תרופת סבתא לבחילות הריון

Golden Cherry

New member
אמממ אנ'לא יודעת אם אלה.......

תרופות סבתא, אבל הדברים הבאים עובדים:
אכילת מלפפון ירוק טרי
הרחת לימון
אכילת קרקרים יבשים על הבוקר, עוד לפניי שקמים מהמיטה
שתיית תה ג'ינג'ר (אני לא זוכרת בדיוק איך מכינים, אולי יש פה מישו שיודע?)
תה חם עם הרבה עלי נענע! ובכלל, אם שותים הרבה מים מינרליים קרים, זה דיי מקל על בחילות... מקווה שעזרתי

smady a

New member
יקירתי לבחילות בהריון אין חוקים.

לאחת התה יעשה בחילה ולשנייה הקלה. מה שכן נסי שקדים לא קלויים עובד מצויין. למצוץ לימון וכמו שאמרו מים עם נענע.

Liat R

New member
נדמה לי שאסור תה ג'ינג'ר בהריון

כיוון שזה מעלה את לחץ הדם - רצוי לבדוק לפני ששותים. מי סודה, לעומת זאת, - אם לא מועיל - גם לא מזיק...

אAבB

New member
להקלת בחילות בוקר בעת היריון

יש לשתות את התמצית הזאת:יש להרתיח כוס מים ולהוסיף לה כוס מלאה בשורש קצוץ של בטטה. לאחר מכן יש לבשל הכול על אש נמוכה במשך חצי שעה,לסנן ולקרר.יש לשתות בוקר וערב.

AUR1

New member
אני יודעת שאסור לשתות תה עם נענע

בהריון ובזמן ההנקה, אז כדאי לבדוק את זה. דווקא תה ג'ינג'ר מאוד מקל על בחילות. לוקחים שורש טרי ומגרדים בעזרת פומפיה כמות לפי הטעם ומוסיפים לכוס עם מים רותחים. מחכים מעט ושותים.

0 אור 0

New member
אני דוקא שתיתי המון תה עם נענע

בזמן שהנקתי (וגם בהריון כמובן). זה בכלל לא מזיק, יכול להיות שיש קצת ריח טוב לחלב.

smady a

New member
תה עם נענע בכל מצב מומלץ.תה עם

מרווה אסור בהנקה. כי מרווה מייבשת חלב.

AUR1

New member
גם פרוזיליה, נענע ומליסה ויש עוד...

נענע גם יכולה לגרום לצירים מוקדמים קראתי באיזה ספר לא זוכרת...

0 אור 0

New member
אמונות טפלות - לא כולן בדוקות!

אז ככה: גבעולי פטרוזיליה - עלולים לגרום להפלה, ולכן אסורים בשלבי ההריון המוקדמים. נענע ומליסה כצמחים - מותרים בהריון. שמנים אתריים בכלל - לרבות נענע, ומליסה - ככלל הם אסורים בהריון. אם יש צורך להשתמש בהם אז רק בפיקוח של מומחה לשמנים מה ששמעת לגבי הצירים - להריון שמתארך, לפעמים תה נענע או תה עלי פטל יכול מעט לסייע.

מוּסקט

New member
למזלי, בהריון הראשון שלי

עוד הייתה לי סבתא. נגד בחילות היא המליצה על מים קרים קרים קרים - אפילו עדיף קרח מרוסק או ברד... ולשתות בלגימות קטנטנות. לי זה עזר. הקור והבליעה התכופה מאוד הקלו. מה עוד שקרח לא מעמיס קלוריות או חומרים/צמחים כלמיני שמי יודע איך תגיבי אליהם.

למעלה