תקלה בראוטר Dlink G624T

EurO

New member
תקלה בראוטר Dlink G624T

אהלן, יש לי בעייה בראוטר- Dlink G624T, כל כמה דקות נראה שהוא מאבד סנכרון ומתנתק מהאינטרנט, זורק את כל הקליינטים ואז אני צריך פיזית להוציא אותו מהחשמל, להחזיר, וזה עובד שוב לכמה דקות. גרסת Firmware הכי מעודכנת שיש... בדקתי מוצרים שיושבים על הקו (פקסים וכו')- הכל מנותק (גם טלפונים) כך שאין משהו בקו שמוציא אותו מסינכרון- נראה שהבעייה היא בראוטר עצמו. הדבר קרה מאז שהתחברתי איתו עם מחשב ויסטה, שהוא בעייה בפני עצמה (גם הוא מתנתק, עד שצריך לעשות Disable-Enable לכרטיס רשת..). הצעות?

cheif

Member
מנהל
ת:

על מנת לשלול בעית קו, תתחבר ישירות מהמחשב אל המודם ללא תיווך הנתב -- האם יש בעית התנתקות?

אפסט

New member
מהמודם אין התנתקויות

אבל אחד הדברים שמאפיינים את ההתנתקויות הללו הוא התאפסות של ה-Uptime - המופיע בחלון הStatus and Information

EurO

New member
היום דווקא זה רץ יום שלם בלי להתנתק, ועכשיו

היתה התנתקות... disable-enable להתקן האלחוטי במחשב עם הויסטה לא עזר, ולכן הייתי צריך לכבות ולהדליק את הראוטר פיזית.... הוא זיהה את הרשת, פשוט לא הצליח להתחבר אליה משום מה. אז וויפיי לא היה, דווקא לשאר התחנות כן היה אינטרנט (התחנות בלי הויסטה). מה שהיה אתמול זה ניתוק של האינטרנט בראוטר עצמו- מה שהשפיע על כל התחנות, גם הקוויות וגם האלחוטיות. עשיתי בדיקה עם מודם אלקטל שברשותי, וגם בדיקה מול בזק- הבעייה היא ב-100% לא בקו.

למעלה