תפוז ממשיך לפשל

palmony1951

Well-known member
פוסט מ-1/7/20 עדיין נמצא בדף הראשי:

פנינה10כחולה

Well-known member
למה מפשל?! נושא חשוב נשאר בכותרות והקורונה נושא המרכזי של שנת 2020, וודאי המנהל יכול לחסום הוספת תגובות. ואם לא חסם, סימן שהנושא חשוב.

arseny92

Well-known member
מנהל
למה מפשל?! נושא חשוב נשאר בכותרות והקורונה נושא המרכזי של שנת 2020, וודאי המנהל יכול לחסום הוספת תגובות. ואם לא חסם, סימן שהנושא חשוב.
אין יותר את הקטע כאשר נושא שנכתב יותר מ-3 ימים לא קופץ, באתר החדש אפשר לענות לכל נושא אם הוא לא נעול, ולהקפיץ לעמוד הראשון כי המיון לפי תגובה אחרונה לנושא
לעומת זאת, אם אפשר לענות אל כל נושא פתוח, זה לא אומר שאכן צריך לעשות את זה

פנינה10כחולה

Well-known member
אין יותר את הקטע כאשר נושא שנכתב יותר מ-3 ימים לא קופץ, באתר החדש אפשר לענות לכל נושא אם הוא לא נעול, ולהקפיץ לעמוד הראשון כי המיון לפי תגובה אחרונה לנושא
לעומת זאת, אם אפשר לענות אל כל נושא פתוח, זה לא אומר שאכן צריך לעשות את זה
מי מחליט לנעול נושא?

משתפרת1

Well-known member
הפוסט הזה משמש את דיב' לריכוז סטטיסטיקה. אם תסתכל תראה שהרוב המכריע של ההודעות הן שלו, והוא מוסיף מידע כמעט מדי יום וכך ההודעה קופצת. במערכת הישנה ההודעה היתה מפסיקה לקפוץ אחרי 3 ימים, כך שאולי הוא היה פותח בלוג בנושא.
אם מפריע לך נושא ישן שמשתתף בו בעיקר אדם אחד- אין בעיה לא להכנס.
לחסום את המשך הכתיבה בדיון? כנראה שהנושא נראה אקטואלי למנהלת שלנו.

מקסים 45

Well-known member
הפוסט הזה משמש את דיב' לריכוז סטטיסטיקה. אם תסתכל תראה שהרוב המכריע של ההודעות הן שלו, והוא מוסיף מידע כמעט מדי יום וכך ההודעה קופצת. במערכת הישנה ההודעה היתה מפסיקה לקפוץ אחרי 3 ימים, כך שאולי הוא היה פותח בלוג בנושא.
או חוסר חסימה היא מונעת פתיחת שירשורים באותו נושא.
חורזת יודעת מה היא עושה, וכנראה גם דיברגנט, עובדה שמדברים על הנושא שלו.

דיברגנט חדש

Well-known member
במערכת הישנה, הפוסט הזה היה מחודש מרץ ועודכן מידיי יום, לעתים מס' פעמים ביום ומידיי פעם הייתי מצרף קישור אליו למי שמעוניין.
כאן, לדאבוני, אין לי את הפריווילגיה לעשות זאת ולא הייתי ממשיך לעשות זאת, אם לא היה עניין מגולשי הפורום (לדאבוני, כבר לא קומונה) וכן יש עניין.
את, אבי, סבא וסופרמן נכנסים מידיי פעם ומגיבים.
אגב, לעניות דעתי, עדיף שזה מרוכז בפוסט אחד מאשר כל פעם לפתוח פוסט בנושא ולהציף את הפורום רק בעניין אחד של הקורונה, כפי שקורה בפורום השכן.

נערך לאחרונה ב:

משתפרת1

Well-known member
במערכת הישנה, הפוסט הזה היה מחודש מרץ ועודכן מידיי יום, לעתים מס' פעמים ביום ומידיי פעם הייתי מצרף קישור אליו למי שמעוניין.
כאן, לדאבוני, אין לי את הפריווילגיה לעשות זאת ולא הייתי ממשיך לעשות זאת, אם לא היה עניין מגולשי הפורום (לדאבוני, כבר לא קומונה) וכן יש עניין.
את, אבי, סבא וסופרמן נכנסים מידיי פעם ומגיבים.
אגב, לעניות דעתי, עדיף שזה מרוכז בפוסט אחד מאשר כל פעם לפתוח פוסט בנושא ולהציף את הפורום רק בעניין אחד של הקורונה, כפי שקורא בפורום השכן.

במערכת הישנה אם היית רוצה להשאר בעמוד הראשי היית צריך לפתוח שרשור כל 3 ימים, ובגלל חוסר היכולת לערוך הודעה ישנה המידע היה מתפזר על כל השרשורים. כאן אתה מריץ שרשור אחד עם כל המידע- למי שמעונין. מצטרפת לדעתך, עדיף שהכל מרוכז. ומי שלא מעונין מוזמן לא להכנס לשרשור.

פנינה10כחולה

Well-known member

חורזת באהבה

Well-known member
מנהל
סיכמת יפה את הנושא|תודה||חיבוק|

למעלה