תרגולים בכימיה פיזיקה ומתמתיקה שימו

מה ה מצב

New member
תרגולים בכימיה פיזיקה ומתמתיקה שימו ../images/Emo23.gif

כימיה- לקבוצות של מיכל ריצמן לא יהיו השבוע תרגולים בימים שלישי ורביעי. פיזיקה- השבוע יש כל מיני שינויים בתרגולים. לכן כדאי לכל אחד להכינס לאתר highlern (מופיע בקישורים) ולבדוק בהודעות מה בדיוק נכתב לגבי הקבוצה שלו. מתמתיקה- בשעה טובה אנחנו מתפצלים שוב. לחלק מהקבוצות שונה המקום בגלל זה. תסתכלו במייל ששלחו לכם איזה מיקום כתבו. אם לא כתבו מיקום אז זה איה שזה היה עד עכשיו

eynatg

New member
איפה פרסמו ש-

איפה פרסמו שאין תרגולים בכימיה של מיכל ריצ'מן?

מה ה מצב

New member
זה היה כתוב על לוח המודעות בכניסה למחלקה

במקרה הייתי שם היום אז ראיתי.

שניני24

New member
איפה באמת?? זה כבר מוגזם מתחילת הסמסטר היה

רק תרגול אחד!!! היא מתכוננת להשלים לנו את זה??

achilesT

New member
למה לא שולחים מייל פעם שעברה היא באה לכיתה

ולא היה אף אחד

eynatg

New member
יכול להיות שההודעות

שראית הם בכלל מלפני שבועיים..שווה לברר וזה בדיוק מה שאני אעשה! :)

adiz85

New member
???

מישהו ברר אם מדובר על הודעה ישנה או מעודכנת??

שניני24

New member
היא לא באה לכיתה.. היא הייתה בבוקר באיזה

תרגול ומישהו אמר לה שכולם חושבים שהיא בחו"ל אז היא פשוט לא באה. זה מה שהיא אמרה לנו שבוע שעבר. ואנחנו בכלל לא שמענו שום דבר על זה שהיא בחו"ל ובאנו לכיתה חיכינו והיא לא באה. היא פשוט הניחה שלא נבוא והלכה.

drumstick1

New member
לא,היתה פעם אחת (לפני 3 שבועות)

שהיא לא באה כי היא היתה חולה. ואז כולם אמרו משהו על זה שהיא בחו"ל ושהיא לא תבוא גם שבוע אחרי זה (-לפני שבועיים). והיא בעצם כן הגיעה אבל לא היה אף אחד בכיתה חוץ מאחד, אז היא הלכה בלי ללמד. וזהו, שבוע שעבר התרגול התקיים כרגיל. ולדעתי ההודעה בלוח מודעות לגבי זה שמחר אין תרגול היא בכלל לא מעודכנת, כי מיכל לא אמרה על זה שום דבר בשבוע שעבר.

שניני24

New member
אני יודעת למה התכוונת.. אני לא יודעת אם אתה

בקבוצה אתי אבל בשיעור האחרון היא סיפרה מה היה, והיא לא בדיוק הגיעה לכיתה, היא אמרה שהיא פגשה מישהו שאמר לה שכולם חושבים שהיא בחו"ל אז היא פשוט לא באה לשיעור. מה שבכלל לא בסדר כי אני וכל מי שהיה איתי, והיינו קבוצה דיי גדולה בכלל לא שמענו את הסיפור הזה... אז היא סתם הקטינה ראש לדעתי והחליטה לא לבוא...

drumstick1

New member
אה אני חושבת שאת בתירגול שאחריי...

אני בתירגול של יום שלישי ב10, את בטח ב11. ונראה לי שמי שהיא פגשה ואמר לה שכולם חושבים שהיא בחו"ל היה אני.. בכל אופן- לתירגול ב10 היא הגיעה והיה רק מישהו אחד, ואח"כ פגשתי אותה ואמרתי לה שאף אחד בטח גם לא יגיע לתירגול שב11 כי אמרו לנו שהיא בחו"ל. כנראה בגלל זה היא לא הגיעה אליכם..סליחה..]=

adiz85

New member
יש מחר תרגול בכימיה

לקבוצה של מיכל.. הסתכלתי היום בלוח מודעות. מדובר על ה29-30/1.. לפני חודש.. מחר יוצא ה26/2 בקיצור.. הגיעו בהמונכם :)

למעלה