תרומת בגדים

Talia E

New member
תרומת בגדים

שלום, מישהי שעובדת אתי מחפשת לתרום חמישה שקי בגדים שלה (בגדי נשים), במצב טוב. האם אתם מכירים עמותה למשפחות חד-הוריות, או מקום אחר שירצה לקבלם? תודה מראש, טליה

בבקשה ../images/Emo20.gif

אגודת אלח"ה לסיוע למשפחות חד הוריות (הקישור נמצא גם בקישורי הפורום הזה ) ואני חושבת שאפשר לתרום כנראה גם בעיריות ובמתנס"ים בכל עיר או יישוב או לפחות לברר איתם אל מי לפנות. רעיון יפה , יישר כח ! בכל מקרה אפשר לפרסם גם כאן בלוחות של הפורום (לוח קח-תן) ולהשאיר מייל לצורך התקשרות. בתחילת השבוע הבא , כנראה יהיו לי יותר פרטים , אם זה יהיה עדיין רלוונטי.

אנאבלית

New member
טליה שלום.אני מכירה חברות שלי שישמח

בגדים במצב טוב. גם אמי מביאה לי בגדים מחברות שלה ואני מוסרת ומעבירה אותם הלאה ליברות שלי שזקוקות. זה חוסך המון כסף בהוצאות על בגדים, וכשיש משהו שמתאים לי אני לוקחת לעצמי. אם תשאירי פרטים איך ליצור איתך קשר אז אפשר יהיה לבדוק במה מדובר. אני יודעת שהחברות שלי לא ילכו למקומות ולארגונים שמתיימרים לסייע, אבל, כשזה מגיע ממני, מחברה-אז הבושה נעלמת.את מבינה את ההבדל? בכל מקרה תודה על ההצעה.

ממתינה

New member
בקשר לחברה שלי

שהיא בעצם שכנה שמגדלת 5 ילדים והשישי בדרך, אשמח לעזור לה בעזרתכם אם יש לכם כתובת שאפשר לפנות בקשר לבגדים ומשחקים.

מורן ו

New member
תרומת בגדים

שלום אנאבלית שמי מורן ואני זו שמעוניינת לתרום את הבגדים הבגדים מיועדים לבחורה בין הגילאים 20-30 ולא לילדים יש גם שני זוגות נעליים וסט מצעים זוגי בכל מקרה צריך לבוא ולקחת את השקיות ממני מכיוון שאני לא בעלת מכונית במידה ועדיין מעוניינת אנא צרי קשר

*יערית

New member
יש לי יש לי יש לי

בבקשה ליצור קשר באימייל שלי יש לי 3 שקיות ענקיות ושוות ביותר!!!!!!!!! יערית.

למעלה