תקציר פרק 64 ששודר אתמול למעונינים:

תקציר פרק 64 ששודר אתמול למעונינים:

שמואל אומר להילית שהוא רוצה להתגרש; רובי מספר להרצל שהוא וחגית מתחתנים; סער ופאבל משחדים את פרנסואה פארון, שחקן צ'לסי, כדי שיפגע בתום; סער מספר לליאן שהוא ודריה ביחד. מה דעתכם על הפרק שהיה?

חחחח תודה נשמה. יפה שאת מביאה לפני

שביקשתי. יאו שמת לב שבדיוק מה שרציתי שיקרה קרה חכיתי שסער יספר לליאן והנה זה בא. טוב נראה אותו מחר. לילה טוב אנשים.

EFRATY10

New member
אני גאה ברובי,שגם אמר להרצל שלא ידבר

לא יפה לחגית,וגם העמיד את שמואל ודפי על מקומם.דפי ממש מגעילה.

רובי גבר לתפארת

דפי בדרך כלל אגואיסטית וילדותית אבל אתמול היא היתה ממש בוגרת וחכמה בשיחה עם שמואל- היא סוף סוף היתה חברה אמיתית לחגית ודואגת לטובתה.

דפי נערה מתבגרת

בלי תמיכה הורית, לא נראה לי שהיא לקחה בחשבון שהמעשים שלה יגרמו צער לחגית אלא רק על עצמה, התשוקות שלה ועל המרד שלה מול עולם המבוגרים. המעשים שלה לא נעשו מתוך רוע. נראה לי שלדפי היה קשה להשתלב עם נער בגילה בגלל שההעדרות של הוריה גרמה לה להתבגרות מואצת והיא כבר לא מצאה עם בני גילה ענין משותף

אם חושבים על זה עוד

נראה לי שהצורך של דפי בשמואל מבטא בעיקר את הצורך שלה בדמות הורית שתדאג לה ואיזו דמות הורית היא מכירה אם לא את האבא של החברה הכי טובה שהיא פוגשת כל יום?

shaked2010

New member
.....

א' לדפי אין הורים? איפה הם? ב' נראה לי דפי לא צריכה את שמואל היא עושה את זה בשביל הכיף וגם בשביל ההרגשה העצמית שלה שהיא השכיבה את ראש והעיר ואת מנהל הכח ירושלים לשעבר והיא יכולה להשכיב כל גבר

תשובות

יש לדפי הורים אבל הם בשליחויות בחו"ל ולא פעילים ממש בחיים שלה אני מתארת לעצמי שזה חלק ממה שהיא רצתה להשיג- בעיקר במקרה של סער פדידה- אבל במקרה של שמואל זה נראה לי יותר מזה. לדעתי, היא ממש חיפשה בו אבא.

shaked2010

New member
אבא לעשות בו מעשים..____

אם כבר היא הייתה באה אליו מתייעצת איתו בדברים ונגיד שהוא היה ממש עוזר לה היא היתה באה ומצרפטת אותו בקטנה.. נראה לי להכנס למיטה עם זקן כדי למצוא בו אבא זה מוגזם... היא גם לא נראה לי מחפשת דמות הורית.. היא סתם ילדה שמחפשת אקשן ופרסום כמעט כמו כל ילדה מתבגרת משוגעת בגילה

EFRATY10

New member
גם שמואל חסר אחריות.רוצה להתנקם בהילית,

ובצדק,אבל למה עם ילדה בת 18.

הוא נבגד- זה השאיר אותו מאד חסר בטחון

ודפי התאמצה מאד לגרום לו להרגיש נחשק לאורך כמה חודשים הוא בהחלט חסר אחריות הוא אמר באחד הפרקים שכל החיים הוא היה סופר אחראי ולא משוחרר- אני חושבת שדפי ושמואל מרדו ביחד. היא בעולם המבוגרים הוא בחיים שלו עד כה ובציפיות ממנו כאדם מבוגר היחסים האלו בטוח לא ישרדו

למעלה