תרגומון באישור משרד החינוך?

hinuch

New member
תרגומון באישור משרד החינוך?

כבר הספקתי להתבלבל מרוב מידע סותר בעניין זה. ממש אתמול נאמר לי שהמילון האלקטרוני של אוקספורד texton שהיה מאושר , כבר אינו מאושר, ובעצם לכל התרגומונים יש אישור זמני בלבד.. אני רכשתי את המילון המשודרג יותר של אוקספורד (גם הוגה את המילים) אך איני יודעת מי אמור לאשר אותו אם בכלל, למי לפנות כדי לקבל מידע מוסמך ועדכני? תודה

english sl

New member
שימוש במילון אלקטרוני

מה מותר ומה אסור בשימושי המילון האלקטרוני ? התאמות ברמה 2 לתלמידים הנבחנים בבחינת הבגרות באנגלית אפשרות זו מתאימה לתלמידים עם קשיים בשיום אוטומטי וקשיי שליפה או זיכרון. חשוב לזכור שבמרבית המילונים הממוחשבים אין דוגמאות של שימוש במילה, במשפט או במבנה המילה. עזרים אלו מופיעים ע"פ רוב במילון המודפס. תלמידים לקויי למידה שקיבלו אישור להשתמש במילון אלקטרוני בבחינת הבגרות באנגלית יוכלו להשתמש בכל סוגי המילונים האלקטרוניים המצויים בשוק בבחינת בגרות באנגלית בתשס"ז. למרות זאת חל איסור להשתמש במילון אלקטרוני כמילון "מדבר". המלצות למורים: כדאי לעודד תלמידים להשתמש במילון מודפס. רצוי אף להקדיש זמן לאימון התלמידים בשימוש יעיל במילון. אני ממליצה על מילון אוקספורד האלקטרוני Texton. שיהיה בהצלחה

למעלה