תרגום שאלות

Shirley808

New member
תרגום שאלות

אני מאוד אודה למי שיוכל לעזור לי בתרגום כמה שאלות. לא הצלחתי לתרגם אותן עד הסוף ואני לא מבינה אותן ממש... 1. ماذا حَدَثَ في نفْس الوقْت في إحْدى العائِلات الفقيرة ؟ 2. صِفْ (תאר) حالة الوالِدَيْنِ النَّفْسِيّة. 3. ماذا كانَتْ نَتيجة التَّأَخُّر في تقديم المساعدة الطِّبِّيَّة (הרפואית) ؟ 4. حَسَب رَأْيِك هل هذه القصّة تُلائِمُ الوَضْع في مُجْتَمَعِنا اليوم في إسرائيل ؟ תודה רבה לעוזרים

016777330

New member
מנסה לעזור

ماذا -מה حدث -נעשה احدى-אחת [שרש-حد- تقديم-בהגשת ,בחסות . מהשרש - قدم 1-מה נעשה/מה קרה באותו הזמן לאחת ממשפחות העוני?או-מה קרה באותו הזמן בוויכוח עם המשפחות העוני? 2- נסה לתאר את רגשות ההורים(ההרגשה הנפשית) 3-מה הייתה ה תוצאה האחרונה בהגשת העזרה הרפואית? 4-לפי דעתך,האם הסיפור/הבעיה הזו מתאימה למצבנו אנו בישראל? ****או והכי הגיוני--4-לפי דעתך,האם הסיפור הזה מתאים למצב החברה שלנו היום(בתקופה הזו)בישראל? אין הסבר אחר....מקווה שעזרתי ערבטוב

amirbk1

New member
התרגום:

1. מה קרה באותו זמן אצל אחת המשפחות העניות? 2. תאר את מצבם הנפשי של ההורים. 3. מה הייתה תוצאת העיכוב בהגשת העזרה הרפואית? 4. על פי דעתך, האם הסיפור הזה תואם את המצב בחברה שלנו כיום בישראל?

למעלה