תרגול

תרגול

תרגול הוא חלק בלתי נפרד מלמידה. אימון אקטיבי ותרגול החומר הנלמד חשוב מאוד להבנה, הפנמה והטמעה טובים יותר של החומר הנלמד. פותחת את הקליניקה שלי עבור סטודנטים לרפלקסולוגיה, קינסיולוגיה ומוח אחד, לבוא לתרגול פרטני במחיר סמלי. לפרטים ניתן ליצור קשר דרך האתר או במסר. תודה רבה למעיין על האישור לפרסם הודעה זאת.

האישור הוא כי

בתפוז אנשים יש כללי פירסום. ובהודעה שלי יש נימה של פירסום לכן הרגשתי שיש צורך באישור מנהלת הפורום.

אסתר84

New member
הי לך.. ואשמח אם מעיין תעיין בכך!

זה דווקא איותר הודעה למעיין.. יוצא לי לא פעם ולא פעמיים להתקל בתופעה של פירסום סמוי (שהוא גלוי לגמרי ממש כמו המקרה הזה) וגלוי לחלוטין בפורום. לא מזמן לפני ממש מספר חודשים ציינתי שם של חברת צמחים (שאין לי שום אינטרס פרטי כזה או אחר אלא רק לעזור למשהי שחפשה פתרון כלשהו בתחום זה ) וננזפתי במסרון פרטי ממנהלת הפורום .. לדעתי מן הראוי ששום פרסום לא יעשה בפורום זה. יותר מכך מן הראוי מעיין... שתתנהלי בקו אחיד עם כולם. שבוע טוב אסתר

היי אסתר

במשך כל זמן היותי מנהלת הפורום אני מאמינה שאני פועלת באופן שווה אל מול כל הגולשים. על מנת לפרסם תוכן פרסומי כלשהו יש לקבל את אישור הנהלת הפורום כפי שעשתה שרון. במידה ואת מעוניינת לפרסם הודעה מסוג זו בקשתי את רשותי ואני אבקש את אישור הנהלת תפוזף כמתבקש. בנוסף, לפי התקנון הודעות פרסומיות עקיפות מהוות בעיה ולכן מחיקתן נתונות לשיקול דעתי. בחתימת הגולשים, כמו שוודאי שמת לב, אני מאפשרת לכתוב מה שרוצים. יש להמנע מהזכרת שמות, מקומות וטלפונים- אלו קווים אדומים מבחינת הנהלת תפוז.

אסתר84

New member
היי

שרון הזכירה את שמה שם הקליניקה שלה.. וגם פרסמה את הקליניקה שלה פרסום שיכניס כסף נוסף. לא שחלילה עיני צרה. לבריאות לכולם. פרנסה יש לכולם.. מה שהפריע לי זה שלא ברור מהם אמות המידה למה מותר ומה לא. בכל אופן שבוע טוב. אסתר

למעלה