תצאי לי מהראש/יקי טוביאק

lichdog

New member
תצאי לי מהראש/יקי טוביאק

ושיר קצת יותר ישן... מתעורר בבוקר ואת במחשבותיי בדיוק כמו בלילה שלפני מאז אותו יום בו פרצת לרגשותיי איני יכול לחשוב על אחרת רואה בדמיוני את חיוכך המתוק ועינייך מחייכות אתו ובעולמי הדמיוני הדשא ירוק ואת רוקדת לאור השקיעה ואנו יחד מנשקים זה את זו רוקדים יחדיו לאור הירח במין רומנטיקה שכזו ואני אוהב אותך ,אז תצאי לי מהראש ,תצאי לי מהראש עכשיו ,את לא שייכת לשם ואת תופסת סתם מקום אבל אני לא איתך וכלום לא טוב עכשיו ובעולם האמיתי אין דשא יש מדבר ואת נמצאת במקום משלך רחוק ממני .ואני נשארתי כאן, אוהב אותך, לבד בוכה אל הכרית כל יום כי כואב לי לאהוב אותך והחיים לא ממשיכים לזרום אז תצאי לי, סוף סוף, מהראש (בבקשה)

lichdog

New member
תיקון טעות...

השיר לא שלי בלבד... השיר הוא שלי ושל נרי ארביטמן ולכן, הכותרת הנכונה היא: תצאי לי מהראש/יקי טוביאק ונרי ארביטמן יקי

FireAngel

New member
כפילות???

תגיד אתה בטוח שאתה לא חי את החיים שלי??? רק שבמקרה שלי מדובר בידידה ולא בחברה

lichdog

New member
מצטער לאכזב אותך...

גם אצלי השיר לא מדבר על חברה... אלא על אהובה, שבמקרה גם ידידה... אבל זה סיפור ישן... יקי

מנו

New member
כן.......לילית

אכן כואב להסתכל על החיים מזוית אישית... סופסוף.....רגשות! אתה אנושי אחרי הכל לילית

lichdog

New member
אחרי הכל?!

אני רוצה להבין, לפני זה לא הייתי אנושי?! יקי

מנו

New member
לפני זה.....לילית

העדפת לכתוב חויות של אחרים כצופה מהצד, בלתי מעורב שני הצדדים הן הקורבנות והן התוקפים בשיריך מקבלים את אותו היחס:שניהם מצוירים בצורה פאטטית ולגלגנית... לא לגמרי ברור באיזה צד אתה אם בכלל... השיר הזה הוא אישי, ריגשי וכואב, ולגמרי ברור הצד שלך בעיניין, וזאת חשיפה אמיתית של אנושיותך: לא עוד אלוהים המשקיף מלמלה, אלא ``רק`` בנאדם. (יש אנשים, שהתמימות הרומאנטית היא צורך קיומי, זה לא תמיד נובע מתוך חולשה, אלא מתוך רצון למצוא טוהר בין כל החרא שבעולם. ועל זה נאמר: היופי הוא בעיני המתבונן.

lichdog

New member
סוף סוף...

הבנתי באיזה שיר מדובר... ופה את באמת צודקת, חויה אישית כואבת מאוד על שיר מהחיים... את השאר לא חוויתי, נכנסתי לראש של אחרים ולכן השיר רשום כמספר בגוף שלישי... כי אני באמת לא הם... יקי

כואב לי לאהוב אותך...

המשפט הזה עוצמתו כמו אלף פטישי אוויר ! יקי תתחיל להאמין בעצמך, כי יש לך כישרון רב (ובמקרה זה מצטרף גם שותפך לתמונה) אהבתי... ענבל

lichdog

New member
מצטער לאכזב אותך...

אבל דווקא השורה המסויימת הזו לא שלי... היא מתוך שיר ישן ויפיפה של מייק ברנט שנקרא בתרגום חופשי מצרפתית לעברית ``קשה לי לאהוב אותך`` אז אומנם זה ``כואב`` ולא ``קשה`` אבל זה אותו רעיון... יקי

למעלה