תפסיק כבר לעשן

תפסיק כבר לעשן

תפסיק להסתובב, תפסיק להסתובב עם כל החברים, תפסיק להסתובב תפסיק כבר לעשן , תפסיק כבר לעשן אספר מחר לאבא ,תפסיק כבר לעשן.... ירח בשמיים, לאט לאט עולה על החוף ישבנו, עישנו צינגל´ה לא ידענו איך זה הפתעה גמורה מהחושך באו, באו משטרה באמצע החגיגה נהרס לנו הכל הצינגלה שלי עמוק עמוק בחול רציתי לבלות, לצחוק ולהנות חזרתי הביתה אל תוך הצעקות..... תפסיק להסתובב, תפסיק להסתובב עם כל החברים, תפסיק להסתובב תפסיק כבר לעשן , תפסיק כבר לעשן אספר מחר לאבא ,תפסיק כבר לעשן.... אוהב את אבי ביטר, שרון זריהן ואת יוסי עדןן!!!!! כל מי שיש לו מידע על הזמרים האלה , תמונות ומילים שיכתוב כאן בבקשה

שלוםםםםםםםםםםםםם!!

איזה מגניב !!!! סוף סוף פורום נורמלי שאני מחפש כבר המון זמן !!! אז ככה, אני אוהב את אבי ביטר וגם את שרון זריהן ויוסי עדן יש לי את כל האוספים שלהם ואת כל המילים של השירים שלהם. תכתוב לי איזה מילים של שירים אתה צריך ואני יפרסם את כאן בפורום שכולם יוכלו להנות !!!!! כחלוןןןןןןןןןןןןןןן המלך של כוווולם

לכולם תהנו !!!!!!

היא הלכה, נעלמה לי לאן לא אדע רק מכתבים כתבה לי חתום בנשיקה במכתב סיפרה לי על אכזבתה כשעם אחר ראתה אותי חבוק במיטתה זה כאב וגרם לי צער רב איך שיקרתי ואמרתי שהיא שלי לעד ! ! ! בכלוב של כאב ודמעות נזכר איך בדקות ספורות איך הכל נשבר כמו תינוק אני בוכה ואותך רוצה לבדי בדממה, מכתבך קורא!!!!! מתחרט, מתחרט, מתחרט, אני מתחרט !!!! מתחרט, מתחרט, מתחרט, כמה מתחרט !!!! תהנו כולם !!! אוהב אתכם מכל הלב נשמות שלי !!! כחלווווווווון המלך

במבה1

New member
אחלה יופי מזרחית אולי באמת פורום

שווה אפשר לדבר חופשי. רציתי להעלות פה שאלה שרית חדד. ואחד בובה שלא תגידו שלא למה יהיה לכם עניין אם אח שלי מה זה שרוף עליה כל היום העיניים שלו בתמונה שלה והרדיו לא מפסיק לנגן אותה זאתי שרית חדד כפרה עליה, היא טובה לארווזיון? למה שמעתי ככה אומרים שהאלה שאוהבים מוסיקה של שכטוזים לא כל כך אוהבים שהיא תיסע ליצג אז לפני שאני ילך לישון אני שואל מה אתם חושבים? והשיר שלה אחלה שיר שבעולם אמרו לי לא שמעתי באוזניים שלי אבל אשמח לשמוע

ואני

לא כ"כ אוהבת מזרחית.. אבל לא נורא בכולופן- השיר הזה ממש מצחיק
הוא כ"כ משעשע.. ומשום מה, בפעם הראשונה, יש באמת משמעות לשיר מזרחי!!! האם מקיץ הקץ עלינו? הארמגדון ממשמש ובא? היכונו לאחרית הימים או משו? חחח... רחי בדמדומי הערב

למעלה