תקשורת

itzik011

New member
תקשורת

מחר יש ל-יב' 3 ו5 יחידות מבחן בתקשרות ואף אחד לא יודע מה החומר פשוט מקצוע שכונה וזה מגעיל נראה לי שגם המורה החדשה לא יודעת מה החומר... בקיצור למי שיש את החומר שיתן אותו.(יש כאלה שאומרים שזה החומר של המבחן הקודם ויש כאלה שאומרים שלא). ולמי שבא סתם לכתוב משהו על המקצוע הזה מוזמן!!!

כנס איציק

זה החומר: 1. ההבדל בין דיווח אמריקאי לישראלי. 2. פוטוז'ורנאליזם. 3. מושגי יסוד- נמען, מוען, מסר, מדול קוי, מודל מעגלי, רעש, כפר גלובלי,אמריאליזם תרבותי, מודל המזרק. 4. המודל ההיסטורי (4 השלבים) 5. 10 הדילמות של עיתונאי בזמן משבר. נ.ב איפה עופררררררר???????????????????

תשימו לב שפשוט לא התקדמנו לשום מקום

בזמנו שביקשנו שיבטלו את המבחן דחו לנו אותו לשבועיים אח"כ בזמן הזה לא התקדמנו בכלום בחומר לא היתה שום חזרה על החומר לא היה פשוט שום דבר ונתקענו באותו מקום מאותו רגע שעינת עזבה , עכשיו היא דורשת מאיתנו לדעת חומר שלא כתוב לא בספר ולא במחברת .. אבל מה זה משנה העיקר שאנחנו מהרגע שהיא (מירה) הגיעה רואים סרטים כל שיעור והיא מבסוטית.. דייי זה פשוט חוצפה לדרוש מאיתנו לעשות עוד מבחן על זה.. נ.ב. עוד לא קיבלנו אפילו את המבחן הקודם..ולדעתי הבצפר צריך לדאוג למבחנים ולא לתת לנו יותר ויותר דרישות ואולי בדבר הכי מהותי שיש בבצפר פשוט ללמד אותנו!!

לללללללללללללללאאאאאאאאאאא

אם אתה מבין למה אני מתכוון חחחח גלעד אתה חצוף הסרטים האלה מעשירים את הידע חחחחח ואני חושב שיש בתקנון בית הספר סעיף שאומר שאסור!! לעשות מבחן אם לא קיבלנו מבחן קודם באותו מקצוע. ש-כ-ו-נ-ה נשבע לכם הבצפר הזה יותר שכונה מאיגוד השופטים חעחעחע

למעלה