תקראו ותשתפו פעולה...

נועם*

New member
תקראו ותשתפו פעולה... ../images/Emo92.gif

אז ככה, אני יחסית דיי חדש פה. אז יש לי רעיון שיעזור פה לכל חברי הפורום! אז רק אם בא לכם שתפו פעןלה שכל אחד ירשום כמה מילים על עצמו, אני לא רוצה להישמע כמו איזו מורה של כיתה ג´, אבל סתם מה אכפת לכם. אז אני נועם ואני מפתח תקוה ואני בן 16, ואם אתה רוצים לעת עוד משהו פשוט תשאלו, ואם בא לכם תיכתבו גם אתם!
נועם

i love u

New member
אהלן נועם...

בעיקרון כולנו כבר מכירים אחד את השני... אם אתה רוצה לדעת משהו מיוחד אתה מוזמן לשאול... שלך שאהבה, יפעת

אמממ

מר מומין, בן 16 וחצי מאיזור המרכז..................... וזוה בערך. יש שאלות?

אופק L

New member
היי נועם,

אני אופק מתל אביב בן עשרים פלוס (עוד שנה פחות שנה - מה זה משנה?
) אוהב את בן הזוג שלי, אוהב לשבת עם חברים על כוס קפה, ללכת לקולנוע ולשמוע מוזיקה ישראלית ברוך הבא לפורום
ואחלה רעיון, באמת הגיע הזמן להכיר את האנשים

MARMELAD

New member
אני מרמלד

חברים קוראים לי מרמלדי בן 23, תל אביבי "חדש".. עבודה... מפה ומשם.. כרגע ממלצר ומיום ראשון גם מנהל של שני פורומים חדשים בתפוזיישן...!

טוב נו....

אם כולם משת"פים...אז גם אני! אני משנה-תורן, חובש בצה"ל (משנה=כמו משנה למנכ"ל, תורן=כמו תורן של ספינה. מה?! שידע איך לקרוא את זה!) בן21 גר באיזור רחובות אם תרצה לדעת עוד...תפנה אלי... או שתעיין בכרטיס שלי , למטה...

טל קר

New member
אז ככה, אני טל, בת 24,

גיי פרינדלי, מנהלת את פורום פמיניזם בתפוז (ומוצאת הרבה קוים מגבילים בין מאבק הגייז לשוויון ומאבק הפמיניזם לשוויון), וסוגדת לחתולים. אני משתתפת בהרבה פורומים שאני מאמינה באידיאולוגיה שלהם, לכן אפשר למצוא אותי בפורום חיות מחמד (סוגדת לחתולים וגם צמחונית), בפורום ברית מילה בעד ונגד ובקרוב בפורום חופש שיפתח (אתאיסטית), וכמובן גם בפורום פמיניזם.

למעלה