תקשורת מחשבים

Ren83

New member
תקשורת מחשבים

קורס קשה מאוד/קשה/בינוני/קליל/קליל ביותר? תודה.

kampana

New member
לא קשה אבל...

הקורס לא קשה ויש שאלות מאוד טכניות שחוזרות על עצמן במסווה אחר. בכל מקרה, קח את הקורס עם כל מרצה שהוא/שהיא, רק לא עם נודלר!

Ren83

New member
לקחתי עם נודלר :/

כי זה המרצה היחיד בסימסטר הזה וזה הסימסטר היחיד שיכלתי לדחוף את הקורס הזה. מקווה שאני אהיה מהאחוז שכן מסתדרים איתו.

DonkeyKong16

New member
אם נודלר??!! חייך אכלת אותה ../images/Emo67.gif

הוא מאד מוכשר בלדבר הרבה ובעצם להגיד כלום. קשקשן רציני. משתדל להרחיב רק על דברים שהוא מכיר השאר בריפרוף. לגביי הקורס בכלליות: ציפיתי ליותר ממנו אך הוא די שטחי משעמם ותאורטי. אבל כן מחדשים משהו לאנשים שלא התעסקו בזה בעבר..

kampana

New member
ביזיון של מרצה

בכל התואר שלי, ואני בסוף שנה רביעית, לא ראיתי מרצה כזה במכללה שלא מתייחס לסטודנטים ואף מזלזל בהם! הוא מסביר בצורה שטחית מאוד, ובמבחנים הסטודנטים שלו תמיד נתקלים בהפתעות מאכזבות מאוד.

omni4

New member
אם אתה מוכן לזרוק

300*3.5=1050 ש"ח, אז שיהיה לך לבריאות. קח את ההמלצות של האנשים פה, אני למשל נפגשתי עם נודלר 3 פעמים במהלך התואר, לכן כדאי שתקשיב למנוסים.

Ren83

New member
אני מאלה

שמעדיפים מרצים ששואלים שאלות של הבנה ולא של טכניקה וקופי פייסט. בנתיים אחרי שיעור אחד השד לא נראה כל כך נורא חוץ מחצי שיעור של הטפת מוסר שדווקא אני לא רואה בזה פסול אבל ברור לי שזה עוד מוקדם.

kampana

New member
חכה חכה...

רוב השיעורים שלו הם הטפות מוסר בצורה מזלזלת. ואגב, גם אני לפעמים מעדיף שאלות של הבנה, אבל לא שאלות שאין לך בסיס עליהם בכלל, או שאלות מכשילות ומטעות כמו: הטלפון הוא: 1. מכשיר אלקטרוני 2. נועד לתקשורת בינאישית 3. בעל ממשק משתמש כלשהו 4. כל התשובות נכונות והוא מחליט יום בהיר שהתשובה היא "2", למה? כי לדעתו היא התשובה הנכונה *ביותר*. וגם: כי בא לו. (זאת הייתה סתם דוגמה, תוכל לראות דוגמאות למבחנים קודמים)

omni4

New member
טוב, אז חכה

לשעורים שהוא יתפוס קריזה ויתחיל בסדרת חינוך, אני לא כותב את זה סתם אלא מניסיון. ברור שעדיף שאלות הבנה, אבל הנדסה בחלקה היא גם שבלונית לכן שאלות טכניות אכן מתבקשות. בשאלות הבנה לפחות אצל נודלר אתה חייב לענות לפי הסגנון שהוא רוצה ובכל הקורסים שהוא לימד אחוז העונים לפי איך שהוא רוצה לא גבוה במיוחד, אלא מאוד נמוך, שואף ל-10%. תגיד, מה היית מעדיף בחדו"א, לינארית ופיזיקה, שאלות הבנה או טכניות? אז בבקשה אל תהיה יפה נפש. אני לא כותב את זה כדי לבאס אותך אלא כדי שיהיו כמה שפחות סטודנטים שסובלים אצלו.

Ren83

New member
עד כה

לאחר 4 שיעורים זה נראה לא רע בכלל ולא מצאתי שום טענה להעלות פה נגדו וזה בנתיים הקורס היחיד בסימסטר הנוכחי שאני מבין ב100 אחוז את החומר שהועבר. מי יודע אולי הוא השתנה.

למעלה