תקלה ב-וורד

נוף-צלול

Active member
אינני יודע, אולי מתאים יותר לפנות לפורום האופיס.
אך נראה לי שאולי כאן הפורום המתאים:
לאחרונה, כל פעם שאני פותח וורד קופצת לי הודעה :
מצטערים, אבל Word נתקל בשגיאה המונעת ממנו לפעול כראוי..... (ראו תמונה)
יש אפשרות להקיש על "תקן כעת", וזה בסדר ועובד. אבל מה שקורה (אולי זה קשור, ואולי זו תקלה נפרדת) באמצע העבודה הוורד פתאום "מתנדף", ויש לפתוח אותו מחדש.
הבעיה הגדולה שבמקרה זה כל השינויים וההקלדות שעשתי בוורד מתנדפים יחד איתו, כך שצריך כל שנייה לעשות שמירה.
עכשיו אני רואה שבשורה העליונה של הוורד כתוב "מוצר ללא רישיון" - משהו השתבש - המוצרים שלי כולם עם רישיון, ובמיוחד מייקרוסופט, כולם ברישיון רשמי.
מישהו יכול לעזור לי לפתור את הבעיה הזו/הבעיות האלו ?
תודה רבה מראש!

קבצים מצורפים

• תקלת-וורד.jpg
    תקלת-וורד.jpg
    KB 39.4 · צפיות: 9
נערך לאחרונה ב:

נוף-צלול

Active member
תודה רבה! מודה לך מאד על ההנחיה.
ביצעתי. מקווה שהבעיה אכן תיפתר. אכן, כבר אין הודעה "מוצר ללא רישיון" אז אני אופטימי.
תודה רבה לך!!

רוב הזמן נח

Well-known member
השאלה הבסיסית היא אם היום בכל מה שקשור לנושא המסמכים, חייבים עדיין להשתמש במוצר של מיקרוסופט.

Omnicide

Member
השאלה הבסיסית היא אם היום בכל מה שקשור לנושא המסמכים, חייבים עדיין להשתמש במוצר של מיקרוסופט.
השימוש במוצרי מיקרוסופט לניהול ועריכת מסמכים אינו הכרחי ויש בעצם מגוון אפשרויות אחרות בשוק. ישנם כמה אלטרנטיבות פופולריות למוצרי מיקרוסופט שמספקות יכולות עיבוד טקסט, עריכה וניהול מסמכים. כמה מהאפשרויות הפופולריות כוללות:

1. Google Docs: תחזוקת מסמכים בצורה מקוונת, יכולת שיתוף ועריכה משותפת, ותמיכה בפורמטים של Microsoft Office.
  2. LibreOffice: חבילת המשרד החופשית והפתוחה, מספק יכולות רבות כמו Word, Excel ו-PowerPoint, ותומך בפורמטים פתוחים.
  3. Apple iWork: אם אתה משתמש במכשירי Apple, תוכל להשתמש ב-Pages (לעריכת מסמכים), Numbers (לגיליונות אלקטרוניים) ו-Keynote (למצגות).
  4. OnlyOffice: תוכנה מקוונת ותוכנה עצמאית שמספקת יכולות עיבוד טקסט, גיליונות אלקטרוניים ומצגות.
  5. Zoho Docs: מערכת מקוונת שמציעה יכולות יצירת וניהול מסמכים, תחזוקתם ושיתוף.
בחירת הכלי תלויה בצרכים והעדפות המשתמש, והם יכולים להשתנות על פי התחום המסוים בו נדרש השימוש.

למעלה