תקשיבו....

גליוש

New member
תקשיבו....

שלום לכל מי שקורא... קודם כל אני מזה שמחה שיש סוף כל סוף פורום לטלנובלות! אתם/ן לא????????????????????? אילו טלנובלות אתם/ם אוהבים כתבו לי!
לכולכם/ן

אהובה.א

New member
טלנובלות ../images/Emo14.gif ../images/Emo25.gif

רואה כמה שיותר , גליוש מתחילה ביום שני עם בובה פראית - עד לפני חצי שנה לא היה לנו ויוה, לכן לא ראיתי בויוה. ממשיכה ביום שלישי ב"חיים בהשאלה".....סדרה מקסימה וכמובן מידי ערב בין 7:50-22:00 אני תקועה לויוה. עם צחוק הגורל , בשם האהבה ו..איך לא? בטי המכוערת... סדרה הכי מדהימה שראיתי. וזה עד שבת בשעה 11 עם פני מלאך. זה מספיק לך? בשביל בעלי וילדיי זה ממש יותר מידי.. אני מוכנה לעוד סדרה..... חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח אהובה שמטורפת אחרי ויוה

פעם הייתי רואה...

לגעת באושר, המתחזה, בובה פראית, אנטונלה. עכשיו אני רואה את: בשם האהבה, אני בטי המכוערת, צחוק הגורל פצצות של סדרות. רעות.

טל*tal

New member
אני רואה...

בטי המכוערת, בובה פראית, צחוק הגורל וקטנטנות..

לכלוך

New member
אני רואה: ../images/Emo12.gif

ראיתי לגעת באושר, אני רואה קטנטנות צחוק הגורל, ואני בטי המכוערת

בובההההההה פראיתתתתתתת

מתה על הטלנובלה הזאת! לא יעזור להם.. למרות שהיא נגמרה בוויה אבל יש אותה עכשיו בערוץ 22 ובשביל המשפחה שלי זה סיוט! אבל מה לעשות שיסבלו אותה עוד תקופה..
Love מעיין

תכף אני יפרט (רעות תקראי)

כתבת בפורום אופרות סבון נכון?!?! אני חושבת שראיתי כמה הודעות שלך... אולי גם שאלנו את אותה השאלה....מה ההבל בין זה לזה.....ושנינו דיברנו שם על טלנובלות!!! הקיצררררררר.....לא משנה!!!!
ביייייייי

נכון כתבתי בפורום של אופרות סבון כי

חשבתי שאופרות סבון מדובר גם על טלנובלות כי בעצם כמו שכתוב למעלה אופרות סבון וטלנובלות זה כמעט אותו הדבר רעות.

אני רואה...

את כל הטלנובלות שבכלל משודרות בארץ חוץ מאחת....פני מלאך נשמע משעממם

למעלה