תראו מה מצאתי אנשים מאמר חמוד

Bartal j

New member
תראו מה מצאתי אנשים מאמר חמוד

דרך אהבה מאת: אלי נבון RMT אנשים רבים משייכים את רייקי לרפואה המשלימה וחושבים עליה כעל שיטה טיפולית בלבד.... עוד ענף מענפי הרפואה האלטרנטיבית. האמת היא, שרייקי היא דרך חיים. מערכת שלמה של ערכים, תודעה רוחנית, אהבה. בישראל כמו בארצות רבות אחרות, יש התופסים את רייקי כשיטה מהירה, קלה ובטוחה לטיפול בבני אדם, בבעלי חיים ובצמחים. בדרך זו, נוטים אנשים רבים לבחור ללמוד רייקי על מנת לקבל "כלי טיפולי" זמין ונוח, שלכאורה אינו מחייב מידה רבה של השקעה עצמית . בים מאתנו חושבים, שרייקי יכולה לפתור "כבמטה קסם" את כל בעיותינו ותחלואינו במקום שבו כשלו כביכול טיפולים רפואיים או טיפולים בשיטות אלטרנטיביות אחרות. לכן חשוב להבהיר, כי רייקי איננה "מטה קסם" שעושה עבורנו את כל מה שאנו בעצמנו איננו מסוגלים או מוכנים לעשות עבור עצמנו מתוך לקיחת אחריות אישית על גורלנו. לשמחתי, למרות הכל, יש מתמחי רייקי שבחושם הפנימי וביכולת למידה עצמית הגיעו לרמות גבוהות של מודעות רוחנית. בפיתוח מודעות עצמית, המשולבת עם התקשרות לאנרגיית החיים הקוסמית, אנו מסוגלים לבצע שינויים שעשויים להיראות לנו קסומים ומופלאים והם בהחלט כאלה מנקודות המבט היחסיות שלנו. רייקי, כאנרגיית חיים בעלת תודעה קוסמית, משתלבת ומעצימה הן את תהליך פיתוח המודעות העצמית והן את היכולת לשאוף לאיזון אנרגטי של הרבדים המנטאליים, הרגשיים והפיזיים שלנו. בשילוב זה טמונה עוצמת היכולת להתמודד או לשנות מציאות קיימת במקום ובזמן שזה אכן מתבקש. אין ספק בכך, רייקי היא אנרגיה קוסמית שעוזרת בטיפול בבני אדם רבים אך עומק הטיפול ויעילותו משתנים מאדם לאדם . שנות התמחותי כמטפל וכמורה מצאתי, שהשינוי החיובי והמשמעותי ביותר במצבם של מטופלי נבע משילוב הטיפול עם לימודי הרייקי ופיתוח המודעות העצמית . בדרך זו הלך ופחת, באופן יחסי, מספר הטיפולים להם נזקקו ולמעשה הם הצליחו לעלות על דרך השינוי והריפוי העצמי. שילובם של מטופלי בקבוצות הלומדות רייקי ומודעות אפשרה להם לחלוק עם חברי קבוצתם את מקצת או עיקר בעייתם. זה אפשר להם גם להיפתח לבעיותיהם של אחרים מנקודת מבט של מטפל רייקי וכך, נוצרת דינאמיקה קבוצתית של קבלה ונתינת טיפולים הדדית. לדינאמיקה זו יש עוצמה רבה ואני מעודד את תלמידי/מטופלי להמשיך בה גם לאחר סיום תקופת ההכשרה. יש אמרה האומרת, "הטיפול מתחיל במטפל" ואכן, אינני יכול להיות מטפל רוחני או מורה בטרם הגעתי לרמה מסוימת של התפתחות רוחנית. אני אומר "מסוימת" מכווין, שהתפתחות רוחנית היא תהליך אין סופי, שלא ניתן למדוד אותו על פי קנה מידה כלשהו. כמטפל או כמורה, עלי לעבוד ולהשקיע בעצמי על פי דיסציפלינה רוחנית וככל שאני מתמיד בכך אני הופך לערוץ אנרגטי/רוחני מפותח יותר. עלי ללמוד להכיר את האגו שלי ולא להרשות לו להתערב בתהליך הטיפול או בתהליך ההכוונה וההוראה. ערוץ אנרגטי כמוהו כבאר מים זכים המזינה את כל מי שבא ורוצה לשאוב ולגמוע מהמים המחיים. ככל ששואבים מים מתמלאת הבאר במי תהום חדשים ורעננים. ה"באר שלי" זקוקה כל הזמן לעבודת תחזוקה וניקוי על מנת לבעבע בחופשיות, שאם לא כן המים לא יהיו מזינים ומחיים (אושו). פיתוח מודעות עצמית והתפתחות רוחנית כמוהם כחיפוש מקורות מים זכים בתוכי. כשאני מוצא בתוכי את מקור המים, את אנרגיית החיים, אני מתחזק את הבאר ואני נמנע מלהשליך לתוכה את קליפות האגו- שלי. זכיתי לראות מטופלים/תלמידי רבים, שמצאו בתוכם את באר המים הזכים. כל אחת ואחד מהם עשו ועושים את התהליך האישי שלהם. חלקם מצאו מזור ומרפה לפגעי חוויות טראומטיות ולמחלות קשות ביותר. רייקי, אנרגיית החיים, זורמת ומבעבעת כשאנו מוצאים ופותחים את הערוץ הממלא את הבאר. לתחזק ולטפח את באר המים החיים זו עבודה הנעשית באהבה. אהבה מאפשרת את זרימת החיים. בכל אחד יש אהבה, הרבה אהבה. צריך לנקות ולהסיר את קליפות האגו, לאט, לאט ולאפשר לחיים לזרום. אור ואהבה,

ofirush 14

New member
../images/Emo45.gif

מאמר יפה++ חחח קולה כבוד לך. קבלי ח"ח (חרא חום, או חיזוק חיובי, מה שבא לך)

למעלה