעודת הצטיינות על הלימודים למרות שלקטן לגמרי מגיע

איך היה אצלכן?..

יחידה2

New member
גם אצלנו

ילדה שעולה לג'.....יש הערות קבועות כמו:שולט היטב, בינוני..וכדומה..והמורה מסמנת וי במקום המתאים.לפעמים יש הערות אישיות אצל המורים המקצועיים אבל גם זה נראה כאילו לא אמיתי..

יחידה2

New member
חמוד!!!

שנה הבאה מתחילים לקבל ציונים במספרים....אבוי..הילדה שלי קיבלה לקראת סוף השנה, ציון 98 בחשבון..וייי כמה בכתה והתעצבה ונהרס לנו כל הסופ"ש....

בעיה אם יהיו מספרים בתעודה.

גם אצלנו הערות קבועות- למרות ש..

יש תיבה גם של פניה אישית מהמורה לילד, למרות שזה נראה (לנו המבוגרים הציניים) לא כ"כ אמיתי- הילד היה מבסוט.

ולעניין הערות וציונים מתבנית

סיים כתה ג'- קיבל באמנות מצטיין כיתתי!!! גאווה גדולה נכון? אז איך זה שלא ראיתי אפילו ציור אחד או יצירה אחת כל השנה, זה לא ילד שיושב ומצייר.
יכול להיות שהמורה לא יודעת מי הילד?????

קרה לי מקרה כזה בבית הספר הקודם

הטלפון צלצל בשמונה בערב ועל הקו המורה לספורט
מתלוננת על הילד
אומרת דברים לא הגיוניים בעליל
ואז כשאמרה שהילד מכניס לפה קרח מהבקבוק ויורק על ילדים
נפל לי האסימון
היא התבלבלה בין שני ילדים עם שם זהה
מפה לשם יום למחרת המנהלת חטפה על הראש כמו שצריך

שאלת את הילד לגבי העבודות?..
אולי הוא באמת עובד יפה בכיתה
ולכן קיבל.

שרון 337

New member
גם לנו קרה שהמורה התקשרה,והתלוננה על הילד בן השבע,,

טענה שהוא טיפס על גג של המחסן בביה"ס,ולא הסכים לרדת,וגם סיכן עוד חברים שקרא להם שיטפסו לשם.
היא ממש כעסה על כול הבלאגן שהוא עושה להם בביה"ס,,,
הסברתי לה שזו במאה אחוז טעות : כי הילד שלנו פוחד לעלות לבד על סולם נמוך,עם ארבעה שלבים שיש לנו בבית, אז לא ייתכן שברגע יתפוס -אומץ לטפס על גגות,,
ביקשתי ממנה שתברר שוב.
&nbsp
למחרת המורה פגשה את הבן שלי ,מיד התקשרה אליי ואמרה לי בטלפון ,
שאכן הייתה לה טעות איומה,שהילד שלי כזה רגוע ונחמד,והיא מתנצלת מעומק ליבה על הטעות, והוסיפה שהתברר לה ,שישנו ילד אחר בכיתה, שהשם שלו זהה לשמו של הבן שלי, ושהיתה לה טעות נוראית וביקשה שוב ושוב שאסלח לה.
&nbsp
כמובן שהיה ברור לי מההתחלה,שזו טעות מיסודה, ולכן לא התרגשתי מהתלונה,
רק אמרתי לה ,שלהבא תבדוק עוד פרטים,כמו שם ההורים והכתובת,שאינם זהים בכלל.
&nbsp

אצלנו עד סוף כיתה ו' אין ציונים אלא רק "טוב מאוד",
"כ. טוב מאוד" וכו'.
אצל שני הבנים התעודות נפלאות ממש - הבכור סיים כיתה ה' עם תעודת הצטיינות, הכול "טוב מאוד", וגם אצל מסיים כיתה א' הכול "טוב מאוד" (לא ממש אתגר עבורו...).
הם גאים בעצמם, אנחנו גאים בהם, וכולנו מקווים שימשיכו כך.
חוץ מזה, ראויות שתי המחנכות לציון, כי תמיד הן כותבות הערות אישיות מושקעות ומחממות לב.

למעלה