תראו , תראו עם מי מפכלו"ש התחבק......

אלפיני

Well-known member
מי זה ומדוע זה מעניין שהמפכ"ל המיועד התחבק איתו?
אם אתה רוצה להתעדכן בפרקים הקודמים , הנך יותר ממוזמן לבצע חיפוש בפורום לפי שם . יש תיעוד על דברים שיוצאים לנבלה בצמתי ישראלים שבמדינה נורמלית כבר מזמן היו מכניסים אותו תחת סורג ובריח על הפרת חוק העונשין בנוגע להסתה לרצח.

Harrington

Well-known member
מנהל
אם אתה רוצה להתעדכן בפרקים הקודמים הנך יותר ממוזמן לבצע חיפוש בפורום לפי שם .
אני מאוד מודה לך על ההזמנה.
בתכל'ס, אם תרצה להשיב תשיב עניינית, אם לא תרצה לא תשיב. זה ואך ורק זה יקבע אם אשתתף בדיון. לשלוח אותי לחיפושים ברחבי הרשת? נחמד כמשחקים להעביר את הזמן, אבל לא בשבילי. עמך סליחה.

אלפיני

Well-known member
אני מאוד מודה לך על ההזמנה.
בתכל'ס, אם תרצה להשיב תשיב עניינית, אם לא תרצה לא תשיב. זה ואך ורק זה יקבע אם אשתתף בדיון. לשלוח אותי לחיפושים ברחבי הרשת? נחמד כמשחקים להעביר את הזמן, אבל לא בשבילי. עמך סליחה.
למה ברחבי הרשת, בפורום המאוד ספציפי הזה. רק תקליד את המילים איציק זרקא ואני סמוך ובטוח שתגיע למיצג בקלי קלות.

Harrington

Well-known member
מנהל
למה ברחבי הרשת, בפורום המאוד ספציפי הזה. רק תקליד את המילים איציק זרקא ואני סמוך ובטוח שתגיע למיצג בקלי קלות.
כאמור מעלה. לא קראתי מעבר לשלושת המילים הראשונות. תהיה בריא והמשך דיון פורה עם עצמך.

דקל נור*

Well-known member
בשנת 1997 דקר רועי שרעבי מישהו שהגיע למועדון בבעלותו בשם ״האקסטה״ וישב בכלא 15 חודשים, במקרה הוא גם פעיל ליכוד מרחובות. השרים אלקין ואמסלם רוצים למנות אותו לדירקטור בחברה למתנ״סים.

אריאל בר און הוא בחור בן 26 וחבר של יאיר נתניהו, גם אותו השרים אלקין ואמסלם רוצים למנות אותו לדירקטור בחברה למתנ״סים.

פרח לרנר הייתה היועצת של נתניהו. היא הורחקה מהשירות הציבורי לאחר שהודתה בעבירת מרמה לאחר קידמה את עסקיו של בעלה במסגרת תפקידה, גם אותה השרים אלקין ואמסלם רוצים למנות לדירקטורית בחברה למתנ״סים.

השחיתות חוגגת והבושה מתה.

מתחת לפני השטח שר השחיתות דודי אמסלם יחד עם אלקין פועלים נמרצות כדי לבטל מנגנון שנקרא ״נבחרת הדירקטורים״, שנועד לאפשר לכל אחת ואחד להתמודד לתפקיד דירקטור בהליך פומבי שוויוני ותחרותי- בלי קשר לשייכות הפוליטית.

אמסלם, בהוראת נתניהו, מנסה למנות פעילי ליכוד נאמנים שלא עברו את הליך הסינון של הועדה מקצועית שמסננת ובונה את נבחרת הדירקטורים. ככה יוצא שעבריינים וחברו בן ה26 של יאיר נתניהו הופכים למועמדים סבירים לתפקידים ציבוריים רגישים וחשובים.

השחיתות היא כרסום יסוד הדמוקרטיה, היא מסכנת את עצם הקיום שלנו ועלולה לגרום למדינה כולה לקרוס. הליכוד היא מפלגה מושחתת ומסוכנת שאיבדה את הבלמים, אין לה ולשריה בושה, הם אנטי פטריוטיים והלכה למעשה מחריבים את השירות הציבורי במדינת ישראל.

הגיע הזמן להחליף את המושחתים במנהיגים ישרים שימנו עובדי ציבור מקצועיים ומנוסים שיפעלו למען הציבור ולא למען נאשם בשוחד מרמה והפרת אמונים.

אלפיני

Well-known member
השחיתות היא כרסום יסוד הדמוקרטיה, היא מסכנת את עצם הקיום שלנו ועלולה לגרום למדינה כולה לקרוס.
TALK TO ME ABOUT IT. וכמובן שימנונינו עדיין נשארו באותה קופסה קטנה ומקובעת וימשיכו לצעוק בכל פעם מחדש לאיזה תהליכים בדיוק התכוון יאיר גולן בדברים.

מכל האנשים בעולם אדון איציק זרקא....בקיצור המפכ"ל הזה ייבחר כמו שפרקליט המדינה ייבחר...נחכה לתחקירים העיתונאיים הקרובים.

למעלה