תעודת הוראה (הסבת אקדמאים)- היכן כדאי ללמוד ?

Nona a

New member
תעודת הוראה (הסבת אקדמאים)- היכן כדאי ללמוד ?

שלום לכולם, זו פעם ראשונה שני בפורום הזה ואני מקווה ששאלתי לא חורגת מתחום הפורום. אם כן, אני מתנצלת מראש וגם אשמח אם בכל זאת מישהו יוכל להפנות אותי למקום מתאים יותר לשאלה (ראיתי שיש גם פורום מורים ואנסה לשאול גם שם). עבדתי מספר שנים בתוכנה ואני שוקלת עתה לעשות הסבה להוראה (חשבתי על מתמטיקה או מדע המחשב). שקלתי בינתיים את האופציה של לימודים באורנים, בהוראת המדעים בטכניון ואולי בית ברל. האם יש יתרון ללימודים במקום מסויים ? אשמח לשמוע על שיקולים רלוונטיים שכדאי לי לקחת בלשבון (לדוגמה, אם אולי עדיפה אוניברסיטה מסויימת במידה וארצה להמשיך לתארים מתקדמים בתחום ..., האם בבתי הספר מייחסים חשיבות למקום בו נלמד התואר וכו) בתודה מראש

sa2340

New member
תשובה..

היי! יש לי תשובה שאני חושבת שיכולה לעזור לך מאוד.... אני מורה למתמטיקה (את התואר שלי עשיתי בת"א). לאחר שקיבלתי את התואר עברתי מספר עבודות ולא הכי ידעתי מה אני רוצה לעשות בדיוק אז החלטתי להיות מורה. עשיתי הסבת אקדמאים להוראה בבית ברל כיוון שהתנאים ומשך הזמן להוצאת תעודת ההוראה היה קצר יותר מאשר במקומות אחרים שביררתי עליהם . אני מניחה מההודעה שלך ששמעת על בית הספר לחינוך בבית ברל ואני יכולה להעיד מניסיוני לפחות, שמרגישים שזה מקום שמתמחה בחינוך, החל מהתוכן המקצועי וההכשרה המעשית ועד ליחס האישי שמקבלים שם... התוכנית היא תפורה אישית ותזכה אותך בהמון הקלות שיקצרו לך את משך הלימודים... תצרי איתם קשר הכי פשוט ותדעי את כל הפרטים שאת צריכה.

Nona a

New member
תודה על תשובתך. יצא לך לברר בזמנו גם באורנים?

ולהשוות בין בית ברל לאורנים

sa2340

New member
כן

עשיתי השוואה והייתי בראיונות במגוון מקומות אבל הקמפוס בבית ברל משך את עיני מאוד... (כמובן שבונסף לכל ההקלות והרושם המקצועי שקיבלתי מהמקום). המקום נעים מאוד, ירוק, פסטוראלי , שקט. האווירה מצוינת פשוט! אני מציעה לך לבוא להתרשם מהמקום ולקבוע ראיון... אין לך מה להפסיד בטוח, ושווה תמיד לבדוק :)

riki1150

New member
הסבה להוראה בלוינסקי

הי, מה עם מכללת לוינסקי? אני סיימתי בסמסטר האחרון ללמוד הסבה להוראה במכללת לוינסקי ואני ממש ממש מרוצה! הרמה המקצועית שם מאוד גבוהה (זו המכללה הותיקה ביותר להוראה) ואני יכולה להעיד שקיבלתי שם הכשרה מצויינת שממש מסייעת לי בעבודה על בסיס יומיומי. מעבר לזה יש גם אווירה טובה בלימודים ואני אישית רכשתי שם לא מעט חברות. בקיצור,אני ממליצה לך בחום לבדוק שם את האופציה של הסבה להוראה.. ריקי

dama7

New member
יש מסלול הוראת מחשבים גם בסמינר הקיבוצים בת"א

כדאי לבדוק...

למעלה