תרגיל בקורס מבוא למיומנות המידע

cooper23

New member
תרגיל בקורס מבוא למיומנות המידע

שלום בקורס של שפרה ברוכסון, בתרגיל 5.1 ג', האם מישהו יודע איך לבנות מערך של ספרי יעץ ? או מה זה בכלל ? תודה מראש...

כרמל26

New member
הי

האמת שגם אני בקורס הזה לפחות במחשב...מה כבר צריך להגיש תרגילים...אני לא ממש מעודנת.

cooper23

New member
תרגילים... :(

כן כבר צריך להכין תרגילים... הקורס ברובו מתוקשב ויש תרגילים... החל משיעור 5. לא נכחת בשיעור ?

abcd80

New member
עזרתי קצת לחברה שלי בתרגיל הזה

אם אני זוכרת נכון, המערך אמור להיות באיזה נושא שאת בוחרת??או בנושא שברוכסון אמרה לך לחפש בו? בכל אופן את צריכה למצוא ספרי יעץ טובים שנוגעים לאותו נושא נבחר. תראי בהנחייה אם כתוב שזה צריך להיות מסוגים שונים ?? אם כן, אז את צריכה לפחות כל ספר מסוג שונה של יעץ כמו אנציקלופדיות, מילונים, מדריכים וכו'.. זה כשמבקשים ממך רשימת ספרים רלוונטיים לאותו נושא אז את צריכה להכין מערך ספרי יעץ שמתאים לנושא הזה ויספק להם את כל המידע הרלוונטי הדרוש. זה ברור?

cooper23

New member
מערך ספרי יעץ

תודה.... מתחיל להיות ברור יותר... לילה טוב,

כרמל26

New member
מה???

אני ממש לא מעודכנת....מתי היה שיעור? (למה לא טורחים להודיע?) ומתי צריך להגיש את התרגילים האלה?

cooper23

New member
תלוי....

תלוי באיזה קבוצה את, ביום א' או ביום ה' ? אני ביום א' והיה שיעור השבוע... והבא הוא ב3/12 ושפרה בסוף כל שיעור אומרת מתי המפגש הבא...

כרמל26

New member
עוד מידע...

אני לא יודעת אם אנחנו מדברות על אותו דבר... את מדברת על הקורס של סביבת יעץ ללמודי השלמה לתואר שני?

cooper23

New member
תיקון קליל...

קודם כל זה גבר, אז אנחנומדברים כנראה על שני דברים שונים, אני דיברתי על הקורס מבוא לאיתור ומיומנויות המידע... מצטער... :)

כרמל26

New member
שמחה לשמוע...

אין מה להצטער, אני דווקא שמחה שאנחנו מדברים על דברים שונים התחלתי להלחץ
שיהיה בהצלחה בקורס שלך...

למעלה